Interviews

Example - 66 Second Interview

13. července 2012 v 13:46
Objevil se další rozhovor NME.com z Isle of Wight Festivalu. Nicméně tento je ponděkud kratší - 66vteřinový. Obsahuje několik bleskových otázek a odpovědí. Například se zde zmínil o novém singlu Kate Nash a prozradil, kdo je jeho hrdina :)

Wireless Festival 2012 - Interview

10. července 2012 v 15:04
Jedná se o poměrně veselý rozhovor ze zákulicí letošního Wireless Festivalu.
Zajímat by vás mohlo, že zde zmínil i Českou Republiku, kterou navštívil a pozdravil i Rumunské fanoušky, které teprve navštíví na některém z dalších festivalů.
Také mluvil o singlu Calvina Harrise, s tím, že samotný Examplův singl vyjde pravděpodobně v půli září.
Těšíme se!

V dalším rozhovoru z Wireless se dozvídáme, kdo by měl vystupovat na jeho vysněném festivale

RfP 2012 & Example

7. července 2012 v 11:37
Něco málo před vystoupením na Rock for People (asi v 19:45) se Example objevil ve stanu na google+, kde mu fanoušci mohli pokládat z kamionu skrz online youtube okénko.
A co že jsme se dozvěděli? Například to, že jeho 4. album je hotové a teď hodlá jen a jen koncertovat. Aspoň do vydání nového céda, které se v Anglii objeví v listopadu a zbytek Evropy si na něj bude muset počkat až do ledna.
Také se zmínil o našem KRTEČKOVI. Hned věděl, o čem je reč. Prý za svou kariéru dostal 3 šílené dárky. Z Helsinek, z Moskvy a krtka z Prahy. Má ho doma ve skříni na poličce a prý zprvu vůbec nevěděl, co to je :)

Isle of Wight Festival - interview

27. června 2012 v 16:21
NME.com si povídalo s Examplem na Isle Of Wight Festival 2012 o jeho dalším albu, které se vydá novým rockovým/metalovým směrem. Doslýcháme se zde, že bude také pod vlivem kapel Red Hot Chilli Peppers nebo oblíbených Green Day. A jak už několikrát řekl, deska neztratí elektronický nádech. Také mluví o spolupráci s Edem Sheeranem, a o svém pohledu na budoucnost festivalů v UK.

Backstage Interview At Capital FM's Summertime Ball 2012

10. června 2012 v 11:02
V tomto interviu Capital FM Example mluvil o svém vystupování na Summertime Ball 2012. Jaké to je vystupovat pro 80,000 lidí a podobně :)

15 Fragen an Example | DASDING bei Rock am Ring 2012

4. června 2012 v 15:03
3. června položili lidi z DASDING Examplovi v backstagi německého festivalu Rock am Ring 15 otázek.
Jednalo se o jednoduché otázky typu 'co bys byl za písmeno' apod. Tak se koukněte, jak reagoval :)

EXAMPLE Question Time at The O2

3. května 2012 v 18:59
EXAMPLE odpovídá v backstagi FAB před jeho první show v O2 Aréně na otázky fanoušků, které mu mohli pokládat přes twitter nebo facebook. Během hraní Pacmana zodpovídá otázky typu - zda jeho mámě nevadí, že nadává na stagi nebo jaký song nejraději přestavuje publiku. Zazněla také pro nás nejpodstatnější odpověď a to, že jeho 4. album by mělo vyjít na přelomu října/listopadu. Na novém albu bude také hromada výborných producentů, ale to my už přece víme :)

myISH - Interview

28. dubna 2012 v 21:23

Jak víte, Example 23. března 2012 absolvoval svou premiéru na stagi za "velkou louží", ato v newyorském Gramercy Theatre. Měl celkem v Americe odehrát 3 koncerty, ale bohužel ty zbývající byly z neznámých důvodů zrušeny. Ale beztak nemusí američtí fanoušci smutnit, protože brzo zde pojede svoji velkou tour.
Nicméně ho i tady stihly vyzpovídat média.
Vedle [ rozhovoru ] se vyskytly i video-rozhovory, tak se mrkněte:

Na úvod prvního videa Example představuje Amíkům své plány na 4. album, které bude prý obsahovat více kytar a old-school grunge melodií. Vrací se tak do teenage let inspirovanými Pearl Jam, Nirvana, Smashing Pumkins a dalšími. Ale nebude chybět i Elektronika, na které si zakládá.

