Hot News

Vydání alba Live Live Living přesunuto na 7. července!

9. června 2014 v 21:27
Ačkoliv Example datum vydání pátého alba měnil minimálně 4x, v žádném případě se nejedná se o vtip. Pokud vás tato informace o opětovém přesunu nadcházenícího alba o týden znepokojila, může vás potěšit alespoň fakt, že pokud jste si objednali Live Life Living již nyní z oficiálního obchodu, Elliot se 4. června pustil do jejich podepisování. Na podpis tudíž čeká zhruba 2 000 bookletů.

Twitter

Zapoj se do natáčení na Mallorce

9. června 2014 v 21:04
Elliot se opět obrací prostřednictvím sociálních sítí na své fanoušky se žádostí, zda by si nechtěli zahrát ve videoklipu. Nabízí se možnost účasti na natáčení některého z remixů nového singlu One More Day, ovšem stoprocentně to zatím říct nemůžeme.

6. červen, Facebook
Někdo, kdo bude příští neděli 15. na Mallorce a chce být součástí mého natáčení? Pokud vám bylo 18 a jste k dispozici v rozmezí 18:00 - 22:00 v Magalufu, prosím pošlete své foto a informace na examplecompetition@gmail.com

Example Answers Your Questions

9. června 2014 v 20:48

Hudební server Amazon.uk uspořádal při příležitosti vydání alba Live Life Living speciální akci, kde mohou fanoušci Examplovi pokládat své zvídavé otázky. Několik vybraných Elliot zodpoví v krátkém videu, které bude určeno speciálně pro Amazon.uk.

Otázky můžete pokládat na facebookovou zeď AmazonMusicUK nebo prostřednictvím Twitteru @AmazonMusicUK za použití tagu #AskExample. Otázky můžete posílat do 13. června! [více informací]

WORLD CUP WITH EXAMPLE

9. června 2014 v 20:07

Britští fanoušci mají opět možnost zapojit se do jedinečné soutěže, kde budou mít možnost se 14. června s Examplem nejen setkat, ale také s ním sledovat fotbalové utkání Anglie : Itálie v rámci Světového poháru 2014. Zápas bude z Brazílie promítán v Londýně na velkoplošné obrazovce a Elliot 20(?) šťastlivcům zacvaká všechny drinky, které v průběhu vypijí.

Zapojit se do soutěže

EXAMPLE live @ Sasazu

3. června 2014 v 11:32

Spoustě z nás se na facebooku začala v pátek 30. května zobrazovat těžko uvěřitelná zpráva o Elliotově říjnovém návratu zpět do Česka. Myslíme, že nejsme jediní, kterým tato událost nedává spát. Pořadatelé se odvolávají na údajnou tour k nadcházejícímu albu Live Life Living, ale Example ani na okamžik žádnou European Tour nezmínil. Také nám připadalo divné, pokud by se jednalo o tour, kde jsou vypsány další data pro ostatní evropské země. Navíc zatím ani nemluvil o UK tour a to britští fanoušci mají vždycky přednost.

Nicméně jsme pro vás zkusili zapátrat, odkud vítr fouká a tedy ... Výše zmiňovaný koncert, který se koná
3. října 2014 v SaSaZu je speciální akcí, která nemá s Evropským turné nic společného. Takže pokud vám tento termín za jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, můžete zase klidně spát. Example se sem určitě ještě vrátí v rámci European Tour. Může to ale trvat dýl. Jesliže Elliot pojede v létě festivaly a UK tour zatím taktéž neohlásil a to ani netušíme, jestli se nebude pokoušet zabodovat na jiných kontinentech, když jeho tour za Velkou louží byla odložena. Tudíž se sem Example může dostavit za rok, za dva a nebo zde absolvuje 2 bezprostřední koncerty během jednoho roku. Opravdu netušíme.

