Hot News

#hits

27. července 2013 v 16:25
V minulém článku jsme se zmiňovali o tom, že Elliot vyměnil svůj label Ministry of Sound za Epic Records.
Svou éru u Ministry of Sound uzavírá kompilací #hits, která vyjde v srpnu. Je dokonce znám i cover a tracklist!
Podívejte se na něj.

Album bude následně přidáno i do rubriky [ Discography ]


#hits (srpen 2013)
Ministry Of Sound

 1. Changed The Way You Kiss Me
 2. Kickstarts
 3. We'll Be Coming Back feat. Calvin Harris
 4. Stay Awake
 5. Won't Go Quietly
 6. Say Nothing
 7. Watch The Sun Come Up
 8. Natural Disaster
 9. Midnight Run
 10. Two Lives
 11. Last One Standing
 12. Hooligans (VIP MIX)
 13. Watch The Sun Come Up (Moam Remix)
 14. Close Enemies (Jakob Liedholm Remix)
 15. Say Nothing (Hardwell & Dannic Remix)
 16. Unorthodox with Wretch 32

Example se upsal labelu 'Sony Epic UK'

27. července 2013 v 15:52

Ano je to tak! Example v polovině července podepsal milionovou smlouvu s nahrávací společností Sony Epic UK. Se stejným labelem spolupracuje ku příkladu i finalista X Factoru a miláček Británie Olly Murs.

Pro Elliota je to zaručeně dobrý tah, který mu snad pomůže vydávat alba po celém světě. Jeho poslední album The Evolution Of Man bylo k dostání převážně jen ve Velké Británii, což snížilo dostupnost a způsobilo malou prodejnost.

Ovšem se svým bývalým labelem Ministry Of Sound, pod kterým vydal svá tři poslední alba - 'Won't Go Quietly' (2010), 'Playing In The Shadows' (2011) a 'The Evolution Of Man' vydané v loňském roce; se nehodlá rozejít ve zlém. Elliot u své staré nahrávací společnosti vydá v srpnu kompilaci s příznačným názvem (nebo spíše tagem) '#hits', album o 16 trackcích bude obsahovat nejpopulárnější songy výše jmenovaných alb.

Tato kolekce bude samozřejmě zahrnovat i jeho megahit, který byl ve Vodafone Big Top 40 číslo jedna - 'Changed The Way You Kiss Me', objeví se zde rovněž hity jako 'Kickstarts', 'Stay Awake', 'Say Nothing' a 'We'll Be Coming Back' s Calvinem Harrisem.

Z toho vyplývá, že již oznámená novinka 'All the Wrong Places' vyjde pod novým labelem Sony Epic UK. Datum vydání je určeno na 8. září a kompletní páté album je očekáváno začátkem roku 2014

Example Weekend Winners‬

27. července 2013 v 14:43

Elliot si pro své fanoušky přichystal na léto opravdový bonbonek!
18. července totiž spustil týdenní soutěže o bezva ceny!
Do 23. července se hrálo o 2 lístky na britský festival Global Gathering

Nyní mají fanoušci šanci získat noční projížďku limuzínou pro sebe a své kámoše! Co je potřeba udělat?
Měli byste poslat na Instagram video svého obličeje reagující na Ellův nový single 'All The Wrong Places'. Nejoriginálněší video vyhrává! Nezapomeňte video otagovat následujícím @Exampstagram #AllTheWrongFaces #ExampleWeekendWinners.

Toto kolo se uzavírá 31. července.

VÍCE NA

exampleweekendwinners.com

Photoshooting in East London

27. července 2013 v 13:50


17. července se vydal Elliot do jižního Londýna, aby nafotil
pár profi fotek.

Elliot jednu "behind scenes" fotku zveřejnil i na instagram.

O focení se postaral londýnský fotograf Viktor Vauthier. Také
je velmi pravděpodobné, že fotka (vpravo), kterou se Example prezentuje na VeVo Channelu, je právě z tohoto shootu. Podařilo se nám ji získat v poměrně dobré kvalitě.

Každopádně budeme čekat, až se jich objeví více v HQ

Zapoj se do natáčení klipu ke All the Wrong Places!

