Hot News

Example's Top 10 Albums & Films for 2013

29. prosince 2013 v 15:19
Konec roku 2013 se nenávratně blíží, a tak se Elliot rozhodl prostřednictvím instagramu zveřejnit svým Top 10 alb, které v roce 2013 slyšel - je velmi pěkné, že touto cestou dokáže podpořit i své kolegy z branže a nepropaguje jen sebe. S pořadím si také nelámal hlavu - tudíž alba jsou seřazena v náhodném pořadí.

Tak co? máte podobný hudební vkus a dáte tak Examplovi za pravdu nebo vám většina níže jmenovaných alb nic neříká?

TOP 10 ALB, KTERÉ JSEM V ROCE 2013 SLYŠEL

Disclosure
Settle

Arctic Monkeys
AM

Kanye West
Yeezus

The 1975
The 1975

Pet Shop Boys
Electric

Haim
Days Are Gone

Giggs
When Will It Stop

[ buy ]
Lorde
Pure Heroine

Chvrches
The Bones Of What
You Believe


Pusha T
My Name Is My NameFakt, že v mládí Example pracoval ve filmovém průmyslu mu nyní napomáhá k tomu, aby se postavil i do role odborníka, co se týče nových snímků, které byly v roce 2013 uvedeny na plátna kin. Však i v průběhu roku hodnotil zhlédnuté filmy a to již kultovními popcorny :))

Jestlipak se vám taktéž trefil do vkusu. (na pořadí opět není brán zřetel)

TOP 10 FILMŮ, KTERÉ JSEM V ROCE 2013 VIDĚL

Sviňák
Filth

Elysium
Elysium

Zmizení
Prisoners

Apokalypsa
v Hollywoodu
This Is The End

Jasníminy slzy
Blue Jasmine

The Bling Ring:
Jako VIPky
The Bling Ring

Kapitál Phillips
Captain Phillips

The Spectacular
Now

Short Term 12
Short Term 12

Big Bad Wolves


New haircut!

29. prosince 2013 v 12:29
Elliot nám den před Vánocemi nadělil dárek, který (ne)potěšil. Na instagramu zveřejnil fotku, kde se pochlubil novým sestřihem.

Věřte tomu nebo ne, téměř dohola ho neostříhal nikdo jiný než jeho manželka - modelka a moderátorka Erin McNaught. Sám Example se svěřil, že ani jeho rodiče nejsou z nového střihu jinak zvlášť nadšení, ale prý to bylo nezbytné, jelikož nyní se Ell nyní nachází u rodiny v Austrálii a tam je teď, jak je známo - léto a extrémní vedro.

"Nový sestřih s laskavým svolením @mcnaughty"
"Ranní Nike Training Club s @exampstagram
byl propocený!"
"Zmrzlinová party u bazénu s mojí neteří"

- instagram

Example - Kids Again (MOTi Remix)

22. prosince 2013 v 12:25
Nový single 'Kids Again' sice vyjde až v polovině ledna, ale už teď se můžeme těšit z kousku remixu tohoto songu, o který se postaral nizozemský DJ MOTi.

Nutno dodat, že přesně k tomuto remixu se koncem ledna objeví i klip. Bude se jednat právě o záznam Examplova koncertu z listopadového Big Reunion. Takže když jsme se domnívali, že oficiální klip bude vypadat jinak a sestřih z oného koncertu bude použit pro lyric video, nebyli jsme daleko od pravdy :)

Elliot ho zveřejnil na své facebookové zdi už v pátek 20. prosince a vy si ho můžete poslechnout zde:

14th December - Heineken Thirst 2013

22. prosince 2013 v 11:23
Promo


11th December - Seduction

20. prosince 2013 v 19:07
11. prosince odehrál Example a DJ Wire svou show v nočním klubu Seduction v thajském Phuketu.
Lístky byly k dispozici i u vstupu a program začínal okolo 22. hodiny.

7th December - Domain, Jakarta

20. prosince 2013 v 18:39

6th December - Dragon-I

20. prosince 2013 v 18:29
Krátce po půlnoci Elliot a DJ Wire vystoupili v pátek 6. prosince v Hong Kongu v klubu Dragon-I.
Jednalo se o první show v rámci asijské mini tour.


Facebook message

20. prosince 2013 v 16:50
Jelikož jsme měli technické problémy, je naší povinností dohnat pár zásadních událostí. Přinášíme vám tudíž zprávu, kterou Elliot postnul na svůj Facebook zhruba před 2 týdny.

