Interviews

Nando's Grills: Example and Chris Ramsey

8. září 2013 v 15:06
Example se účastnil oběda ve své oblíbené fast food restauraci Nando's s komediálním hercem Chrisem Ramseyem. V první části rozhovoru se například dozvíte, že Elliotova hudba je manželstvím velice kladně ovliněna. Nechal se slyšet, že bude psát více pozotivních a pozvnášejících textů. Přiznal totiž, že v minulosti měl tendence psát depresivní songy.
Padla také zmínka o nadcházejícím albu a singlu All The Wrong Places.


V druhé části se Example zpovídá, že ho obtěžují vyzývavé tweety od náctiletých fanynek. Prý má strach z toho, co by tomu řekla jeho manželka a rodiče. Takovýchto podivných tweetů dostává denně okolo 10.000 a za jeden z nejpodivnějších tweetů považuje ten, kdy se ho jedna dívka ptala, jestli by s ní nemohl dělat "věci".
Za další věc, která ho prý znepokojuje je otevřená encyklopedie Wikipedia, kde je uvedeno, že vyhrál soutěž o Nejlepší účes v Newcastellu, ale je to naprostá hovadina.

The Showbiz 411: Example about new album

30. srpna 2013 v 22:30
V následujícím rozhovoru Example převážně potvrzuje, to co už mnohokrát říkal. Svůj nový single All The Wrong Places směřuje na festivaly, do klubů, hospod apod. Jeho nové album se bude výrazně lišit, jako ostatně všechny úpředchozí nahrávky. Podle jeho slov se bude jednat o "party album" Styl přirovnává k Chemical Brothers, Faithless nebo k začátkům Prodigy. Také prohodil pár slov o svých rapových začátcích.

AssociatedPress: Example on Music & Marriage

30. srpna 2013 v 22:06
Example sice ve svém novém singlu zpívá: "hledáš lásku na všech špatných místech", ale sám ji šťastně našel. V následujícím rozhovoru totiž Example mluví právě o ní - o své životní lásce Erin McNaught, která určitě žila na špatném místě - druhé straně světa.

BBC Radio 1, Example Pie Tennis

25. srpna 2013 v 14:04
Včera jste měli možnost okolo 14:00 stř. času naladit na BBC Radio 1, kde v show Matta Edmondsona představil svůj nový single a zapojil se do hry "Pie Tennis".
Také se nechal například slyšet, že doufal, aby ho jeho snoubenka neopustila před svatebním dnem. Nedivil by se, kdyby to udělala, protože se Elliot považuje za malé dítě po všech stránkách.

Ve videu se odehrává zmiňovaný Pie Tennis, takže pokud nemáte představu, jak by to mohlo vypadat. Neváhejte ;)

Joiz interview

20. srpna 2013 v 11:06
V 15minutovém rozhovoru, který byl pořížen na Hatterei Open Air se Example zmínil o své květnové svatbě, koncertech, nadcházejícím albu a také o tom, že dítě plánuje až na důchod. Zatím prý očekává těhotenství v podobě nové hudby.

"Lady Time" on BBC Radio 1

9. srpna 2013 v 13:01
Včera se Example zastavil v rádiové stanici BBC Radio 1.
Od 18:00 s ním probíhalo netradiční live interview s Gregem Jamesem nazvané Lady Time, ve kterém fanynkám radil ohledně partnerů a dalších problémů :D

Důvodem této poradny byl prý fakt, že prý v minulé show to bylo všechno o chlapech, takže mysleli, že by to pro tentokrát mohli udělat víc "dívčí". Takže Lady Time byla jasná volba.

Zde máte krátkou ukázku, jak "Ellova poradna" probíhala :D

Example Gives Fart Advice With Greg


Oxegen Festival - Day 1 with Rita Ora, Labrinth and Example

6. srpna 2013 v 13:06
Máme pro vás další rozhovor z irského Oxegen Festivalu 2013 o který postaral VeVo channel, který úzce spolupracuje s YouTube. V téměř 5minutovém najdete hned několik rozhovorů s britskými hvězdami, ato s Ritou Orou nebo Labrinthem, ale nezapomeňme ani na jejich fanoušky a našeho Elliota :)
Útržky s Examplem najdete v částech [1:04], [2:55], [3:08] a [3:38]