26. července 2013 v 11:21
Elliot se 21. července konečně na několik dní vrátil zpět do Londýna a rozhodně nezahálí! Píše nové songy, natáčí klip ke své novince. Poté ho čeká koncert v rámci festivalu Global Gathering a poté série show na Mallorce a Ibize. Ale zpět k důležitější věci, ato k natáčení klipu

Určitě si někteří z vás budou pamatovat událost, kdy Elliot vyzýval své fanoušky, aby se podíleli na klipu k Perfect Replacement. Tu samou možnost měli fans i tentokrát - před 2 dny se totiž začalo s natáčením klipu k All the Wrong Places!
A jakéže měl Ell požadavky?

16. červenec, Facebook
Chtějí být nějací fanoušci, kterým je nad 18 let, v mém novém videu ke 'All The Wrong Places'?

Natáčí se 24. července v Západní Londýně. Každý, kdo je připraven si zařádit, až kontaktuje examplemusicvideo@pulsefilms.co.uk s obrázkem a osobními údaji. Věk, Adresa, Telefonní číslo, nějaké zvláštní nadání... horolezectví, gymnastika, tanečníci, volný běh... Uveďte prosím

Režie se stejně jako v případě PR ujal opět Emil Nava

Pet Shop Boys - Thursday (Audio)

26. července 2013 v 10:54
Nesmíme zapomenout ani na spolupráci s Pet Shop Boys. V pondělí 15. července nepremiéroval jen singl All the Wrong Places, ale také vyšlo album Electric, na kterém se objevil i společný featuring s názvem Thursday. Jak už bylo řečeno, Kluci potřebovali rappera do druhé části tohoto songu a nejdřív byl použit sample rap zpěvačky Nicky Minaj.

Album obsahuje celkem 9 stop a můžete jej objednávat buď na iTunes nebo oficiálních stránkách petshopboys.co.uk
Co se prodejnosti tohoto alba týče, u nás obsadili Pet Shop Boys se svým novinkovým albem krásné 4. místo!
Níže si můžete prohlédnout i tracklist

Thursday (Audio)
Electric (15.07.2013)

 1. Axis
 2. Bolshy
 3. Love is a Bourgeois Construct
 4. Fluorescent
 5. Inside a Dream
 6. The Last to Die
 7. Shouting in the Evening
 8. Thursday (feat. Example)
 9. Vocal

All the Wrong Places - Official Remixes

26. července 2013 v 10:33
Přesně týden po radiové premiéře jsme se dočkali nejen lyric videa, ale také slibovaných oficiálních remixů o které se postarali Quintino, Jack Beats, Calyx & TeeBee a Starkillers a samozřejmě nechybí ani extended mix

Extended Mix

All the Wrong Places(Official Lyric Video)

26. července 2013 v 10:05
V pondělí 15. července premiéroval pilotní singl All the Wrong Places z nadcházejícího pátého alba.
Fanoušci si ho mohli poprvé poslechnout na Radio 1 v 19.30 britského času v Zane Lowe's Hottest Record.
Novinku, která oficiálně vyjde 8. září, si již teď můžete předobjednávat na iTunes

K singlu týden poté vyšlo i lyric video. Záběry, které jsou ve videu použity, jsou pořízeny z Mallorca Rocks a jsou staré zhruba dva týdny.

Malá poznámka na okraj. Nešlo si nevšimnout, že má teď Elliot nově profil na VeVo Channelu a zdá se že změnil i label. Song je vydán přes Sony Music Entertainment UK

'All The Wrong Places' debuts this Monday!

