David Stewart

Photoshoot by Tom Chambers, 2013 [HQ]

1. července 2013 v 19:24
image host image host image host

image host image host

Pouring Rain (Official Video)

1. července 2013 v 18:40

O tomto talentovaném londýnském hudebníkovi, kterého si všichni pamatujeme jako Examplova kytaristu, klávesistu a vokalistu, jsme informovali přibližně před třemi měsíci. V době, kdy hostoval na singlu Stay Young německé housové formaci Gorillas On Drums.
Také padla slova o tom, že David úspěšně rozjížděl svou kariéru předskakováním i samotným účinkováním na různých místech UK. Vystupuje takto dál a dokonce před pár týdny rozehříval svými songy publikum před Examplovým vystoupením a to konkrétně 6. června v Bristolu.
Dovolím si říct, že doteď působil David jako plachý 23letý barový zpěvák, který vydá pár EP-ček for free, až to vypadalo, že doma pak pokoutně brečí a lituje toho, že se od Exampla trhnul. Opak je ale pravdou. Během těchto třech měsíců ze sebe udělal cílevědomého kocourka, který je nově spjat s labelem (?) sundreamcity.com
David si dokonce změnil své oficiální logo a tu tumblr vyměnil opět za své oficiální stránky, které mají nový design!
17. června postnul na svůj facebook trailer poutající na svůj průlomový videoklip k příjemnému songu "Pouring Rain". Dnes ve 14:30 britského času odpremiéroval klip celý na severu digitalspy.co.uk. Singl samotný pak vyjde 12. srpna na iTunes! Režie se ujal Harrison Sanborn

A teď už samotné video. Užijte si ho

David Stewart - Pouring Rain (Official Video)


Gorillas On Drums - Stay Young feat. David Stewart

30. března 2013 v 12:10
Odbočme na chvíli a očekujme, jak se daří Elliotovu exKytaristovi Davidu Stewartovi.
Tento sympatický hezoun pomalu ale jistě rozjíždí svou slibnou kariéru - sám za sebe odehrál již 6 koncertů po Velké Británii a další 2 ho čekají začátkem dubna

To ale není vše! David se spojil s německou housovou formací Gorillas On Drums a 23. března se na YouTube objevila skladba Stay Young.

Song má svůj osobitý hitový potenciál, který se přelívá do rytmu disco a u Davida na to nejsme až tak zvyklí.
Příjemná změna. nemyslíte? :)

Silly Boy

25. listopadu 2012 v 15:39
Jak je vidět, David Stewart se s propagací svého nového EP Dark Side Of Paradise nijak nezdržuje. Hned v den jeho vydání vydal i klip k pilotnímu singlu Silly Boy
Podívejte se na něj:

SILLY BOY

David Stewart - Dark Side Of Paradise

25. listopadu 2012 v 15:30

Davida Stewarta si určitě pamatujete jako předního kytaristu u Example. Tento fešák už během účinkování u Elliota nahrál EP se sexuálním podtextem ato Late Night Viewing, které bylo volně ke stažení a podílelo se na něm nespočet současných vlivných hvězdiček.

Koncem léta se David rozhodl kapelu opustit a vydat se na solovou dráhu. Jak se mu vede můžeme posoudit už teď, necelé 3 měsíce od svého odchodu.
Dnes úderem 15:00 (stř. čas) uvolnil své 2. EP s názvem Dark Side Of Paradise a podle jeho slov by mělo být zcela odlišné od jeho předchozího počinu. Ostatně mužeme to hned posoudit. Nové EP je opět volně ke stažení na Stewartových stránkách. Věc produkoval Sango a můžete zde najít 4 tracky
A pozor, je web se nově přesunul na davidstewartmusic.tumblr.com, takže ho můžet na tumblr i follownout!