4. prosince, Facebook
Dnes mířím do Asie, abych zde odehrál show v Hong Kongu, Jakartě, Phuketu, Singaporu a Kuala Lumpuru, což budou moje poslední koncerty tohoto roku

Pak budu měsíc v Austrálii s mojí ženou a rodinou, ale vrátím se v lednu ve velmi hektickém roce 2014. Začátkem roku pro vás budu mít novinky o nové hudbě, tour a festivalech

Díky každému, kdo se přišel tento rok podívat na můj koncert a všem, pro jejich neustálou podporu

E

Nové album vyjde až v červnu

6. prosince 2013 v 22:15

Téměř celý půl rok jsme žili v domnění, že Elliotovo 5. album vyjde v březnu. Ono to tak i vypadalo, protože byl Example nucen kvůli dokončování tohoto alba zrušit svou vůbec první US Tour. Nicméně stačilo několik týdnů a vše je jinak.
Na Twitteru se zcela nečekaně objevila zpráva, že nové album vyjde až v červnu.

Těžko odhadnout, co se děje, ale téměř s jistotou můžeme říct, že tyhle změny stanovila právě nahrávací společnost Sony Epic, pod kterou teď Example je.

CHRISTMAS SALE at Firebrand Live Ltd.

30. listopadu 2013 v 12:46

Vánoce jsou za dveřmi a vy stále netušíte, co sis nadělit pod stromeček? Firebrand Live Ltd., obchod s "merch" pro vás má exkluzivní nabídku a to 25% slevu na téměř veškeré zboží a to nejen na zboží s Ellotovým logem. Nicméně my jsme tady od toho, abychom upozornili zrovna na Exampla, takže zamiřte [ sem ] a objednávejte. Čas kvapí.

Next single is 'Kids Again'

29. listopadu 2013 v 19:46
Můžeme říci, že Example tuto skutečnost oficiálně nikde nezveřejnil. Nicméně máme hned několik indicií. V nedávném rozhovoru se Ell nechal slyšet, že další single vyjde v prosinci. Před několika měsíci oznámil, že nad novým singlem přemýšlí, ale nebude to ani Only Human, ani Take Me As I Am.

A před pár týdny postnul na Facebook následující:

Facebook, 13. listopad 2013
Kdo jde na The Big Reunion weekender, který probíhá od 22. listopadu ve SKEGNESSU ????

Pokud chcete být v mém dalším videu, pošlete mail na adresu examplecompetition@gmail.com s fotkou, na které budete vy a vaši kamarádi a řekněte mi, proč bychom vás měli s kameramanem jeden den sledovat

Z toho vyplývá, že klip k novému songu se točil právě na The Big Reunion a s největší pravděpodobností se bude jednat o lyrics video, které točil Mark Forrer.

A pozor! Díky fanouškům, kteří byli na TBR máme i 2 krátké ukázky, které naznačují, že nový single bude vážně epický!

PREVIEW 1

PREVIEW 2

22nd November - Vienna Freeze Festival

29. listopadu 2013 v 17:08

16th November - Big Reunion Skegness

29. listopadu 2013 v 16:49

Nightwork zbožňují Exampla

15. listopadu 2013 v 23:08

Pokud občas zabrousíte na seznam.cz, můžete si povšimnout "rubriky" Mixer. Ač je to neuvěřitelné, tento vyhledávač zde poutal na Exampla hned 2x! Dnes je to po třetí, ale vlastně poprvé, co jeho song vybrala nějaká celebrita. Tuto skutečnost ale prolomila až česká skupina Nightwork, která jeho song All The Wrong Places v remixu od Quintina zařadila na svůj playlist. Z toho se dá usoudit, že Nightwork si Exampla tu a tam poslechnou a že na seznamu.cz musí mít Elliota někdo hodně rád :)

New single is coming soon!

15. listopadu 2013 v 22:37
Aby těch novinek nebylo málo, zveřejnil Example na Facebooku velmi zajímavou zprávu, na kterou jsme sice čekali, ale přesto přišla jako blesk z čistého nebe :)

Facebook, 15. listopadu 2013
Včera jsme přemýšleli nad dalším singlem. Je tady pár adeptů, což je dost na to, aby způsobili bolest hlavy. Vítěze byste měli uslyšet v polovině ledna 2014. A bude to něco kompletně nového - Nikdy jsem neposílal ukázku ani jsem ho nehrál živě. Více info brzy...

Back to performing!