11. července 2013 v 21:03


Když jsme před dvěma dny zveřejňovali [tento] článek, netušili jsme, jak velmi blízko novému singlu 'All The Wrong Places' jsme! Elliot na svém instagramu k fotce, kterou vidíte vpravo poznamenal velmi důležité informace ato:
První single z pátého alba 'All The Wrong Places' bude premiérovat v pondělí večer v 19:30 britského času na BBC RADIO ONE. Poté budou během týdne následovat remixy od Quintino, Jack Beats, Calyx & TeeBee a Starkillers
Radio BBC 1 lze naladit i přes stream do České republiky, takže v pondělí buďte v pozoru a od 20:30 stř. času buďte u zdroje ;)

Next single is 'All The Wrong Places'

9. července 2013 v 14:01
Nový singl All The Wrong Places z nadcházejícího pátého alba jsme mohli slyšet již hned několikrát live na jeho koncertech. To, že by tento song měl vyjít jako další sing naznačil Elliot už 29. června, kdy na Twitteru zveřejnil, že se na balíčku remixů měli podílet , a & . 30. června už i potvrdil, že All The Wrong Places jako nový singl opravdu vyjde.
Dnes dokonce na Facebooku odepsal, že All The Wrong Places bude premiérovat v rádiu příští týden! Nemůžete se dočkat? Můžete si čekání ukrátit oficiálním remixem, o který postaral DJ Quintino!

All The Wrong Places (Quintino Remix)

Pet Shop Boys - Thursday ft. Example (teaser)

6. července 2013 v 14:22
Vydání alba Electric britské legendy The Pet Shop Boys se nezadržitelně blíží - 15. červenec je již za 9 dní!
Jak jsme již několikrát upozornili, na této desce se objeví i pecka Thursday s našim Examplem! Tento song už PSB prezentují nějaký ten pátek na své světové tour k nadcházejícímu albu.
3. července se dokonce se svým repertoárem zastavili i v Karlových Varech, kde právě probíhal věhlasný filmový festival. A ano! I zde Thursday zaznělo a Elliot opět vystoupil alespoň z ledstěny!
Takže celý song už známe z jejich vystoupení téměř nazpaměť. Ovšem včera byl zveřejněn kousek ze studiové verze, která opravdu stojí zato!

Málokdo tušil, že v demu tohoto songu byl nejdřív použit acapella rap bláznivé zpěvačky Nicki Minaj a až následně byl Example na spolupráci pozván!
Více detailů čekejte, až vyjde celá skladba.

29th June - Glastonbury

29. června 2013 v 21:29

Za necelou hodinu, čili ve 21:00 britského času, Elliot vystoupí na nejhvězdnějším britském festivalu Glastonbury. O line-upu jsme informovali již na konci března. Examplova show by měla být živě přenášena prostřednictvím televizního kanálu BBC Three.

Je velmi pravděpodobné, že online stream bude možný i z internetových stránek stanice, ale zatím nevíme, jestli bude povoleno přehrávání i v naší zemi. Nicméně odkaz najdete níže.
Měly by zahrál 2 nové songy 'Only Human' a 'All The Wrong Places' - zdá se také, že tento song se stane i pilotním singlem pro nadcházející páté album.

ONLINE STREAM

25th June - Ayia Napa, Cyprus

26. června 2013 v 21:32
Včera proběhla proběhla první ze třech letních show, kterou Example odehrál po boku DJ Wire v Beach Cult Ayia Napa na Kypru. Elliot zde vystoupil kolem půlnoci, což se mu samotnému zdálo poněkud pozdě. Sám se k tomu vyjádřil na svém facebooku

25. červen, [ facebook ]
Dnes večer na mé Ayia Napa show vypadalo několik lidí našvaně, protože si mysleli, že jsem přišel na stage pozdě. Můj čas, kdy přicházím na stage je vždy naplánová na 23:45. Jsem vždy přesný. Do budoucna jistím promotéry o propagaci časů na stagi. Je zcela nespravedlivé, aby lidé čekali 5 hodin na mou show. Jen myslím na moje fanoušky jako vždycky. E

Clothes for charity

26. června 2013 v 20:21
Example v polovině června zveřejnil na svém Twitteru, že hodlá prodat nějaké své oblečení a peníze z tohoto počinu dá na charitu. Proč s tím přicházíme až teď? Je to jednoduché. Ell před 1 týdnem postnul fotku několika svých věcí na instagram s následujícím popiskem:

"Přesně tyhle kousky mých bund dražím příští týden pro charitu. Veškerý výtěžek půjde na Teenage Cancer Trust. Postnu sem příští týden online odkaz na eBay. Sledujte tohle místo" [ instagram ]

