Hot News

25th August - South West Four

29. srpna 2013 v 21:51
V sobotu 25. srpna proběhl v Londýně festival South West Four, kterému Example vévodil.
Na stagi se objevil ve 21:00.
O SW4 jsme informovali již dříve v tomto článku.

23rd August - Ibiza Rocks

25. srpna 2013 v 13:37

22nd August - Mallorca Rocks

25. srpna 2013 v 13:22

Example Weekend Winners‬ - challenge No.6

25. srpna 2013 v 12:22

Máme tu poslední kolo prázdninové soutěže s ExampleWeekendWinners.com. Tentokrát je soutěž určena pro opravdové jedlíky. Hraje se totiž o poukaz v hodnotě 100 liber do Ellova oblíbeného fastfoodu Nando's!

Jak na to?
Zamiřte na instagram a vyfoťte se na nejhorším místě, jaké si jen dovedete představit. Využijte prostě své kreativity a představivosti. Nejhorší místo vyhrává ;D
Nezapomeňte na tagy: @Exampstagram #AllTheVeryWrongPlaces #ExampleWeekendWinners.

Kolo se uzavírá 28. srpna.

Example Weekend Winners‬ - challenge No.5

20. srpna 2013 v 11:33

Je tu předposlední úkol v rámci ExampleWeekendWinners.com a ten opravdu stojí zato! Hraje se totiž o výlet na rezidenci Mallorca Rocks pro 2 osoby, přesně na den, kdy zde bude Example vystupovat. Kromě koncertu vám přihodí i let a ubytování.

Co pro to udělat?
Měli byste Examplovi tweetnout, jak byste si užili váš poslední večer. Nezapomeňte připojit video All The Wrong Places a následující tagy: #ExampleWeekendHero #ATWP

A pozor. tohle kolo se uzavírá už zítra!

All the Wrong Places (Official Video)

15. srpna 2013 v 11:38
Ano, klip je na světě už od brzkého rána. Ve Velké Británii měl premiéru na VeVo Channelu přesně o půlnoci.
Režie se ujal opět Emil Nava, který režíroval i předchozí Perfect Replacement
Kromě Examplea s kapelou se natáčení klipu v železné kubické kleci účastnilo okolo 200 fanoušků, kterými byl Elliot obklopen.
Natáčení zabralo několik dní a bylo rozděleno na části.
Nelze si nevšimnout také toho, že se zde propaguje značka mobilního telefonu Sony Xperia. Zcela určitě to bude tím, že je Elliot právě u společnosti Sony, která na něj očividně vyvíjí nátlak a určuje mu pravidla.
Zdá se, že samotný klip nemá nějaký hlubší význam, i když železná klec je špatné místo a lásku zde rozhodně nenajdete.

Jak se vám líbí toto pojetí?Premiéra klipu k All The Wrong Places již ZÍTRA!

14. srpna 2013 v 10:46
Minulý týden se Elliot zmínil, že máme klip k All The Wrong Places očekávat v nejbližších dnech. Zbytek zůstal zahalen tajemstvím. Včera na sociálních sítích zveřejnil, že klip bude premiérova ve středu na kanálu VEVO.

Kromě připojeného screenu z klipu (níže) jsme opět bez indicií. Nikde zmínka o tom, zda máme nové video očekávat ráno nebo odpoledne. Nicméně se budeme muset nechat překvapit. V případě změn zde budeme přidávat další informace.
EDIT: Podle Elliotova odpoledního oznámení na Facebooku víme, že klip bude premiérovat již v 1:00 stř. času! Tak pokud chcete, ponocujte, nebo si přivstaňte ;D

North America tour dates on Monday!

14. srpna 2013 v 10:17
Example včera na sociálních sítích oznámil zásadní věc, která mu zcela jistě pomůže ve zlomové éře své kariéry. Oznámil totiž, že v pondělí zveřejní data dlouhoočekávané tour, která proběhne na podzim v Severní Americe.