Proto tento podzimní koncert nepovažujeme za méněcenný, ale jako takové příjemné zpestření v rámci čekání na Evropské turné, které je momentálně k nedohlednu. Věříme ale, že když už se rozhodl vydat novou desku, bude ji chtít odprezentovat co nejdřív a pokud se zajímáte o tohoto britského zpěváka delší dobu, určitě víte, že je neuvěřitelně hyperaktivní a chvíli neposedí.

Vstupenky na tuto speciální akci můžete zakoupit v předprodejích sítí Ticketstream už od pondělí 2. června.
Můžete vybírat ze dvou sekcí ato:
VIP (VIP vchod, šatna, balkon, bar) - 1500,-
Regular (1. vlna) - 750,-

Regular (2. vlna) - 850,-

One More Day (Stay with Me) [Official video]

31. května 2014 v 20:29
Oficiální videoklip k novému singlu One More Day sice vyšel už v neděli 25. května, ale trvalo pěknou chvíli než jsme ho vstřebali.

Elliot opět hledal prostřednictvím sociálních sítí fanoušky, kteří si v novince zahráli. Nejednalo se ale o žádnou kulisu do davu. Tentokrát byli fanoušci ve výrazném popředí. Po prvních zhlédnutí videoklip postrádá děj a smysl songu. Možná až po chvíli si uvědomíte, že zde dva chlapci tak trochu bojují o dívku. V této situaci je fráze "Stay with me for just one more day" i vhodná.

Záběry, kde vidíme Elliota nefalšovaně poskakovat na stagi, jsou zachyceny z koncertu v The Great Escape v Brighton Dome, který se konal 8. května 2014.

V recenzi od [ musicserveru ] klip dostal hodnocení 6/10 a docela drsný doprovodný komentář. Je jen na vás, jestli s nimi budete sympatizovat, či nikoli...

Hot news for May

31. května 2014 v 18:08

ZAKTUALIZOVÁNY ELLIOTOVY OFICIÁLNÍ STRÁNKY
Examplovy stránky dosáhly 21. května nového vzhledu. Obsahují nové logo a jsou laděny do červené a modré. I s obrázky tedy jsou kompletně svázány s nadcházejícím albem Live Life Living.
[ trythisforexample.com ]

LIFE LIVE LIVING K POSLECHU NA ITUNES
Abychom byli přesní, jedná se o ukázky dlouhé zdruba minutu a půl ze standardní edice. Fanoušci si je mohou pouštět již od 23. května. [ iTunes ]

OFICIÁLNÍ KLIP K ONE MORE DAY
Videoklip vyšel již 25. května a mnohé jeho zpracování velmi překvapilo, jelikož na většině záběrů figuruje čtveřice fanoušků, tudíž Exampla zde můžeme vidět minimálně. Tomuto hudebnímu videu se budeme věnovat v některém z dalších článků. [ YouTube ]

EXAMPLE SE ÚDAJNĚ VRACÍ DO PRAHY
Tato těžko uvěřitelná zpráva o jeho říjnovém návratu se začala šířit Facebookem již včera, ačkoliv Elliot žádnou European Tour ani nenaznačoval. Nicméně vstupenky jdou do předprodejů v sítích Ticketstream už v pondělí. První vlna startuje na 750,-. I k této události se vrátíme v některém z našich dalších článků.
[ Facebook Event ]

24th May - BBC Radio 1's Big Weekend

24. května 2014 v 21:47
Example se objeví za necelou čtvrt hodinu na In New Music We Trust Stagei v rámci Big Weekendu BBC Radia 1. Čas uvedený na fotce je samozřejmě UK Time. Set bude podle všeho hodinový. Britští fanoušci mají k dispozici i obrazový live stream. My se budeme muset spokojit pouze s rádiovým přenosem. Laďte právě teď

ZDE


účast na Mille Miglia v Itálii

17. května 2014 v 20:22
Example odletěl 14. května do Itálie a je zde i nyní. Kdo by čekal, že Ell jede nějakou šňůru po tomto Apeninském polostrově, plete se.