Z toho vyplývá, že by se někdy v těchto dnech měl odkaz zveřejnit právě k této fotce na instagram. Takže pokud máte zájem o některou z Ellových věcí a zároveň chuť podpořit dobrou věc, buďte ve střehu! :)


Právě jsem rozdal spoustu mého oblečení charitním obchodům podél fulhamské ulice, takže pokud si někdo chcete koupit moje staré rukavice/opasky/legíny

Několik dalších týdnů budu prodávat spousty bund/tenisek na eBayi a výtěžek dávat na charitu. Jsou tady nějaké holky s velikostí nohy 11?

Mimochodem - ty bundy/tenisky, které budu prodávat pro charitu, byly všechny v mých klipech nebo na obalech singlů/alb

Oficiální prohlášení z Facebooku

14. června 2013 v 17:30
Southamptonská uni opravdu nedává Elliotovi spát... k celé situaci zrušeného koncertu se ještě vyjádřil také na svém facebooku. A má čistou pravdu, nemyslíte?

Středa, 12.06.2013 [facebook]
Rychlá poznámka ohledně zrušení mého vystoupení na pondělním promočním plese Southamptonské Uni. Nebyl jsem líný nebo neprofesionální. Byl jsem v Southamptonu kvůli show celý den. Můj hlas to zabalil a já mohl sotva mluvit. Takže raději jsem vystoupení zrušil, než abych šel na stage a dělal pantomimu a předešel stížnostem na můj výkon. Omluvil jsem se na twitteru a vrátil jsem celý svůj honorář studentské unii. Probudil jsem se k tirádě stížností od malé menšiny studentů, kteří útočili na můj vzhled a hudbu. Dámy a Pánové - umělci nejsou neprůstřelní, někdy onemocníme, proto musíme rušit show. Pokud si myslíte, že je moje hudba naho*no, proč se zlobíte, že jsem zrušil show?? Bláznovství. Pondělní show byl jediný koncert, který jsem letos zrušil. Už jsem udělal 50 koncertů na na dalších 80 jsem zabookovaný. Rušení není něco, co si užívám a nedělám to ze zvyku. Nebudu brát stížnosti od nikoho na facebooku nebo twitteru nebo veřejnosti. Jsem fyzická osoba, neočekávejte ode mě, že se budu chovat jako mediálně vyškolená loutka. Pošlete mi hezké tweety a já vám tweetnu pěkné věci zpátky. Pošlete mi urážlivé komentáře a budu k vám sprostý taky. Nehodlám měnit způsob svého chování na sociálních médiích. Po tomto celém rušícím debaklu mě podpořily tisíce fanoušků a jen hrstka jednotlivců mi poslalo urážku. Tihle lidé nejsou fanoušci. Takže když na ně zaútočím, nemyslete si, že útočím na všechny fanoušky - právě tito idioti, kteří si zdá se myslí, že bych měl být imunní vůči nemocem a rádi předstírají, že oni nikdy sami nikdy nevolali do práce, že jsou nemocní. V průběhu let jsem se setkal s mnohými z vás venku před koncerty a odpověděl mnohým z vás na facebooku a twitteru, takže víte, že mi na svých fanoušcích záleží, ale také nemůžu vystát ho*na od haterů. Pokud mě stále nemáte rádi i přes toto vysvětlení, pak mi prosím dejte vědět níže, ať vás můžu blokovat z této stránky. Díky. El

Zrušen koncert pro GRADUATION 2013 - 10th June

11. června 2013 v 16:17

Těm pozornějším z vás nemohl uniknout fakt, že se Elliot včera neobjevil na GRADUATION 2013 southamptonské univerzity. Show, na které měl být po boku svého DJ Wirea healinerem, musel totiž na poslední chvíli zrušit. Důvodem byla ztráta hlasu, která ho postihla tento víkend po festivalovém běsnění.
Sám Ell na místo konání opravdu dorazil, ovšem vystoupit nemohl.