+ interview se samotným Examplem

Example Interview Oxegen 2013 - SPIN 103.8

5. srpna 2013 v 12:05
Objevil se další veselý rozhovor z Oxegen 2013. Tentokrát pro rádiovou stanici SPIN 103.8
Tak si ho užijte ;)

Example - iRadio

5. srpna 2013 v 11:01
Example v rámci irského Oxegen Festivalu udělat řadu rozhovorů. Kromě vtipného úvodu s chipsy Mr. Tayto Example mimo jiné prozradil iRadiu, že má již hotových 10 tracků na nové album a příští týden ho čekají 3 nebo 4 nové tracky napsat a vyprodukovat. Nezapomněl také upozornit na svůj zbrusu nový single All The Wrong Places.

Example Live On Capital FM With Max

29. července 2013 v 15:23

Včera jsme mohli od 20:00 stř. času sledovat live stream na serveru londýnského radia Capital FM. Zajímavostí je, že se do rozhovoru zhruba v desáté minutě zapojila i jeho manželka - australská modelka - Erin McNaught.

Elliot ve studiu mluvil o svém posledním singlu 'All The Wrong Places' a nedávno potvrzeným balíčkem svých nejlepších songů '#hits', do kterého byl zapojen australskou modelkou/herečkou.

31letý rapper kápl božskou o jejich květnové svatbě a odhalil, proč se jí nikdo ze slavných popových kamarádů neúčastnil, a také to, že brečel při čtení svých svatebních slibů.

Example také fanouškům naservíroval lahůdku v podobně fanoušky inspirovaným vystoupení posledního Breachova Vodafone Big Top 40 hitu 'Jack' a zprávu o tom, že zbrusu nové album vyjde na začátku roku 2014 .

V případě, že jste tento čtvrthodinový rozhovor propásli, spusťte si video níže:

Example interjú / interview @ VOLT 2013

9. července 2013 v 13:29
V rozhovoru pro Maďarský festival VOLT popisuje Elliot pár slovy svou hudbu a také zdůrazňuje, že jeho loňská show na Balaton Sound festivalu byla ohromná a nemůže se dočkat, až si v Maďarsku zahraje podruhé ato právě na VOLT festivalu :)

O2 Academy TV: Interview

14. června 2013 v 18:48
V první části nedávného rozhovoru pro O2 Academy TV Example mluví o svém tajemném rave pátem albu, prorážení v Americe a nepřizpůsobení své hudby k tomu, aby potěšila konkrétní cílovou skupinu posluchačů.

Fed Up With Rapping - Part 1V druhé části se Example zmiňuje o používání své hudby do filmů, své lásce k filmům Roberta Rodrigueze a o spolupráci s The Pet Shop Boys.

Plans to Make Horror Movies - Part 2

RockNess 2013

9. června 2013 v 12:19
Example v interviu s Johnem Dingwallem na včerejším festivalu Rockness prozrazuje mimo jiné detaily svého alba a třeba také to, jaké festivaly ho čekají v létě.

BPMTV: Groovin The Moo 2013 Interview

8. května 2013 v 9:39
V backstagi australského festivalu Groovin The Moo si Example popovídal s Kylie & Hamishem o své plánované svatbě, novém albu, o směrech, kterými se bude nová deska ubírat a o procesu psaní songů.

A pozor, zmínil se také, že nový singl vyjde v srpnu! Bude novinka už nového alba nebo ještě z The Evolution Of Man? Nechme se zatím překvapit.

Example's top five anthems of 2013

7. května 2013 v 13:37
Example prozradil televizní stanici Visual Festival svých 5 letních hymen, které ho budou provázet jak na Ibiza Rocks, tak na Mallorca Rocks v létě 2013.


Elliot jmenoval následujících 5 pecek, které si můžete níže taktéž poslechnout a porovnat jeho vkus se svým.
  1. Elliotovův antemický song - Example - Stay Awake
  2. Exampleův TIP léta - Diplo & DJ Fresh - Up (Earthquake)
  3. ATB - 9pm Till I Come

TheEdge.co.nz: live in studio with Fletch & Vaughan

2. května 2013 v 20:08
Example se 24. dubna objevil ve studiu The Edge (?), kde ho před svou show v novozélandském Auckladu vyzpovídali Fletch & Vaughan, rozhovor byl mimořádně vtipný - padly zmínky o náhodném ochlupení, hlasových přenosech a tacos! :)

