Interviews

GetMusic: Interview

21. prosince 2012 v 16:39
Elliot je opět v Austrálii tak poskyl místní stanici Get Music kratší, ale o to zajímavější rozhovor, ve které se například dozvíte něco víc o jeho chystané svatbě, songu Say Nothing nebo o jeho tmavých místech.

Capital.fm's Jingle Bell Ball 2012: Interview

12. prosince 2012 v 16:50
Kromě jiných videí z Jingle Bell Ballu se objevil i krátký rozhovor, ve kterém Elliot naznačil své plány na svatbu, rozpovídal se o klipu k songu Close Enemies a okrajově zmínil přípravy nového klipu k novinkovém singlu Perfect Replacement.

Key 103 Jingle Ball interview

7. prosince 2012 v 19:55
Example byl v rámci intervia pro Key 103 Jingle Ball obdarován moderátory Alexem a Fionou. Celkově si všimněte té intimní vánoční atmosféry :)

ARIA Awards: Red Carpet interviews (29.11.2012)

6. prosince 2012 v 16:39
Objevily se 2 rozhovory ze čtvrtečních předávání cen ARIA Awards. Tyto rozhovory podávali Example a jeho budoucí žena Erin McNaught přímo z červeného koberce.

MUSICFEEDS.TV interview

30. listopadu 2012 v 19:18

FRESHLY SQUEEZED interview

30. listopadu 2012 v 18:34
Máte tu nové interview, kde si Elliot povídá s Mattem & Darrenem o svém novém singlu Close Enemies a o sporech s britským městem Wigan...

Dropout UK - Interview

25. listopadu 2012 v 12:55
Dropout UK odchytil pro svůj pořad 'Listening Session' hitmakera Example a ten dává v následujícím videu nahlédnout do několika vybraných skladeb z nového alba 'The Evolution Of Man'.
Podívejte se!

TOPMAN Magazine - Interview: Part One

21. listopadu 2012 v 15:03
Aby toho nebylo málo, Example poskytl magazinu TOP MAN také interview, které je rozděleno do několika částí.

My vám přinášíme první z nich - zde Elliot mluví o svém nově vydaném albu The Evolution Of Man, které hudební směry ho inspirovaly a jak se dostal do styku s takovými hudebními mistry jako jsou Graham Coxon a Benga.

[ spustit z YouTube ]

Calvin Harris o Example: Posuzoval jsem pro něj nové album

4. listopadu 2012 v 13:11
Producent hitu "We Found Love" odhalil, že ho rapper požádal, aby mu pomohl s výběrem singlů na jeho nadcházející album.

Calvin Harris se svěřil, že posuzoval Examplovo nové album 'The Evolution Of Man' před jeho vydáním, které je stanoveno na druhou půli tohoto měsíce.

'Sweet Nothing' producent řekl, že pomáhal raperovi s výběrem singlů, které na nahrávce vyjdou.

To se dozvídáme poté, co Example zruba před měsícem řekl rádiové stanici že udělal to samé pro nové album Calvina Harrise '18 Months', které vyšlo tento týden.

V rozhovoru o Examplovi pro Capital FM, Calvin řekl: "Je to dobré, mít někoho, komu důvěřujete v názoru na novou hudbu ještě před tím, než ji uslyší veřejnost."

" Udělal jsem tu samou věc pro něj, víš. Poslal mi své album a já jsem ho pro něj zrecenzoval. Seřadil jsem songy a singly tak, jak by je měl vydat. Myslím, že v tom našel pomoc"

Calvin and Example spolu nedávno spolupracovali na 'We'll Be Coming Back'.

Více už v následujícím videu:
/opět nešlo vložit přímo/

Virgin Red Room: Example answers your questions

4. listopadu 2012 v 11:30
Example se posadil do velmi zvláštního trůnu, kde zodpovídal otázky fanoušků z Twitteru.
Jaký byl jeho nejhorší koncert, který kdy udělal? Jaká byla jeho oblíbená TV show, když byl ještě dítě? Pokud by on a Plan B udělali společný film, který by to byl?
... to a ještě víc se dozvíte v následujícím rozhovoru pro Virgin Red Room

Ve druhém videu, které najdete ve celém článku se dozvíte, jaké pravidla Example na Twitteru využívá a kterých se drží :)

Capital FM: Example and James Barr

26. října 2012 v 17:46
James Barr učí Exampla, jak být správným radiovým DJ předtím, než převezme jeho show v rámci charitativní akce Help A Capital Child.