Prekérní situaci Example komentoval na Twitteru následovně:

Southamptonská Uni. Omlouvám se, ale nemohl jsem dnes večer udělat show. Byl jsem ve městě celý večer, ale začal jsem se rozehřívat a můj hlas prostě říká "ne, brácho"

Včera večer jsem zrušil svou 3. show za 7 let. Dostávám stížnosti od spousta studentů, z nichž většina pravděpodobně vynechala v letošním roce 10 přednášek.

Nenávidím rušení show, což je důvod, proč to nedělám ze zvyku. Spousta lidí očekává, že umělci jsou neprůstřelní, když jsou na turné...

Všem studentům, kteří naříkají - myslete na všechny ty časy, když jste nešli do práce, protože jste příliš líní a máte kocovinu.

Včera jsem byl v Southamptonu připravený koncertovat, ale faktem je, že můj hlas nebyl v pořádku a nechtěl jsem být na stagi mimem.

Southamptonští Uni studenti - Zřejmě vám vrátí peníze - můžete jít a koupit si spoustu nudlí do hrnce a MCAT, veselte se.

RockNess 2013 - 8th June

9. června 2013 v 16:36

Včera vystoupil Example na festivalu RockNess. Název tohoto festivalu je nejspíš odvozen od místa konání - proslulého skontského jezera Loch Ness.
Elliot na Rockness ale nevystupoval poprvé - na fotky z roku 2011 se můžete podívat [ zde ]
Už se můžete těšit na čerstvé fotky ze včerejška. Nějaká kvalitní videa očekáváme do několika hodin. Zatím se můžete podívat rozhovor z letošního ročníku [ zde ]

Odhalen festivalový setlist!

5. června 2013 v 12:56
Včera Elliot zveřejnil na svém Twitteru setlist, který se bude týkat letních festivalů pro rok 2013!
Před pár hodinami ho postnul také na Facebook, kde dodal následující:

Takže ty dva nové songy, které budete slyšet v mém letním setlistu jsou
'All The Wrong Places' a 'Only Human'. Setlist pro letní festival s živou kapelou
bude vypadat takto: (show s DJ Wirem se budou mírně lišit od těch s celou kapelou)

A pozor! možná že 2 nové songy 'All The Wrong Places' a 'Only Human' zazní už zítra v O2 Bristol Academy!
(vlastně 'All The Wrong Places' už tak trochu známe - Ell nám ho stačil představit v novozélandském Aucklandu)

Back in London!

3. června 2013 v 14:02
Example v New York City (by Erin Gleave)

Podle poměrně čerstvých informací z Twitteru by měl být Elliot zpátky v Londýně už od včerejšího rána.
Návratu předcházelo 6 dní pobytu v New Yorku, týden na svatební cestě: Bora Bora - Tahiti, svatba s Erin McNaught a přípravy na tuto událost. Celkem byl Example pryč osm týdnů.
Nyní se vrací opět do pracovního procesu. Čekají ho letní festivaly a spousta dalších koncertů.

První na sebe nenechá dlouho čekat, protože už za tři dny ho čeká vystoupení v domovské O2 Academy Bristol
Poté následují festivaly:

8 Jun 2013
Example Live
@ RockNess 2013, Inverness, UK

9 Jun 2013
Example Live
@ Parklife Festival 2013, Manchester, UK

14 Jun 2013
Example & DJ Wire
@ Isle Of Wight Festival 2013, UK

Hot news from Facebook

30. května 2013 v 10:18
Jakmile se Example vrátil z líbánek na ostrově Bora Bora, oznámil na sociální síti Facebook následující informace, které nás pouze utvrzují v tom, že se náš Elliot po svatbě s australskou modelskou Erin McNaught rozhodně nehodlá měnit a bude na sobě makat pořád tak tvrdě, jako tomu bylo doposud!