My Evropané si s největší pravděpodobností budeme muset počkat až do dalšího roku, kdy Elliot vydá své nové album.

13. srpna, Facebook
USA / CANADA - moje říjnová/listopadová tour po Severní Americe bude oznámena příští pondělí. Vnesu do Států plno live show zážitků. 19 dat. Šiřte to dál!

Zapoj se do natáčení klipu k remixu All the Wrong Places!

10. srpna 2013 v 14:57

Prázdninujete na Ibize? My o tom nepochybujeme :D takže pokud budete mít cestu okolo rezidence Ibiza Rock, máte jedinečnou šanci objevit se v oficiální remix verzi k novému singlu a to stojí zato, ne? :)

9. srpna, Facebook
Kdo bude příští týden na mé live show v rámci Ibiza Rocks? Máte chuť natočit své zážitky z tohoto dne (středa) se svými kamarády a být pronásledováni po Ibize kameramanem, který bude zachycovat záběry na oficiální remixové video k All The Wrong Places? Spojte se zde pro detailní informace examplecompetition@gmail.com

7th August - POW WOW = Canceled

10. srpna 2013 v 13:11

7. sprna měl Elliot vystoupit po boku svého DJ Wirea na chorvatském festivalu POW WOW. Tato show byla bohužel ale zrušena. Proč tomu tak bylo, vysvětlit Example na oficiálním eventu:

6. srpen, Facebook
Example toho velmi lituje, ale vzhledem k nevyhnutelným mediálním závazkům ve Velké Británii a stejně tak jako tlak na dokončení svého dalšího alba do termínu, musí tento týden zrušit své vystoupení v Aquarius Club v PAG. Mnohokrát se omlouváme všem fanouškům v Pow Wow, na kterých by to nemělo mít žádný odraz a všem těm, kteří v plánu tam jít, ale nemohlo tomu být jinak. Doufejme, že to v této části planety vyjde někdy v budoucnu.

Example Weekend Winners‬ - challenge No.4

9. srpna 2013 v 12:12

Pakliže potřebujete v létě změnit svůj šatník, je pro vás právě přichystaná už čtvrtá soutěž v rámci exampleweekendwinners.com to pravé!
Hraje se totiž o poukazy v hodnotě 100 liber na nákup v buticích TOPSHOP a TOPMAN

Co pro to udělat?
Stačí nahrát na Instagram obrázek vašeho letního outfitu. Tedy boty, kraťasy, trička a brýle - pro holky a kluky. Označte své fotky následujícími tagy: @Exampstagram #ExampleWeekendWinners #SummerGarms

Soutěž probíhá do 14. sprna, tak hodně štěstí

All the Wrong Places - teaser

9. srpna 2013 v 11:42
Ve středu nás Elliot překvapil na instagramu kouskem nového videa k singlu All The Wrong Places.
Stačil také dodat, že klip oficiálně vyjde už příští týden!

Teaser spustíte kliknutím na obrázek

#hits podle Elliota není oficiální kompilace

6. srpna 2013 v 14:05
O tom, že Example prohlásil výběrovku #hits za neoficiální, se zmínil včera 5. srpna, v den samotného vydání tohoto alba, na sociálních sítích Instagram a Facebook:

"Obdržel jsem mnoho dotazů (a stížností!?) ohledně výběrového alba "#hits", které vychází tento týden přes Ministry of Sound se všemi singly z mých posledních 3 alb. Přál bych si informovat moje fanoušky, že jsem nedávno podepsal novou nahrávací společnost Sony/Epic. Proto rozhodnutí vydat tuto kompilaci není moje a je zcela mimo mojí kontrolu. To je také důvod, proč nezahrnuje můj nový single 'All The Wrong Places'. Takže různé komentáře, které jsem obdržel typu "chce si vydělat", "špatné načasování" a "není hoden bestofky" směrujte prosím přímo k Ministry. Oficiální exampleovy největší hity, pokud se tak vůbec stane, budou plánovanější a pokud mě budete stále sledovat, pak vám o nich dám vědět! (Nebudu lhát, když řeknu - docela dobrý tracklist)"

Example - #hits Minimix

5. srpna 2013 v 11:23
Jak jsme již zmiňovali v nedávných článcích, dnes 5. srpna vychází Elliotova výběrovka #hits. Tímto albem završuje dlouholetou spolupráci s labelem Ministry Of Sound, který vyměnil v polovině července za perspektivnější Epic Records společnosti Sony.