STAHUJ DARK SIDE OF PARADISE

Definitivní odchod

1. září 2012 v 23:58
Asi před měsícem se David Stewart nechal slyšet, že těch nadcházejících pár týdnů budou po boku Exampla jeho posledními. A ten čas nadešel zrovna včera...
Je to opět velmi emotivní.
Napsal o tom pár zpráv a fotek na Twitteru a také se rozepsal na Facebooku.
A také slibuje nové EP, které bude zřejmě opět volně se stažení.

# S lítostí, avšak napjatě oznamuju, že po 3 úžasných letech to s Examplem ukončím
na konci tohoto měsíce a rozjedu moji solovou kariéru. Díky všem za podporu. [ facebook ]

# Můj vůbec poslední Example den. [ twitter ]

"3 úžasné roky jsou bohužel u konce"

David Stewart opouští kapelu

13. srpna 2012 v 19:42
Tuto smutnou novinku oznámil včera sám David nejprve na Twitteru

# S velkou lítostí říkám, že těchto pár následujícíh týdnů budou mými posledními
s m - budu se plně koncetrovat na moji vlastní solovou kariéru

Následně nato navázal i Example:

# Dalších pár týdnů koncertů budou emocionální. Budou to poslední show
před tím, než začne se solovou kariérou a představíme nového kytaristu

Tahle zpráva zasáhla nejednoho fanouška. I mě. Jako kdyby mi někdo zlomil srdce, jako kdyby mi umřel pes. Mám takovou nevyrovnanou náladu a cítím se hrozně. Až tak mě to sebralo a to i přesto, že na svůj odchod několikrát pozorňoval, ale nevěřila jsem tomu, že by se rozhodl odejít tak brzo.
Možná, že to pro něj brzo není. 3 roky po boku Exampla a vlastní songy zdarma ke stažení ale stejně, bude mi moc chybět. Velice mě to mrzí. Chtěla jsem ho ještě někdy osobně potkat po koncertě. Bohužel nestihla jsem to.
Jediné, co mi ho bude připomínat je podepsaná fotka a trsátko, které mi vložil do ruky po únorovém pražském koncertě.
Nezapomenu a budu ho podporovat i nadále, i když se rozhodl nepochopitelnou věc, kterou jentak brzo nepřekousnu.

Může se zdát, že to beru až moc tragicky, ale představa, že se třeba v Česku nikdy neukáže, mě vážně ničí. Modlím se za to, aby překvapil a přijel s Elliotem jako support na european tour.

A tady, abych se s tím, tak trochu vyrovnala, probrala jsem se několika desítkami fotkami, pár jich vybrala a poskládala z nich video. Snad vás nenechá chladnými a zamáčknete slzu v oku :')

VIDEO FOR DAVID STEWART

Lay On The Bonnet (Behind Scenes)

21. května 2012 v 11:45
Včera David Stewart zveřejnil na svém Youtube Channelu making videoklipu k jeho debutovému songu Lay On The Bonnet. Konkrétně se jedná o druhý den z natáčení, kde David koncept videoklipu a pointu textu songu.
Stahovat celé album můžete na Davidových stránkách DavidStewartMusic.co.uk.

LATE NIGHT VIEWING shoot

19. května 2012 v 11:41

The Sun, 4. May 2012

8. května 2012 v 11:47
Ve skotském víkendovém časopisu The Sun se objevil článek s Davidem Stewartem.
Vedle toho, že zde uvádí svůj debut a spolupráci s Examplem, mluví tady taky o potenciálním odchodu z kapely...
Za fotky a info děkuju Gordymu
Thank you, Gordy

LATE NIGHT VIEWING out Now!