Pondělí, 27. května [facebook]
Příští týden se vracím do UK. Byl jsem pryč 8 týdnů! 6. června startuju zahřívací show
v Bristol Academy. Pak mě čekají první festivalové termíny, na kterých budu letos v létě
jako headliner - Rockness 8.června / Parklife, Manchester 9 června. Moje festivalové show,
které se konají tohle léto, budou obsahovat dva zbrusu nové tracky z následujícího alba

18. květen 2013 - Den, kdy se oženil Example

19. května 2013 v 12:11
Ano! je to tak. Včera se - britský "rapper" Example - Elliot John Gleave po zhruba dvouleté známosti oženil s australskou modelkou a bývalou moderátorkou MTV Erin McNaught.

Ceremoniál začal v 15:00 australského času v Brisbane a podle všeho se obřadu zúčastnili jen ti nejbližší.
Erin si své jméno nenechala, tudíž přijala jméno Erin GLEAVE a Elliot se přestěhuje do Austrálie Nyní si ale užívají líbánky na Tahiti - Bora Bora
Poté Elliota opět čekají koncerty a festivaly.

Máme pro vás jednu krásnou svatební fotku, kterou Elliot dokonce postnul i na Twitter
photo by Ryder Evans
Gratulujeme!!!


New collaboration: Pet Shop Boys - Thursday (feat. Example)

19. května 2013 v 11:43

Example se spojil s proslulou britskou formací Pet Shop Boys - autory hitů jako "Always on my mind" nebo "It's a sin". Z této spolupráce vznikl song Thursday, ve kterém Elliot převážně rappuje. Skladba by se měla objevit na jejich novém albu o 9 skladbách s názvem "Electric", které vyjde 15. července.

Skupina ale představila song Thursday živě již 16. května v Chile v rámci jejich tour po jižní Americe.
K dispozici máme i poměrně kvalitní video z tohoto koncertu. Zvuk je skvělý a pokud budete pozorně sledovat, zhruba v poslední třetině uvidíte na led stěně rapujícího Elliota! Tak to vypadá, že k songu bude i klip. Ostatně skladba má obrovský hitový potenciál. Že by hit tohoto léta? Uvidíme

Svatba přesně za 1 týden!

11. května 2013 v 19:31
Dnes ráno Example prostřednictví Twitteru potvrdil, že 18. květen (sobota) je opravdu datum svatebního dne - Tudíž touto dobou příští týden bude už ženatým mužem.
Následně ještě tweetoval následující: "Týden volna. Svatba. Líbánky. Pak zpátky na festivalovou sezónu a dokončení mixu pátého alba."

A co jeho nastávající - australská modelka, herečka a bývalá moderátorka MTV - Erin McNaugh?
Ta své pocity taktéž ventilovala skrz Twitter - Tudíž, že přesně za 1 týden bude Paní lásky svého života. Takový nádherný pocit.


Další detaily k novému albu

27. dubna 2013 v 10:49

22. dubna se Elliot po týdenním pobytu v LA, kde spojil příjemné s užitečným, rozloučil s americkým kontinentem.
Nemyslete si, že se Example jen kochal krásnými auty, koupal se v Santa Monice, navštívil hollywoodská studia FOX, cpal se burgery, opaloval se, užíval si krásného počasí a setkával se s dalšími talentovanými umělci.

Za pouhý jeden týden dokázal nahrál 5 nových songů! S hodnocením demáčů mu přímo v LA pomáhal Adam T Powel. Režisér klipů Changed The Way You Kiss Me, Stay Awake, Midnight Run a Say Nothing.
Elliot také prozradil, že se o album postarají pouze 2 producenti. To u Elliota opravdu není zvykem, protože na dvou předcházejících deskách se jich vystřídalo desítky.
Jak už víme, example odhalil, že nové album bude inspirováno počátkem 90. let rave stylem.

24. dubna se Ell přesunul na Nový Zéland, kde vystoupil v Logan Campbell Centre v Aucklandu

A nyní se opět nachází v Austrálii, kde už od pátku vystupuje. Opět to vypadá na velmi nabitý víkend.

Example byl oznámen na Oxegen 2013

27. dubna 2013 v 10:27
23. dubna byl Example oznámen pro irský festival Oxegen, který proběhne v srpnu tohoto roku. Ve stejný den byl do lineupu přidán i americký rapper Pitbull.
Celý seznam najdete níže.

 
 

Reklama