Domnívali jsme se, že na oficiálním webu ministryofsound.com konečně zjistíme cenu za fyzické album, ovšem i zde odkazují pouze na iTunes, kde pořídíte všechny skladby za £7.99. Takže jedna z možností je ebay, kde se album pohybuje v rozmezí £7.00 - £11.00. Podívat se můžete také na Amazon, kde budou ceny obdobné.

MoS také zveřejnil na svém YouTube channelu oficiální minimix tohoto alba. Tracklist je stejný, jak jsme již uveřejňovali - až na jednu výjimku. Příjemný song Two Lives byl vyměněn za temný a Ellův oblíbený Playing In The Shadows. Nevíme, jestli se to týká jen digitální verze nebo i fyzického alba. To zřejmně zjistíme, až se nám tato deska dostane přímo do ruky.

Example Weekend Winners‬ - challenge No.3

3. srpna 2013 v 15:13

Před týdnem jsme vás informovali o exkluzivních soutěžích, které toto této example pořádá prostřednictvím stránky exampleweekendwinners.com.
Do 31. července se hrálo o noční projížďku limuzínou

Tento týden mají fanoušci šanci vyhrát jeden pár zbrusu nových tenisek, které si v případě výhry mohou sami vybrat.
Vše, co pro to mohou udělat, je - poslat skrz Twitter nějaký povedený vtip.
V případě, že Exampla zaujme a pobaví natolik, že vás vybere, je výhra vaše! Nezapomeňte své vtípky otagovat následujícím: #ExampleGags #ATWP (Tweet Challenge )

Toto kolo se uzavírá ve středu 7. srpna

1st August - Mallorca Rocks

3. srpna 2013 v 12:46

#hits out THIS Monday!

1. srpna 2013 v 13:37

Ellioto teď už bývalé vydavatelství Ministry Of Sound včera odpoledne potvrdilo na svém Twitteru, že "rozlučkové" album #hits vyjde již v pondělí 5. srpna a mělo by se v ten samý den objevit i v kamenných obchodech!

Předobjednávat ale můžete digitální verzi už teď na iTunes. Všech 16 pecek zde pořídíte za příjemnou cenu £7.99*!


*cena podle britských iTunes. Zatím nevíme, jestli bude album k dispozici digitálně i v CZ.
Cena za fyzické album se může lišit.

Example Auction for Teenage Cancer Trust - total prices

31. července 2013 v 14:45
Určitě vás bude zajímat, za kolik liber se na eBayi vlastně vydražily jednotlivé kousky z Examplova šatníku.
Pro ty, kteří neví, jednalo se o charitativní aukci, kterou Elliot uspořádal na oslavu vstupu do charitatní organizace Teenage Cancer Trust, která pomáhá mladým lidem bojovat s rakovinou.
Aukce probíhala od 7. července a trvala jeden týden, tedy do 14. července

Podle následující tabulky si snadno můžete zjistit, že největší zájem měli fanoušci o grey and white Chateau Roux jacket (7), kterou nosil Example v klipu Stay Awake.
A naopak nejmenší zájem jevili o black leather Versace Collection jacket (6)- vyplývá to z toho, že cena saka, které měl Elliot na the Brits 2012, musela být snížena hned 2x.

image host
1. multi-coloured
55DSL jacket

Starting price:
£250.00

Total price:
£335.00
image host
2. Jeremy Scott
for Adidas JS WINGS

Starting price:
£100.00

Total price:
£104.00
image host
3. Nike TERMINATOR
HIGH PREMIUM
trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£107.00
abntIi1b
4. David Beckham for
Adidas Originals
by Originals jacket