Welt TV - Interview

28. dubna 2012 v 17:48
Německý server Welt TV v polovině března vyzpovídal Exampla, který zde radí, jak na dobré texty.
Dozvídáme se zde, že všechny taneční singly se zakládají na téměř totožných frázích a také to, že i sám Elliot se jim nevyhýbá, ale především čerpá ze svého vlastního života. A také se zde zmiňuje o Lady GaGa, kterou označuje za majitelku skvělých melodií, produkce a mainstreamové muziky.

Speakerbox at Snowbombing 2012

17. dubna 2012 v 14:08
Nahrávací společnost The Speakerbox, která spolupracuje například s MistaJamem se pravidelně spojují se zimním festivalem Snowbombing a jsou popisováni jako "Nejlepší show na sněhu"
5. den, kde se objevil i Example byl prý hodně náročný, takže rozhovory rozdělili na 2 části a v té druhé je právě hlavním aktérem Elliot se svými kamarády a právě s MistaJam, Benga a Wretch 32.
Jak tento rozhovor resp. pohovor probíhal, zkoukněte na následujícím videu:
Fotky, který The Speakerbox ukořistili najdete [ zde ]

Teenage Cancer Trust at The Royal Albert Hall - Example and Fenech Soler

1. dubna 2012 v 9:50
V rozhovoru pro Teenage Cancer Trust Example promluvil o tom, jak to musí být pro teenagery ve škole a vůbec všechny lidi postižené rakovinou těžké a také se zmínil o úžasném line-upu a proto je mu ctí tady být a odehrát show.

MusicBlok (Česká Televize) - interview

30. března 2012 v 20:29
Zhruba po měsíci, kdy Example odehrál svůj koncert v Praze jsme se dočkali dalšího rozhovoru pro české médium a to pro hudební pořad MusicBlok České Televize.
Opět je tu spousta věcí, které byste jako správní fanoušci měli dávno vědět, ale najdou se i zde detaily, které jste možná netušili. Moc povedený rozhovor.

MTV IGGY interview

30. března 2012 v 20:07
V polovině února udělali rozhovor s Examplem lidi z MTV Iggy. Objevily se 2 fotky z natáčení, které najdete
[ tady ]. Nejedná se ale pouze o tyto fotky. Během tohoto rozhovoru si našel čas i na nafocení photoshootu, který jsme nedávno uveřejňovali i na našich stránkách.
Zpět ale k video rozhovoru.
Dozvídáme se zde, jaké má plány pro svou první US tour. Také se zmínil o své připravované desce a taky o tom, že v posledních 7 letech odehrál přes 2000 koncertů. Lidi ho prý dělají emocionálním a miluje, když zpívají jeho songy.
Více, když kliknete na obrázek ;)

TV Óčko - interview

24. března 2012 v 21:46
I přes všechny náznaky toho, že Example v Lucerně (ano vracím se k jeho pražskému koncertu, který se odehrál 26.02.2012, což je momentálně už zhruba před měsícem) nebude poskytovat rozhovory, ale překvapil. Po rozhovoru pro T-Music si popovídal taky s lidmi s hudebního kanálu - TV Óčko.
Jedná se o prodlouženou reportáž, takže si ji vychutnejte.

