Funny & Backstage

World Cup Competition

25. června 2014 v 19:32
Přinášíme vám sestřih toho nejlepšího z utkání Světového poháru Anglie : Itálie, které Example sledoval se svou manželkou, kamarády a hlavně fanoušky, kteří byli vybráni na základě této soutěže.

Capital FM - Manchester (18.06.2014)

25. června 2014 v 18:01
Elliot na své "radio" tour navštivil i Capital FM v Manchesteru, kde si pro něj mimo jiné připravili úkol spojený s Winbledonem, který v Británii v těchto dnech začíná. Na tomto tenisovém svátku prý lidé hodně jedí jahody a Example předvedl, jak toto ovoce sníst co nejvíc sexy :D

V druhém videu Example sleduje Světový pohár v plážovém fotbálku. Jsou zde zachyceny zpěvákovy velmi emotivní grimasy, takže lze předpokládat, že samotná hra byla velmi napínavá :)

Example's Sexy Strawberry


72hr with Example - The Ultimate Weekender

18. dubna 2014 v 14:07
Na téma The Ultimate Weekender jsme vám poskytli nespočet článků, obrázků a videí, a přesto ještě není konec. Objevilo se totiž nové video, které zachycuje, jak už název napovídá, 72 hodin s Examplem a šťastnými výherci, kteří si mohli gratis vychutnat všech 6 koncertů během jednoho jediného víkendu.

Následující záběry byly zachyceny v Manchester Academy a postarala se o ně společnosti Sony (jak jinak) v rámci Xperia Access. Zvukovou kulisu videa tvoří Elliotův nový song Only Human.

The Ultimate Weekender Fan Bus

21. března 2014 v 14:35
Opět se vracíme k jedinečné minitour, která se odehrála minulý týden během jednoho jediného "víkendu" s názvem The Ultimate Weekender a věřte, že se k této tour nevracíme naposled.

Jak už víte, Example v termínu 13. - 15. března odehrál ve třech britských městech rovnou 6 koncertů. Na každý den strávený v daném městě připadaly 2 koncerty. Aby Elliot dokázal, že se nejedná o ledajaké turné, pro 12 šťastných fanoušků vypravil speciální fanbus a absolvovali s Ellem všech 6 koncertů a dostali se také do jeho bezprostřední blízkosti!

My pro vás máme 2 záznamy z tohoto Tourbusu - z prvního dne, který se odehrává v Londýně a ze druhého dne z Manchesteru. Uvidíme, zda se objeví i záznam ze dne třetího a tudíž z Glasgow.

Nicméně pro The Ultimate Weekender byl vytvořen speciální účet na Twitteru (@UltimateWkndr), kde jsou zachyceny veškteré aktivity účastníků "zájezdu", což určitě stojí za follow nebo při nejmenším za zpětné zkouknutí.

Day 1: London

Capital Presents: What Not To Do On Valentine's Day

14. února 2014 v 22:00
Jelikož je dnes svátek sv. Valentýna, několik hvězdsoučasné hudební scény - včetně Elliota - si připravilo pro Capital FM několik následujících rad, co rozhodně na Valentýna nedělat:

  • Pixie Lott si myslí, že cpát si do úst nadměrné množství čokolády není působivé
  • Enrique Iglesias zastává názor, že španělština je sexy pouze tehdy, jste-li rodilí mluvčí
  • Little Mix poněkud tvrdě naznačily, že pokud neumíme tančit, ať netančíme
  • The Vamps radí, abychom nerandili s mamkou od svýho kamaráda
  • To nejlepší na konec. Jak jinak než Example, který se snažil být originální, ostatně jako vždy. Přišel totiž s radou, abychom svému vyvolenému neposílali debilní obrázky prostřednictvím snapchatu (online chat).

Ve videu níže můžete zhlédnout Ellovu část v čase [ 1:06 ]

Mix videos via Instagram - vol. 5

21. ledna 2014 v 12:37

soon

Mix videos via Instagram - vol. 4

15. listopadu 2013 v 20:59
Podle všeho do této rubriky patří jen první 2 videa, která jsou komická. Zbývajících 5 je zachyceno z Elliotova dobročinného pobytu v Indii skrz charitativní organizaci Drop 4 Drop.