Example má zúčastnit moderování, a proto dává všanc svůj nejlepší hlas a taky zjišťuje, že se má usmívat, když mluví. Elliot také zkouší mluvit s rukou přes pusu a uvědomuje si, že to zní tvrději než ve skutečnosti :)

více v následujícím videu, které nešlo vložit přímo.

Example speaks after presenting Best Album at the 2012 Q Awards

23. října 2012 v 18:56
Example v zákulisí podal rozhovor po předávání ceny za "Best Album" Bobbymu Womackovi.
Mluví o tom, že je pro něj potěšením tuto cenu předávat takové legendární osobě. Také se zmiňuje o svém novém albu a narůstající slávě, které se mu dostává. A již tradičně promluvil o svém zranění nohy, které nedávno prodělal.

Q Awards 2012 - Red Carpet

23. října 2012 v 18:39
Ať už někteří z vás ví nebo se to dozvídají až teď, včera proběhlo vyhlášení cen Q Awards 2012 časopisu Q Magazine.
Pokud vás zajímá, zda Example nějakou cenu vyhrál, s lítostí oznamujeme že ne. Pouze jednu cenu předával. Nicméně ho jistý časopis označil za vítěze ve smyšlené kategorii Chart Topper, což by nebylo až tak špatné, ne? :)
Máme pro vás 2 krátká videa z červeného koberce.

Pokud vás i přesto zajímají výsledky, najdete je [ zde ]

V prvním videu se Example zmiňuje o svém zranění a o hektickém létě, kvůli kterým musel zrušit mnoho svých vystoupení. Nicméně už naznačil, že se vše zlepšuje a bude moct brzy seka skákat na podiu :)

The Fulham 10

20. října 2012 v 14:47
Example je zarytým fanouškem FC Fulham už několik let a nyní si ho tento fotbalový klub rozhodl trochu proklepnout.
Elliot odpovídal na 10 otázek z jejich historie. Jak mu to šlo a kolik otázek zodpověděl správně, se můžete podívat na níže vložené video.
Když přemýšlí, nasazuje milé obličeje :)

Kiss FM (03.10.2012)

4. října 2012 v 18:02
Včera si Elliot udělal čas a osobně uvedl nový single "Close Enemies" na britském radiu Kiss FM. Kromě nového singlu si Elliot povídal s moderátory Rickiem, Melvinem a Charliem o své přítelkyni, Kanye Westovi, a svém názoru na roztržku mezi Nicki Minaj a Mariah Carey.
Nejvíc vás ale může zajímat zmínka o jeho spolupráci s Edem Sheeranem a nově také opět s Professorem Greenem. (více ve FULL INTERVIEW v "Celém článku")

Kildare.tv: Arthur’s Day – Example Interview

30. září 2012 v 12:16
V tomto rozhovoru pro Kildare.tv se dozvíte, jak se Elliot cítí, když má hrát na tajných koncertech a také to, jak vidí své fanoušky a vůbec celý Arthur's Day.
Vzpomíná také svoje nové album a taky to, jaký má názor na hudební spolupráce.

Example to play iTunes Festival - Interview

29. září 2012 v 21:18
Example si před vystoupením na iTunes festivalu udělal čas na krátký rozhovor pro .
Mluvil opět o svém zranění nohy a následky s tím spojenými. Vzpomněl také single Say Nothing, který v minulém týdnu skončil v žebříčcích prodejnosti na iTunes na krásném 2. místě. Nezapomněl také zmínit své chystané album a celkovou svou hudební evoluci.

Jenny Greene talks to Example

29. září 2012 v 10:52
Jenny Greene, moderátorka radiové stanice RTE 2 odchytila Example, který mířil na své tajné vystoupení k Arthur's Day.
V rozhovoru mluví o zemích, které navštívil, o svém zranění, o novém albu a vývoji jeho hudby od prvního alba po to nadcházející.
Dále se také dozvíte, proč single Throw It All Away, na kterém se podílel s Edem Sheeranem nakonec nevyšel.
Ten měl být v létě volně volně ke stažení a hlavním důvodem, proč se plány změnily, byl singl Calvina Harrise We'll Be Coming Back a také to, že nedávno vyšel singl Say Nothing. Nyní vychází singl Close Enemies, tak těžko říct, kdy Throw It All Away spatří světlo světa.