T- Music : reportáž Example

3. března 2012 v 20:28
Očividně je po Pražském koncertě Exampla, který proběhl 26.02.2012 všude plno a tak to má být :)
Na jeho prvním vystoupení a představení se českému publiku nesměl chybět ani T-Music, která vždy otvírá bránu do světa hudby. Koukněte na reakce lidí z Lucerny a taky na to, co dělá Exampla šťastného :))

Example Backstage At The 2012 Brit Awards

23. února 2012 v 11:12
Moderátor rádiové stanice Capital FM vyzpovídal Exampla přímo na červeném koberci. Example je podle všeho velmi šťastný. Zmiňuje se o tom, že jeho songy hrají všude na světě a taky otevřeně promluvil o své přítelkyni. (myslím si, že už to nemusím nijak zastírat. Je to australská Miss 2006 Erin McNaught a pojede s ním Evropskou tour jako podpora)
Také padla řeč na Eda Sheerana. Example konečně oznámil název songu, který by měl vyjít počátkem léta a je to 'Throw It All Away'. Example také projevil trochu věštitelské sklony, když ještě před vyhlašovanícím ceremoniálem prohlásil, že sice má hromadu úžasných fanoušků, ale One Direction jich mají víc. (Také že cenu British Single vyhráli oni)

Example Interview for [V]

21. února 2012 v 9:27
Kratičký rozhovor, který s ním dělala Pip z australského Channel [V] je rozdělen na 2 části.

V 1. mluví o "teplých křupkách", které nedávno propíral na Twitteru.
Také se zmínil i o Boy George, což je britský zpěvák a skladatel.


Ve 2. části mluví o svém "novém" videoklipu k Midnight Run (vyšlo už 4. prosince 2011) a co ho vlastně přimělo, aby se v něm vsléknul.

Example interview on Andi Durrant's Capital FM show

20. února 2012 v 22:05
Andi Durrant, moderátor ranní show britského radia Capital FM se minulý týden spojil s Examplem přímo do LA.
Elliot Gleave na sebe prozradil, s kým trávil v Austrálii čas. Nyní se oficiálně dozvídáme, že je bohužel zadaný. Také odtajnil pár informací o svém 4. albu, zmínil Evropskou tour, UK tour a přesná data vystoupení na Ibize a Malorce tohle léto.
Toto a mnohem víc si poslechněte v následujícím audiu.

NOVA FM: Example loves Nandos (interview)

28. ledna 2012 v 15:36
Example v krátkém rozhovoru osvětluje Smallzymu, moderátorovi stanice NOVA FM, jak to všechno myslel na Twitteru s australským Nandos, kde ho srovnával s tím svým oblíbeným v domovské Anglii.


EDIT: + test rychlé reakce

Interview with Marcus Bronzy 2011

23. prosince 2011 v 14:08
V polovině prosince 2011 se Example stal hostem radiové show Marcuse Bronzyho, kde se rozpovídal o 30 Foot E's fears, své nové tour a muzice. Ale také nezapomněl zmínit, kde bude trávit letošní Vánoce

Interview at Wireless with Barclaycard 2011

27. listopadu 2011 v 14:26
Podívejte se na exkluzivní rozhovor Exampla s Barclaycardem na festivalu Wireless 2011

Invincible interview November 2011

26. listopadu 2011 v 14:03
DJ Carlos z the Promo Show na záčátku listopadu zpovídal Exampla pro Invincible television a vzniklo z toho bezmála 10min video - mrkněte.

twofreshproductions.com: 'Midnight Run' Interview

17. listopadu 2011 v 23:28
Jedná se o listopadový rozhovor s DJ FUNKSYm. pro twofreshproductions.com
Example zde dává najevo svý názory na X Factor, Keshu, Lady Gaga a mnoho dalšího. A nezapomněl taky zmínit svůj nejnovější singl Midnight Run

YouTube Music Tuesday Takeover 15.11.11

17. listopadu 2011 v 19:44
Example vybral 5 svých oblíbených videí na Youtube. Tahle pětice zahrnovala 2 klipy ze své vlatní tvorby ('Who Needs Sunshine?' a 'Midnight Run') 1 klip od kapely svýho dospívání ( Nirvana - 'Come As You Are') a samozřejmě nezapomněl ani na svoje kámoše (Skream ft Sam Frank - 'Anticipate' a Yasmin ft Shy FX & Ms Dynamite - 'Light Up')

Ibiza Live interview

12. listopadu 2011 v 13:45
Listopadový interview pro Ibiza Live

 
 

Reklama