Elliot se totiž se svojí drahou polovičkou Erin McNaught účastní Mille Miglia, což je vytrvalostní závod na tisíc mil se "svým" Jaguárem 1952 XK120, jehož fotku z workshopu v Essexu zpěvák zveřejnil na instagramu již před dvěma týdny. Nedokážeme říct, do kdy se v Itálii zdrží, ale vzhledem k tomu, že zítra Elliot a Erin oslaví 1. výročí od své svatby, určitě tento "výlet" spojí s náležitými oslavami.

Možná by nebylo od věci vám trochu závod Mille Miglia přiblížit. Do závodu se vybírají výhradně historické modely automobilů a účastní se ho nadšenci z celého světa. Example s manželkou jsou překvapivě v Týmu Jaguáru. V odpoledních hodinách se startuje v Brescii, což je srdce Mille Miglie. Ve večerních hodinách je předpokládán příjezd do Padovy. Druhý se jede podél polostrova, projíždí se přes San Marino a L'Aquila do Říma. Dále se očekává zastávka v Boloňi a poté trasa pokračuje zpět do Brescie, což je místo, kde se předávají slavností ceny. [ více ]

Mille Miglia 2014 probíhá od 15. do 18. května. Tudíž zítra tento závod vrcholí a my držíme naší zamilované dvojici palce, ať oslaví výročí svatby nějakým pěkným umístěním.

8th May - The Great Escape Festival

10. května 2014 v 15:33
Example ve čtvrtek vystoupil na The Great Escape Festivalu v Brighton Dome. Nějaké vstupenky byly k dispozici i u vstupu. Harmonogram byl následující.
10pm: Show N Prove
10.45: Shift K3Y
11.15: DJ Wire
11.45: Example

Zajímavostí je, že Elliot v ten samý den na tom samém místě začal natáčet klip k nadcházejícímu singlu One More Day. Jak už víte, ve videu budou opět účinkovat fanoušci, kteří byli vyzváni přes sociální sítě. Režie se podle všeho ujímá opět Adam Powell, který stojí za většinou z Ellových videoklipů.

Ukázky nových songů již příští týden na iTunes!

10. května 2014 v 15:06
S touto zprávou přišel Example už před 3 dny (7. května). Na instagram totiž zveřejnil následující fotku, na které můžete vidět masteringy všech skladeb, které se objeví na pátém albu Live Life Living.

Dodal, že songy jsou již zkontrolovány a schváleny. Audio ukázky budou zveřejněny příští týden na iTunes. Kompletní album vyjde 30. června, ale to už jistě všichni víte.

Zapoj se do natáčení "One More Day" klipu

9. května 2014 v 22:28
Tuto zprávu o natáčení nového hudebního videa přinášíme poněkud se zpožděním, tudíž výběr už proběhl, ale přesto toto oznámení považujeme za důležité.

29. duben, Facebook
Hledám 5 fanoušků, který by zazářili v mém videoklipu k 'One More Day', které budeme natáčet příští týden... ČTĚTE...

LOKALITA CASTINGU:

Na casting budete muset přijít do Soho v Londýně tento pátek 2. května nebo příští úterý 6. května - vy a vaši přátelé MUSÍTE být k dispozici na natáčení 7. a 8. května. Bude se to konat v Brightonu a ubytování bude poskytnuto na noc 7. května.

STRUČNĚ KE CASTINGU:

Hledáme fanoušky ve věku 18-23, který by zazářili v Examplově novém videu. Hledáme skupinku přátel ve složení 2 kluci a 3 holky NEBO 3 holky a 2 kluci, kteří jsou v pohodě před kamerou, kterým nevadí trocha herectví, MILUJÍ hudbu a MILUJÍ party!

Chceme o vás vědět. Pošlete nám obrázky nebo ideálně video, které nás uvede do vašeho života, domova, k vašim přátelům, autu a dokonce domácím mazlíčkům! Zkušenost s herectvím bude užitečná, ale není nutná. Chceme opravdové fanoušky, kteří budou připraveni tvrdě pracovat na výrobě úžasného videa.

