Rusher

Rusher

19. srpna 2012 v 21:04

Joseph Gardner aka Rusher stál u Example na jeho začátcích tudíž v období Elliotovy rané tvorby What We Made.
Produkoval tracky a vlastně celou tuto desku, hrál převážně na klávesy u živých vystoupení a taky se věnoval DJingu. Toto všechno je sice už dávná minulost. Nyní pracuje v rádiu, stále poslouchá muziku a také fotografuje.
Našla jsem pouze jeho Tumblr a pár útržků z MySpace. Zdá se, že nemá ani Twitter ani Facebook. Takže to vypadá, jako kdyby se chtěl odpoutat od své minulosti.
Těžko říct, jestli je ještě s Elliotem v kontaktu a neví se, za jakých okolností se jejich spolupráce rozpadla, ale i tak si zaslouží, aby tady zmíněn byl. Přecejen díky němu je zřejmě Example tam kde je.
Více už v rozsáhlejším životopisu.

Narodil se 4. března 1982. Vyrůstal v ospalé vesničce Cotwold a často se zašíval v polorozpadlé stodole, kde si přehrával staré 45ky na zchátralém gramofonu. Předtím než opustil základní školu, si už koupil svůj první 7 rappový singl - Vanilla Ice's 'Ice, Ice Baby'. Jeho otec ho zasvětil do hip-hopu 8. věku poté, co si na benzince koupil pochybně vyhlížející kazetu nazvanou House Hits 88. Nahrávka zahrnovala zapomenutou klasiku od Salt n Pepa and Kid n Play plus Coldcuts, Doctor in The House. Po opakovaném přehrávání se později prokázalo formální ovlivnění, což vedlo k jeho posledlosti se samplingem.
 
 

Reklama