Grimmy's last EVER evening show on BBC Radio 1, 12th September 2012

13. září 2012 v 18:15
Example očividně už zase skáče přes kaluže. I když slovo skáče je podmíněno určitou nadsázkou. Pro vaši informaci ho o víkendu čekají 2 koncerty, na kterých sice vystoupí, ale skákat rozhodně nebude ;)

Nicméně včera Example přijal pozvání na vůbec poslední noční show moderátora Nicka Grimshawa spolu s dalšími hvězdnými hosty jako Annie Mac, Raf from 2 Bears, Mark Ronson, Klaxons, Pixie Geldof, Henry Holland nebo Harry Styles. Nás ovšem bude zajímat poslední jmenovaný. Grimmy, Styles a Example si spolu střihli karaoke známého songu Careless Whisper od George Michaela , na které se můžete podívat v celém článku.
První video obsahuje názvy songů, které měl example na výběr. Celou show v audiu si můžete

POSLECHNOUT ZDEKaraoke choose


Example talks to Radio City 96.7

24. srpna 2012 v 11:45
Další rádiovou stanicí, kterou Example navštívil byla 23. srpna Radio City 96.7 v Liverpoolu.
Rossie & Co v Breakfast vyzpovídali Exampla v horní části Radio City Tower.
Example se zde kromě klasického rozhovoru zúčastnil Celebrity Scouser kvízu a taky představil data k nadcházející tour v Liverpoolu.

Interview

Example becomes a radio presenter

23. srpna 2012 v 16:08
Example má tyto dny obvzlášť velmi rušné. V rámci chystaného turné po arénách v roce teď pracuje na promu.
Během několika následujících dní jsou jeho hlavním cílem britská lokální radia. Čeká ho celkem 14 zastávek.

Tím prvním bylo The Hits Radio, které navštívil 21. srpna. Posluchači ho mohli slyšet s moderátorem Jamesem Evertonem na Takeover UK. Mimo připravované tour mluvil o své nové muzice a živě si povídal se svými fanoušky. Elliot se také sám stal na malou chvíli radiovým moderátorem a zprávařem... Má potenciál :) koukněte na video

Example Live on Capital Breakfast

30. července 2012 v 18:59
Example navštívil Dava Berryho a Lisu Snowdon kvůli premiéře svého nového singlu "Say Nothing". V jejich show Capital Breakfast totiž dnes ráno zazněl úplně poprvé - [ více info ].
Zatímco byl ve studiu, mluvili také o tour, o hulení na lodi, o svém nej kámovi Calvinu Harrisovi a Lisa s ním sdílela poněkud závodní sen!

Dave a Lisa mu také dali příležitost zareagovat na některé z nestoudných tweetů, které mu byly odeslány.

Example: New record returns to 'classic song-writing'

27. července 2012 v 11:34
V interview pro BBC Example říká, že první nahrávka z jeho nové kampaně vyjde oficiálně v září.
Také objasňuje, že song bude mít "hloubku, kytary, stadion a taneční rockový sound" a znamená to návrat ke klasičtějšímu psaní songů než na jeho předchozích dvou albech.

FLAVA @ Wireless: Example Backstage

25. července 2012 v 16:18
Objevil se další rozhovor z festivalu Wireless. Jedná se 12min interview, takže je docela vyčerpávající a veselé.
Mluví hlavně o koncertech a taky se zmínil o tom, že v dubnu a květnu ho čeká několik vystoupení v Evropě, domovské Británii, Číně, Asii, Jižní Africe, Austrálii, Novém Zélandu a opět kolem 30 - 40 letních festivalů.
Také se zmínil o novém singlu Calvina Harrise a společném videoklipu.
Vystřídal několik témat, které vtipně okometoval a zmínil se o tom, že nemá rád stany s dárkovými předměty a o svém sarkasmu.

Example at Mallorca Live & Ibiza Live 2012 - Interview

20. července 2012 v 12:35
Po vyprodané otevírací party na Mallorce se na španělské území vrací Example hned několikrát během tohoto léta.
Tento rozhovor, který je proložen koncertní atmosférou je zřejmě z 10. června. Tu se na něj přišlo podívat kolem 6.000 fanoušků. O tom, že propukla velká party nelze ani pochybovat ;)

 
 

Reklama