Představte nám vaše kamarády, ukažte nám svůj svět a dokažte, proč bychom vás měli vybrat jako hvězdy Examplova dalšího videa.

Pište nám na: examplecasting@gmail.com

Hodně štěstí

One More Day (MJ Cole Remix)

30. dubna 2014 v 18:32
Example rozhodně nezahálí. Pouhý týden po rádiové premiéře standardní verze třetího singlu s názvem 'One More Day' se rozhodl do světa vypustit jeho remix, o který se postaral MJ Cole. Ten zazněl 24. dubna v éteru MistaJam & DJ EZ show.

Oficiální verzi songu Example stačil Elliot taktéž zveřejnit. Přieditovali jsme ji proto [ zde ].

Jenom doplníme že single 'One More Day (Stay with Me)' vyjde i s remixy 22. června, což je týden před vydáním kompletního alba LIVE LIFE LIVING, které vychází 30. června.

One More Day (MJ Cole Remix)

30th April - VEVO Go Show

30. dubna 2014 v 17:20
Dnes Elliot odehraje pro VEVO v rámci Go Show koncert na utajeném místě v Londýně! Vstup je zdarma, tudíž bylo jen za potřebí zúčastnit se této soutěže a mít trochu stěstí.

Na to, jak vypadalo výherní oznámení, se můžete podívat níže:

debut of One More Day

19. dubna 2014 v 23:52
Dnes si odbyl premiéru Elliotův v pořadí třetí single z nacházejícího alba Live Live Living a to na dvou rádiových stanicích současně. V 18:15 stř. času totiž premiéroval song One More Day jak na Capital Xtra, tak na BBC Radio 1, kde byl Example přítomen přímo ve studiu.

Zde stačil také zdůvodnit, proč byl původní název Stay With Me změněn na One More Day. Singl s totožným názvem stačil vydat již před nedávnem britský kolega z branže Sam Smith. Proto je možné že přejmenování singlu Stay With Me zapříčinilo zpoždění vydání alba o týden.

Pokud vám premiéra singlu One More Day unikla, nezoufejte. Můžete si ho spustit na iPlayeru BBC Radia 1 - Dance Anthems with Danny Howard. Část s Elliotem + nový single najdete v čase [01:07:14 - 01:22:26] a také si jej můžete spustit přímo z YouTube flashe, které najdete níže:

EDIT 30.04.: Přidána studiová verze z oficiálního VEVO Channelu

datum nového alba LIVE LIFE LIVING odsunuto na konec června!

18. dubna 2014 v 16:36

Jak se zdá, Elliot začíná holdovat odkladům. Jeho páté album, jehož datum vydání bylo přesunuto již několikrát, je opět přesměrováno. Navzdory již přesně stanovému datu 23. června, bylo album odloženo na 30. června! Čekání se sice prodlouží jen o týden, ale je potřeba si uvědomit, že Examplovo album mělo vyjít koncem loňského roku.

I přesto všechno nám nezbývá nic jiného, než zůstat trpěliví a doufat, že se čekání na nový materiál nebude dál prohlubovat.

new single Stay With Me is debuting tommorow!

18. dubna 2014 v 16:09
Song Stay With Me jsme mohli poprvé slyšet v polovině března v MTV show Under The Bridge. Tentýž měsíc potvrdil tento song jako již v pořadí 3. single z nového alba v rádiové stanici Capital FM a nyní už známe přesný datum, kdy tento song oficiálně na výše jmenované stanici zazní!

A vězte, že nový singl je nám blíž, než si myslíme - debutovat bude totiž už zítra 19. dubna! Přesný čas zatím není znám, ale jakmile bude oznámen, přieditujeme ho přímo zde.