Mix videos via Instagram - vol. 3

20. srpna 2013 v 13:36
Máme pro vás poněkud větší nálož vtipných videí, která pořídil Elliot přes instagram. Většina z nich je z festivalů (hlavně tedy z rezidence Mallorca Rock. Svou troškou do mlýna přispěla i jeho manželka Erin, která pro nás zachytila záznamy 3 songů, které se pravděpodobně objeví na pátém albu :)

Mix videos via Instagram - vol. 2

1. srpna 2013 v 12:36
Z následujících videí si můžete vyvodit, že se Elliot dal na propagaci svých oblíbených výrobků. Od pražených oříšků Popitas, přes zmrzlinu Cornetto po Fanta LIMON song, který se stal nepřímou hymnou letošního ročníku Mallorca/Ibiza Rocks.

Co myslíte, dostal od těchto společností zaplaceno za to, že jim dělá reklamu nebo to dělal jen pro svou zábavu?
My volíme tu druhou možnost :)Mix videos via Instagram app

29. června 2013 v 20:31
Example si pořizování videí skrz instagram velmi oblíbil. Podívejte se, kolik už jich za takovou krátkou chvíli stihl pořídit :)
Vine.co

28. června 2013 v 18:55
Máme tu pravděpodobně jedny z posledních videí vytvořených přes aplikaci Vine.co, protože krátké záznamy lze pořizovat takžtéž přes instagram.

V prvním videu si Elliot opět hraje a ve druhém zval fanoušky společně s DJ Wirem na svou první letní show v rámci WAR, která se konala na Examplovy narozeniny :)

Mix videos via Vine.co

1. června 2013 v 22:17
Máme pro vás výběr mini-videí, která pořídil jak Elliot tak členové kapely skrz aplikaci Vine.co
Ku příkladu se jedná o záznamy v době, kdy byl Example v LA nebo v Austrálii
A pozor! poslední video je z pražského klubu Roxy, kde šli chlapci hned po koncertě (15.03.2013) za svým kámošem Frictionem, který zde shodou okolností také koncertoval :)European tour via Vine.co

30. března 2013 v 11:20
Zatím vám nabízíme 2 videa, kterou pořídil Elliot skrz novou aplikaci Vine.co
Časem zde doplníme i další videa, která natočili členové kapely ;)

První je z Vídně a druhé (jak už název napovídá) z Amsterdamu

Example and his crew on Vine.co!

2. března 2013 v 13:31
Začátkem tohoto týdne přišel Elliot a jeho banda s novou hračičkou - Vine.co
Pro ty méně zasvěcené se jedná o aplikaci, která se podobá instagramu. Jeden zásadní rozdíl tam ale je. Nejedná se o fotky, ale o videa! zatím je Vine.co podle všeho dostupné jen u iPhonů, jako tomu bylo dříve i u instagramu, ale dříve nebo později se aplikace dostane i do dalších chytrých telefonů.

Videa doporučujeme zhlédnout. jsou krátká a vtipná ;)
Pro zobrazení videa klikejte přímo na obrázky


Ed Sheeran 2012 - UK Tour Diary

1. ledna 2013 v 22:09
Dnes bylo zveřejněno na YouTube channelu britského dvojnásobného držitele ceny The Brit Awards Eda Sheerana video, které zachycuje Edův "deníček" z tour po UK z roku 2012.

Jedná se o první část tohoto dokumentu, ve které se neobjevil nikdo jiný než náš Example.
Elliot se tam chová velmi roztomile a zpívá zde song, který oslavuje právě Eda :D Tenhle povedený výstup završí pusinkou na čelíčko :)


Example Vs Conor Maynard: Stare Off

12. prosince 2012 v 15:17
Další legrácka ze zákulísí Jingle Bell Ballu 2012.
Example soutěží s britským (?) teenage zpěvákem Conorem Maynardem o to, kdo vydrží zírat do kamery dýl, aniž by mrknul. Tak co myslíte? vyhrál Example?
Mrkněte na video níže :)

Example with magician Katherine Mills at Capital FM - Jingle Bell Ball

12. prosince 2012 v 15:03
Jak jste již mohli poznat z fotek, Example vystoupil 9. prosince na Jingle Bell Ballu britského rádia Capital FM.
Ale ještě než vám nabídneme pár videí z londýnské O2 Arény, není na škodu se podívat, jak si Elliot užíval zákulisí. Tam ho totiž svými karetními triky bavila kouzelnice Katherine Mill.
Více v následujícím videu