ZMTV: Interview

1. května 2013 v 11:22
Example si před svou novozélandskou show v Logan Campbell Centre, která se konala 24. dubna, odskočil do rádia ZMTV, kde s moderátory Jay, Flynny a Jacqui probírá mimo jiného i svou svatbu, která se nezadržitelně blíží ..:)

SNOWBOMBING 2011

6. dubna 2013 v 14:43
Taktéž jsme nalezli 2 videa z roku 2011!
První z nich je ale zveřejněné teprve nedávno a můžete na něm vidět, jaký je Example zdatný lyžař :)

Ve druhém je zachycen na akci Volvo Roadtrip, kde se objevil i s Pro Greenem.
Část s Example v čase: [0:21]

Example on the Mountain

SNOWBOMBING 2010

6. dubna 2013 v 14:12
Zimní akci zvané Snowbombing se věnujeme vždy o něco dýl, protože skoro pokaždé najdeme nějaká starší videa, která bychom rozhodně neměli opomenout. Tentokrát jsme dokonce narazili na 2 videa z roku 2010

V prvním se Elliot snaží objasnit vybraná německá slovíčka, aniž by tušil, co doopravdy znamenají.
Kupodivu se mu moc nevedlo, přestože se již několikát na twitteru zmínil, že na němčinu je machr :D

Ve druhém je již klasický rozhovor s moderárem Davey, který zachytíte v čase [0:40]

Example vs German

TwoTubeTV: Example On Hitting The Big Time at The O2, Dublin

2. března 2013 v 16:11
O2 Aréna v irském Dublinu patřila jen mezi několik koncertních míst, které Example tento rok beznadějně vyprodal. Co na to říkal, co dalšího prozradil o svém albu a experimentech s novými soundy - to se dozvíte v následujícím rozhovoru pro Two Tube TV.

Spin 103.8: O2 Dublin Ireland 2013

25. února 2013 v 9:53
Před koncertem v Dublinu vyzpovídala Elliota rádiová/internetová stanice Spin 103.8. Moderátorka Georie mu položila 5 otázek v rámci "Facebook 5" od posluchačů tohoto rádia.
Tak mrkněte:

Example with Dino & Pete (12.02.2013)

16. února 2013 v 11:51

Dino a Pete odchytli Exampla v backstagi v Capital FM Areně


Dino a Pete navštívili Exampla v backstagi před svým zatím posledním koncertem v Capital FM Areně. Takže právě vy se můžete získat intimnější představu o tom, jaké to je, když s Examplem mluvíte. Pete má totiž kameru na přichycenou na své hlavě.
Více už v následujícím videu.

UK Tour Hangout

12. února 2013 v 21:03
Dnes v 17:00 (UK time) proběhl live chat na YouTube.com prostřednictvím 'Google Plus Hangout'. Elliot tak komunikoval přes webku přímo z backstage právě probíhající UK Tour.
Zde mohli fanoušci psát Examplovi nejrůznější dotazy na které pak následně odpovídal. Tento Hangout trval necelé půl hodiny a objevila se tam i Ellova doprovodná kapela.

V případě, že jste tento live-chat prošvihli stejně jako já, neváhejte a spusťte si ho ze záznamu níže ;)

BBC Radio 1 Breakfast Show with Nick Grimmshaw - 8th February 2013

8. února 2013 v 23:28

Dnes byl Elliot speciálním hostem Breakfast Show Nicka Grimmshava na BBC Radiu 1!
Představil svůj nový účes, který mu "prý" sluší. Rozpovídal se o své nadcházející tour a absolvoval face-to-face chat se svými fanoušky.

Poté ve fotostudiu nafotil s Nickem pár povedených fotek, které co nevidět doplníme
Kdo z vás nestihl tuto ranní show, nemusí smutnit. Může si ji totiž pustit ze záznamu :)

POSLECHNOUT

SEA FM Example and Erin McNaught Suprise Wedding

1. února 2013 v 13:11
V australské (Gold Coast) rádiové stanici SEA FM se 23. ledna rozhodli uspořádat Elliotovi a Erin fingovanou svatbu. Oba totiž byli zde přítomni a přiznali, že se budou brát v květnu letošního roku.
Humorně pojaté převlečení za ženicha a nevěstu k tomu čtení nadsených svatebních slibů zní poněkud rozpačitě.
Podívejte se.

 
 

Reklama