Nový single má nakonec název 'One More Day', avšak jak můžeme vidět na obrázku vpravo Stay With Me zůstal v závorce jako krycí název. Debutovat bude již za 2 minuty, což je v 18:15 stř. času na BBC Radio 1, kde je Example momentálně živě a na Capital Xtra. Takže nalaďte BBC Radio 1, protože má dosah až k nám do České republiky.

30th March - Ultra Music Festival

18. dubna 2014 v 12:30
V rozmezí 28. - 30. března proběhl v Miami vyhlášený Ultra Music Festival. Example s kapelou zde vystoupili poslední den tohoto festivalu. Line-up byl vážně nadupaný:

PROMO VIDSTwo brand new songs in better quality!

29. března 2014 v 17:25
Jako první bychom začali songem Stay With Me, protože se jedná o nadcházející třetí singl z plánované páté desky Live Life Living. Elliot ho představil 11. března v Live session na rádiu Capital FM.

Druhým songem je dynamický Only Human, který mohli fanoušci slyšet už loni v létě na Mallorca Rocks a dalších festivalech. Nyní je ale tento song k dispozici v té nejlepší kvalitě. Jak je to možné? Elliot song vypustil dobrovolně a téměř zdarma. Stačilo si nové album Live Life Living předobjednat skrz iTunes a studiovou verzi Only Human jste obdrželi gratis.

Stay With Me


Lyrics:

Stay with me
Stay with me
Stay with me
Stay with me for just one more day

I have to make a move to somewhere miles away
The only hope we've got is just to smile and pray
Another lesson learned
Another page is turned
Give into your desire, say goodbye
Play with fire, play with fire you'll get burned
Another lesson learned
Another page is turned
This time I had to fly
And then you say those precious words

Stay with me
Stay with me
Stay with me, stay with me for just one more day
Stay with me
Stay with me
Stay with me, stay with me for just one more day

You make me lose my focus and the time of day
Just one minute in your arms and then it flies away
Another lesson learned
Another page is turned
Give into your desire, say goodbye
Play with fire, play with fire you'll get burned
Another lesson learned
Another page turned
This time I had to fly
And then you say those precious words

Stay with me
Stay with me
Stay with me, stay with me for just one more day
Stay with me
Stay with me
Stay with me, stay with me for just one more day

I've fallen for you, you've fallen for me
Stay with me, stay with me for just one more day
I've fallen for you, you've fallen for me
Stay with me, stay with me for just one more day

Oh I think loving you could be so easy
Oh I think loving you could be so easy

Stay with me
Stay with me
Stay with me, stay with me for just one more day
Stay with me
Stay with me
Stay with me, stay with me for just one more day

I've fallen for you, you've fallen for me
Stay with me, stay with me for just one more day
I've fallen for you, you've fallen for me
Stay with me, stay with me for just one more day

Only Human


Lyrics:

'Cause I'm ONLY HUMAN
How do you live when there's nothing to give
When you're strapped 'fore a world without soldiers?!
How do you live when there's nothing to give
Tell a man where he lives like he shovers
So little things that you need to know
Don't put this on me,
'Cause I'm ONLY HUMAN!
I traveled far sell my last harmony
'Cause I'm ONLY HUMAN!

Come and hold me
Get to know me
Come and hold me
Get to know me
Come and hold me
'Cause I'm only, 'cause I'm only
'Cause I'm ONLY HUMAN!

Are we ever gonna change OUR WAYS?
Or are you looking for a great ESCAPE?!
You said you don't know, you live and learn
You said you don't know as I take a turn
You said you don't know, you live and learn
'Cause I'm ONLY HUMAN!

How do you live when there's nothing to give
Can you lie to a saint when it knows you?
How do you live when there's nothing to give
Do you act like in faith you supposed to?

So little things that you need to know
Don't put this on me,
'Cause I'm ONLY HUMAN!
I traveled far sell my last harmony
'Cause I'm ONLY HUMAN!

Come and hold me
Get to know me
Come and hold me
Get to know me
Come and hold me
'Cause I'm only,
'Cause I'm ONLY HUMAN!
Hold me!
Hold me!
Hold me!
'Cause I'm only,
'Cause I'm ONLY HUMAN!