Example's Reptile Experience on The Hits Radio (12.11.2012)

16. listopadu 2012 v 14:25

Example byl v pondělí hostem pořadu Takeover UK na The Hits Radio.
Tu na něj čekalo překvapení v podobě dobrodruha a zaříkavače hadů Crocodilla Joea, který ho seznamoval se všemi plazy a dalšími nevábnými zvířátky.
Jak se na ně tvářil samotný Elliot, tak na to se můžete podívat níže

Arthur's Day 2012: Example's Diary

12. října 2012 v 19:17
Určitě si pamatujete na oslavy zakladatele irského originálního piva Guinnes a tudíž - Arthur's Day 2012, který se konal 27. září. Fotky z této akce jste mohli zhlédnout v následujících článcích [ 1 ], [ 2 ], [ 3 ], [ 4 ], [ 5 ],
[ 6 ] a nyní se můžete podívat jak vznikaly a jak vůbec probíhal tento Elliotův nabitý den.

Jen pro formu doplním, že Example měl za večer hned 4 vystoupení a zajímavostí je, že předtím vůbec nevěděl, kde budou. Koncerty naslepo se odehrály v Dublinu, Dakotě, Vote For Your Local, 4 Dame Lane.

Jednotlivá vystoupení obsahovaly i nový singl Say Nothing a také se zde můžete zase o něco blíž "seznámit" s novým kytaristou, vokalistou a pianistou v jedné osobě - KaiKaiem.

Example Light Sabre Fight on Capital FM

1. září 2012 v 22:50
Example se na své "tour" po rádiových stanicích zastavil 23. srpna i na radiu Capital FM v Yorkshiru.
Tam ho moderátor Adam O'Neill vyzval na souboj "světelnými šavlemi" inspirovanými legendárními Star Wars.
Jak to dopadlo, se můžete podívat níže. Je to velká legrace ;D

Example's Album Signing - 5th September 2011

2. října 2011 v 15:40
Jak už jsem několikrát zmiňovala, 5.9.2011 proběhla v obchodě HMV na Oxford Street jedinečná akce s Examplem, kde se sám postavil za pult a prodával své nové CD Playing in the Shadows i s podpisem.
Fotky v HQ jsou k dispozici v [ Gallery ]
Ovšem video z akce vyšlo až dnes, tak se koukněte jak tento den prožíval jak Example, tak nadšení fanoušci, kterým nesmírně závidím :)


Laidback Luke and Example in Ibiza

21. září 2011 v 15:31
Laidback Luke je jedním z největších, nejtalentovanějších a žádaných DJ / producentů na světě. Example je jeden z nejžhavějších umělců na světě a má již 2 singly, které se můžou pochlubit označením No 1 ("Changed The Way You Kiss Me" a "Stay Awake") ​​a albovou jedničku ("Playing The Shadows") tohoto roku. Takže není žádným překvapením, že jejich další singl "Natural Disaster", jehož počet shlédnutí na Youtube neustále roste a rádia jej hrají čím dál častěji. Takže se dá očkávat velký hit! 11. srpna Luke a příklad spojili své síly, aby zelektrifikovali Ibizu živým vystoupením na "Natural Disaster". Tady se podívejte na výsledek...

Example Surprise Performance - Ibiza Rocks the Boat Party

3. září 2011 v 11:14
Example & Xbox vzali překvapené dívky, které ležely u bazénu s sebou na plně vytíženou party loď na Ibize

Example Tour 2010 Vid 13: "Science With Melvin"

23. srpna 2011 v 16:20
Je tu třinácté a poslední video z tour-ságy. Jedno z nejlepších videí vůbec. Example se protentokrát proměnil ve vědce Melvina a se svými kolegy nám názorně ukazuje, co se stane když různé věci narazí na zeď - a pozor nechybí ani dietní Cola!
Samozřejmě, že o vtipné hlášky není nouze :D

Example Tour 2010 Vid 12: "Hooligans Live @ Bristol Academy"

19. srpna 2011 v 17:26
Ve dvanáctém videu můžete Exampla vidět opět živě na stagi tentokrát s hitem Hooligans v Bristol Academy s kamerou v zádech. Všimněte, jak publikum šílí :D

 
 

Reklama