Covers

In Demand: Mika - We'll Be Coming Back

26. října 2012 v 18:05
Britský pohodář s charakteristickým hlasem Mika, kterého můžete znát díky hitům jako Grace Kelly, Kick Ass nebo třeba Take It Easy o sobě po delší pauze dává opět vědět.

Včera zavítal do radiocity 96.7. a v rámci show In:Demand si akusticky střihnul hitovku Calvina Harrise ft. Example - We'll Be Coming Back!

Je to originální podání, nemyslíte? :)

Band Of Skulls - Changed The Way You Kiss Me

12. února 2012 v 14:12
Britská kapela Band Of Skulls předělala 08.02.2012 Examplův hit Changed The Way You Kiss Me do netradičního rockového kabátu pro BBC Radio 1 Live Lounge. Jak se jim tenhle cover povedl si můžete poslechnout níže. (Video je pouze v audiu)

Matteo Polelli - Natural Disaster

2. prosince 2011 v 23:02
Nedávno byla vyhlášena soutěž se songem Natural Disaster (Example vs Laidback Luke).
Jak bylo uvedeno [ zde ], Mohli jste se zapojit se svou cover verzí do 17. listopadu na facebooku Mixmash Records. Hrálo se o zajímavé ceny, na které upozorňoval v komerčním spotu sám Laidback Luke!
Soutěž byla již 28. listopadu ukončena a nyní je už několik dní znám vítěz.
Osobně si myslím, že výhra tomuto vítězi právem náleží. Jeho předělávku si pouštím i několikrát denně :)

Natural Disaster

The Wanted - Kickstarts

11. září 2011 v 19:07
The Wanted předělali Examplův song Kickstarts pro ?pořad 'Glad You Came' jak se jim to povedlo posuďte podle následujícího videa:

Nina Nesbitt - Stay Awake

10. září 2011 v 16:10
Poslechněte si, cover Stay Awake Niny Nesbitt - tuhle verzi Example označil za jednoduchou a nejlepší. Samotnou dívku nazval velmi talentovanou a spojil se s ní přes twitter. Že by nová spolupráce? :)

 
 

Reklama