Are we ever gonna change OUR WAYS?
Or are you looking for a great ESCAPE?!
You said you don't know, you live and learn
You said you don't know as I take a turn
You said you don't know, you live and learn
You said you don't know as I take a turn

'Cause I'm ONLY HUMAN!
I traveled far sell my last harmony
'Cause I'm ONLY HUMAN!

Ruben Haze - One Way Ticket ft. Example (lyrics video)

29. března 2014 v 17:00
Audio tohoto snového indie songu jsme vám nabízeli už v polovině března. [ přejít na článek ]

Nyní se můžete podívat na animované lyrics video, které skvěle vykresluje celkovou atmosféru songu. Dalo by se říct, že rapující Example zde představuje jisté zlo, které se snaží o to, aby Ruben sešel z cesty.

Ruben Haze - One Way Ticket ft. Example (lyrics video)

The Fox Problem - banners

21. března 2014 v 16:26

Kids Again is OUT NOW!

16. března 2014 v 19:26
Ano, konečně jsme se dočkali. Právě dnes oficiálně vychází Elliotův aktuální single Kids Again.
Už teď ho můžete zakoupit na iTunes. Těžko říct, proč spolu s rádiovou verzí nejsou k dispozici i remixy.

The Arches, Glasgow, The Ultimate Weekender (15.03.2014)

16. března 2014 v 18:46
Svou minitour Elliot završil v The Arches v taktéž v Glasgow. Setlist opět neznámý. Line-up najdete níže. Jakmile se objeví nějaké kvalitní videa, očekávejte je přímo tady.

23:00 - Benjamin Please
23:50 - Shiftk3y
00:35 - Murkage Dave
01:20 - Example & DJ Wire

Village Underground, London, The Ultimate Weekender + afterparty (13.03.2014)

16. března 2014 v 17:22
Druhý čtvrteční koncert v rámci TUW Elliot odehrál v londýnském Village Underground. Line-up se oproti předcházejícímu koncertu mírně lišil:

23:00 Benjamin Please
23:30 Shift k3y
00:15 Delta Heavy
01:00 Example & DJ Wire

Stejnětak se odlišoval i setlist, který bohužel zatím nemáme k dispozici, ale s jistotou můžeme říct, že zazněl song Shot Yourself In The Foot Again, který se v Koko Example neodehrál. Můžeme také vidět, že na této show, po které následovala afterparty, už Elliot nevystoupil s kapelou, nýbrž se svým kamarádem DJ Wirem
(jakmile se objeví kvalitnější videa, přieditujeme je)

THE ULTIMATE WEEKENDER

16. března 2014 v 14:45
Jak víte, ve čtvrtek Elliot odstartoval svou nabušenou minitour po UK, kterou již včera stačil ukončit.
Během třech uplynulých dnů totiž odehrál všech 6 koncertů:

13.3.2014 London:
KoKo, Camden
Village Undergroud

14.3.2014 Manchester:
Academy 2
The Deaf Institute

15.3.2014 Glasgow:
The Garage
The Arches


Example navíc ve čtvrtek postnul na facebook následující zprávu. Doplníme jen, že těchto 12 fanoušků vzešlo ze soutěže se Sony GB a z náhodného losu registrovaných fanoušků pro TUW

13. březen, Facebook
Dnes beru s sebou 12 šťastných fanoušků na plně hrazenou tour po UK. Budou se mnou následující 3 dny. Na 6 koncertech. Ve 3 městech. V rámci #UltimateWeekenderu.

Můžete sledovat všechny jejich aktivity, jejich cestu tourbusem, obědy se mnou, fotky koncertů & backstage na twitteru/Instagramu: @UltimateWkndr

Pro všechny ostatní, kteří přijdou na show v Londýně, Manchesteru & Glasgow, otagujte všechny své fokty a videa #UltimateWeekender

Zdravím!
 
 

Reklama