15. listopadu 2013 v 21:47

Nemohli jsme si nevšimnout, že Elliot na nějakou dobu opustil podia, což u něj nebývá zvykem. Důvodem nebylo nic jiného než dokončování 5 studiového alba, které vyjde někdy v březnu příštího roku.
Nicméně na koncertování nezanevřel a hned si jich pro nás několik přichystal. Následujících několik týdnů bude tedy vypadat takto:

Sobota, 16. listopadu: Big Reunion Skegness
Čtvrtek, 21. listopadu: Budapest Freeze Festival
Pátek, 22. listopadu: Vienna Freeze Festival
Sobota, 23. listopadu: Big Reunion Skegness

Hned první datum nám napovídá, že show v Big Reunion ve městě Skegness proběhne již ZÍTRA!
A také oznámil, že bude brzy oznamovat data k tour po ASII!

Example for Drop 4 Drop charity

15. listopadu 2013 v 19:30

8. listopadu vyrazil Example do Kadapy v Indii s charitativní organizací Drop4Drop na misi, která měla zajistit místním obyvatelům dostatek pitné vody. Od začátku června poskytla organizace Drop 4 Drop čistou vodu pro 50 tisíc lidí za celkové náklady £60,000 - jedná se o peníze z veřejných sbírek a prodejem lahví Life Water.

Za necelý týden tohoto pobytu Elliot obšťastnil 6 tisíc obyvatel pitnou vodou, kterou zasponzoroval i se svou manželkou Erin McNaught. Je vidět, že má Example srdce na pravém místě - kde může, tam pomůže. Připomínáme, že kromě dobročinného "výletu" do Indie s Drop 4 Drop, dlouhodobě podporuje Teenage Cancer Trust jako jeden z jejích velvyslanců.

Více info:

Pet Shop Boys - Thursday ft. Example OUT NOW!

15. listopadu 2013 v 15:57
Okej, buďme přesní - single Thursday oficiálně vyšel již 4 listopadu. K rádiové verzi přibyl i remix této skladby, o kterou se postaral Tensnake a 2 skladby, které vyšly pouze k tomuto singlu, takže na samotném Electric je nehledejte.
Oficiální video najdete [zde]. Pokud slyšíte o spolupráci mezi Examplem a PSB, zamiřte [sem]

Stahujte [zde]!

1Thursday (Radio Edit) [feat. Example][poslechnout]
2No More Ballads[poslechnout]
3Odd Man Out[poslechnout]
4Thursday (Tensnake Remix) [feat. Example][poslechnout]

Pet Shop Boys - Thursday ft. Example

1. října 2013 v 21:46
Poslední zářijový den byl ve znamení britské formace The Pet Shop Boys a jejich nového videoklipu k singlu Thursday, na kterém hostuje náš Example. O této spolupráci jsme se zmiňovali již koncem května a nyní tento song vychází jako druhý singl z aktuální desky Electric, která vyšla již 15. července 2013. Tracklist najdete alba [ zde ]. Na samotný singl si však budeme muset počkat až do 4. listopadu.

Nyní se ale vrátíme k oficiálnímu videu k této skladbě. Klip byl natočen v japonském Tokyu a postaral se o něj DJ David/DJ David music newsroom.

2nd ANNIVERSARY of their first met

28. září 2013 v 11:15

Abychom byli přesní, jejich první setkání proběhlo 26. září 2011, kdy s Elliotem Erin McNaught, jako tehdejší moderátorka australské verze MTV, dělala rozhovor. Tudíž ve čtvrtek oslavili druhé výročí jejich setkání.
Níže se můžete podívat na sladká poselství, která zveřejnily naše stále zamilované hrdličky prostřednictvím Twitteru a Instagramu:

Erin McNaught: ❤️ Dnes, před 2 lety jsem potkala osobu, která změnila navždy můj život - můj nejlepší kamarád, přítel a stejný idiot jako já - Example - Děkuji Ti, žes vstoupil do mého života x #TBT #prvnídenmanželskéhoživota ❤️ [ original ]

Example: Dnes jsou to dva roky, co jsem potkal moji ženu. Věděl jsem, že jsme se v ten den potkali, abychom se vzali. Teď ti píšu song, Erin McNaught, krásko x [ original ]

USA & Canada tour ZRUŠENA

18. září 2013 v 13:47

Ano, čtete správně! Tato nečekaná zpráva vyrazila dech nejednomu fanouškovi a troufáme si říct, že s otevřenou pusou nekoukaly jenom státy za Velkou louží, kde ho čekalo zhruba 20 koncertů. Vždyť na tuto událost čekal i Example celou věčnost.
Veřte ale, že se v žádném případě nejedná o vtip. Co se vlastně stalo a co úplnému zrušení vytoužených show předcházelo? Vše se dozvíte níže v oficiální tiskové zprávě:

17. září, Facebook
Odklad Examplovy USA & Kanada tour. S politováním oznamujeme, že Examplova nadcházející tour po USA a Kanadě, která byla naplánována od 10. října do 4. listopadu 2013, byla nyní odložena na rok 2014. Tento odklad je kvůli tomu, že je Examplovou absolutní prioritou dokončit nahrávání a mastering svého pátého studiového alba a smluvní závazky mu nařizují, že si teď nemůže vzít oddechový čas, dokud nebude album dokončeno. Doufáme, že porozumíte těmto okolnostem, na základě kterých jsme učinili toto rozhodnutí, i když se Example na tuto tour velmi těšil. Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti způsobené jeho fanouškům a ujistíme vás, že se Example k tour po USA a Kanadě vrátí hned, jak jen to bude možné, protože se opravdu těšil! Nashle v roce 2014

My Playlist on BBC Radio 1

15. září 2013 v 14:58

Ve středu ve 22:00 stř. času převzal kontrolu nad stanicí BBC Radio 1 a stal se tak na chvíli DJem.
Vybral deset následujících tracků, které se ho v životě nějak dotkly buď svým textem, interpretem nebo něčím jiným. A nezapomněl začlenit i svůj nový single All The Wrong Places.

POSLECHNOUT CELOU RELACI

PLAYLIST

  1. Faithless - Insomnia
  2. The Streets - Blinded By The Lights
  3. Kasabian - Underdog
  4. Skream & Sam Frank - Rollercoaster
  5. Example - All The Wrong Places
  6. Fatboy Slim & Riva Starr -Eat Sleep Rave Repeat (Calvin Harris Mix)
  7. The Chemical Brothers - Let Forever Be
  8. Dizzee Rascal & Wiley - 2 Far
  9. Nirvana - Heart Shaped Box

ALL THE WRONG PLACES out NOW!

8. září 2013 v 23:24
Od včerejší půlnoci je na iTunes ke stažení Examplův aktuální single z nacházejícího alba All The Wrong Places. Určitě vás ani nepřekvapí fakt, že k oficiální verzi vyšlo i několik oficiálních remixů této skladby. Postarali se o ně následující DJs - Calyx & TeeBee, Starkillers, Steve Hill vs. Technikal, Jack Beats a nesmíme zapomenout na remix od Quintina, který se dočkal i oficiálního videa.

Z nepochopitelného důvodu jsou skladby rozděleny do dvou odkazů - [zde] a
[zde]. Tak stahujte, Elliot si vaší podpory velmi považuje!


1All the Wrong Places (Radio Edit)[poslechnout]
2All the Wrong Places (Extended Mix)[poslechnout]
3All the Wrong Places (Quintino Remix)[poslechnout]
4All the Wrong Places (Jack Beats Remix)[poslechnout]
5All the Wrong Places (Starkillers Remix)[poslechnout]
6
7
All the Wrong Places (Calyx & TeeBee Remix)
All the Wrong Places (Steve Hill vs. Technikal Remix)

5th September - Mallorca Rocks

8. září 2013 v 18:56
5. září Example & DJ Wire odehráli svou poslední show v rezidenci Mallorca Rocks.
Tudíž na závěř trocha statistiky - 9 Show, 6 Speciálních hostů, tisíce šílených fanoušků a stovky lahví Fanta Limon.
Už teď je ale jasné, že se na Balleáry Elliot a jeho osobní DJ vrátí v příští roce 2014 ;)

All The Wrong Places (Quintino Remix) [Official Video]

7. září 2013 v 13:11
Zaprvé se chci omluvit za týdenní neaktivitu. Škola mi sice ještě nezačala, ale už se začínám psychicky připravovat na výšku. Navíc máme nového člena rodiny - malé štěně yorkšírskýho teriéra. Tudíž si s ním chci užít poslední pěkné dny prázdnin. Ale o tento blog a o novinky kolem Exampla rozhodně nepřijdete ;)
Tak tedy:

Určitě si vzpomínáte na zprávu, kterou Elliot podal na svém Twitteru a Facebooku, která se týkala natáčení videa k remixu v rezidenci Ibiza Rocks. Video je na světě už týden, takže v případě, že jste ho ještě neviděli, rozhodně se podívejte ;)

 
 

Reklama