Starting price:
£250.00

Total price:
£327.00
image host5. Supra trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£155.00
image host
6. black leather
Versace Collection
jacket

Starting price:
£500.00

Total price:
£225.00
image host
7. grey and white
Chateau Roux
jacket

Starting price:
£250.00

Total price:
£540.00
image host
8. purple and grey
Substance jacket

Starting price:
£150.00

Total price:
£205.00
image host9. Vans trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£255.00
image host
10. black and blue
Aqua jacket

Starting price:
£250.00

Total price:
£250.00
image host
11. Reebok EX-O-FIT
HI S.G. trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£100.00
image host
12. black and white
Adidas jacket

Starting price:
£100.00

Total price:
£225.00
image host
13. Adidas
SUPERSTAR 80s

Starting price:
£100.00

Total price:
£122.00
image host
14. Converse CT CUP
HI trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£155.00
image host
15. John Varvatos for
Converse JV PRO
LTHR OX trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£103.00
image host
16. camouflage
Pretty Green jacket

Starting price:
£250.00

Total price:
£275.00
image host
17. blue leather
Substance jacket

Starting price:
£250.00

Total price:
£265.00
image host
18. Adidas CONDUCTOR
HI trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£112.00
image host
19. Alexander McQueen
for Puma jacket

Starting price:
£125.00

Total price:
£125.00
image host
20. Adidas M
ATTITUDE trainers

Starting price:
£100.00

Total price:
£255.00

Odhalen další song z připravovaného alba!

30. července 2013 v 16:40
Po dvou novinkových skladbách All The Wrong places, na který se momentálně točí videoklip; a Only Human, Example potěšil své fanoušky před dvěma dny na festivalu Global Gathering dalším zbrusu novým songem nazvaným 'Take Me As I Am'.
Bohužel zatím se nikomu nepovedla pořídit kvalitní nahrávka.

Nicméně si myslíme, že jsme narazili na jedno video, na kterém je teoreticky zachycena zmiňovaná novinka. Můžete si ho spustit níže.

Take Me As I Am [?]

Ibiza/Mallorca Rocks Playlist

29. července 2013 v 19:23
Examplův song Say Nothing se dostal na charitativní playlist organizace Teenage Cancer Trust. Playlist, který poskytla rezidence Ibiza Rocks / Mallorca Rocks, zahrnuje 12 skladeb jejich stoupenců a loňských účinkujících v Royal Albert Hall, kterými jsou mimo Elliota, Rizzle Kicks, Biffy Clyro a Professor Green, stejně tak Bastille, Jake Bugg a Katy B.

Těchto 12 tracků je opravdový soundtrack k létu, takže byste si jej rozhodně neměli nechat ujít! A ještě jeden důvod k nákupu. Server fairsharemusic, na kterém je tento tracklist umístěn z něj daruje veškerý výtěžek této organizaci a to už je pádný důvod, protože pomáhat potřebným se přece má :)
Jednotlivé songy z tracků pořídite za £0.99, celý playlist pak za £11.50.PLAYLIST

1.Two FingersJake Bugg
2.Say NothingExample
3.PompeiiBastille
4.Remedy (feat. Ruth Anne)Professor Green
5.Attracting FliesAluna George
6.Need U (100%)
Duke Dumont feat. A*M*E
7.Katy On A MissionKaty B
8.OppositeBiffy Clyro
9.Pass OutTinie Tempah
10.Dreaming of Some Space
Beady Eye
11.Baby (feat. MNEK & Sinead Harnett)
Rudimental
12.Down With The TrumpetsRizzle Kicks

25th July - Mallorca Rocks

29. července 2013 v 12:54

19th July - Ibiza Rocks

29. července 2013 v 12:54

12nd July - Ibiza Rocks

29. července 2013 v 12:53

18th July - Mallorca Rocks

29. července 2013 v 12:52

11th July - Mallorca Rocks

29. července 2013 v 12:51
 
 

Reklama