27. dubna 2012 v 22:17

Poté, co jsme se včera dočkali oficiálního videa k songu Lay On The Bonnet, oznámil nám ještě ten den na svém Facebooku, že všechny jeho debutové songy vyjdou jako Mixtapy zítra - tudíž dnes a budou volně ke stažení!
To se také stalo. Během dnešního dne se objevilo všech 10 skladeb LATE NIGHT VIEWING na jeho oficiálním YouTube Channelu a v MP3 podobě můžete celé "album" stáhnout ZDE, což jsou oficiální Stewartovy stránky.
Na tomto počinu hostuje spousta Davidových kamarádů a významných britských jmen jako Ed Sheeran, Wretch 32, Yasmin a nemohl chybět ani Example :)

Playlist

David Stewart - Run the World ft. Example


Lay On The Bonnet (Official Video)

27. dubna 2012 v 18:55

Včera 26. dubna David Stewart vydal svůj debutový videoklip k debutovému songu Lay On The Bonnet, který jste mohli slyšet na britské radiové stanici BBCR1 v úterní show rappera MistaJama. Pokud něco z vás měl strach, jak video nakonec dopadne, kvůli jeho upoutávce, nechť si uleví. - Neoplývá žádnými lehkými děvami až se může zdát, že video muselo projít razantní cenzurou nebo chtěl Dave jen provokovat. :)
Jak to vidíte vy? Líbí se?

Lay On The Bonnet (Official Video)

Lay On The Bonnet (Preview)

9. dubna 2012 v 10:22

David Stewart, 22-letý Examplův klávesista a kytarista před pár měsíci sliboval svůj solo projekt. Nyní se vše posunulo do fáze, kdy má tento debutový projekt i název ato 'Late Night Viewing', který by měl vyjít zdarma další měsíc.
Znamená to snad, že se nedočkáme jeho prvotního alba? Nechme se překvapit.
Nicméně nám Dave jako návnadu na svůj Youtube Channel nahrál ukázku svojí tvorby a tudíž kousek klipu k songu Lay On The Bonnet, který se zanedlouho objeví celý.
Osobně z toho klipu mám smíšené pocity, ale hlas má nádherný. Tak jen doufám, že potom, co naplno spadne do svýho projektu, nevykašle se na celou Ellovu grupu, protože by to byla škoda.

Lay On The Bonnet (Preview)

Photoshoot by [?] 2012 [ HQ ]

6. dubna 2012 v 16:31

Happy 22nd Birthday, David Stewart

18. prosince 2011 v 14:44

Právě dnes 18.12. se před 22 lety narodil David Stewart. Přejeme mu hodně úspěchů jak v pracovním tak v osobním životě.
Pro ty kdo neví, David je pomocný hudebník a vokalista v Examplově týmu. Plánuje ale taky svou sólovou kariéru. Takže mu držíme palce. Je to přece velmi pěkný a talentovaný hoch, který to dotáhne ještě hodně daleko ;)

Happy 22nd Birthday David!

A tady něco sladkého, co dnes Dave zveřejnil na svém twitteru - s názvem "22 years ago"

Photoshoot by Grant Adam & Joseph McCormick [HQ]

17. prosince 2011 v 19:10

David Stewart

29. října 2011 v 15:46

David Stewart je 21letý londýnský zpěvák / skladatel / producent a především v současné době hraje na kytaru a klavír u Exampla. Předtím hrál na bicí anglickému zpěvákovi / skladateli Lukas White.

V průběhu posledních 3 let měl to štěstí, že byl na turné s některými z největších okolních interpretů - Lily Allen, Faithless, Status Quo, Simply Red a několik dalších ...

Hraje na klavír, bicí, kytaru a basu a také se zapojil do Examplovy druhé desky "Won't Go Quietly", kde co-produkoval poslední skladbu na albu "Won't Believe The Fools".
Má také svůj vlastní projekt, kde pracuje pod svým vlastním jménem. Už udělal jsem hodně koncertů a hrál ve většině z nejlepších míst v Londýně, stejně tak si před několika lety zahrál na Isle of Wight Festival .

Během tour s Examplem neustále pracoval na novém materiálu pro svou debutovou desku.
Píše hlavně popové písničky s pořádnými bubny.

 
 

Reklama