Commercial

"Between Two Worlds" - interviews about the movie

15. ledna 2016 v 19:58
Možná se ptáte, proč až teď 4 měsíce po uvedení filmu Between Two Worlds, sem sázím fotky a videa. Ehm, nejdřív bych Vám ale ráda popřála úspěšný start roku 2016 a tak trochu bych se chtěla i omluvit za dlouhodobější neaktivitu, která se bohužel podepsala i návštěvnosti. Nicméně ta zde nebyla nikdy velká, takže si nemáme co vyčítat, žejo...

Ale zpět k tématu. Důvod článků vracejících se k Ellově debutu BTW je prostý. Konečně se mi tento film povedlo stáhnout z iTunes! Neřekla bych, že bych z něj za cca 300,- byla unešená a není to žádný velký trhák, nicméně jsem si ho pořídila jen kvůli Examplovi a ten svou roli zvládl s přehledem.

Možná jsem vás ke koupi filmu nijak nenalákala, ale pokusím se o to prostřednictvím videí níže, kde Example a další protagotisté popisují své role.

Between Two Worlds (movie 2015)

11. října 2015 v 16:05
Film Between Two Worlds, s pracovním názvem The Boy with a Thorn in His Side, o kterém jsme vás informovali na konci minulého roku, míří do kin!

Děj filmu jsme vám taktéž již nastínili, pojďme si ale přiblížit roli samotného Elliota. Ve své historicky první filmové roli získal roli "pracháče" Johna Moriartyho. Jeho postava má opravdu svěží charakter, na nějž slovní spojení "víno, ženy, zpěv" opravdu sedí. V níže přiloženém traileru můžeme vidět, že se Elliot - tedy John opravdu nestydí jít do trenek, pařit v nočních klubech a laškovat se spoře oděnými ženami.

Opakem by mohl být jeho parťák, spisovatel se zlomeným srdcem Ryan Stevenson (Chris Mason), kterého se John snaží tak trochu rozveselit. Moriarty se svým kámošem Connorem (Lucien Laviscount) - nadějným hollywoodským hercem, Ryanovi ukazují svůj požitkářský party styl v ulicích Londýna. Zdá se však, že i přes veškeré úsilí vše přemůže láska a Ryan potkává dívku svých snů, kterou nachází v majitelce umělecké galerie Anně (Hannah Britland).

Film bude mít premiéru 23. října 2015 v Londýně, dále si pak můžou sami diváci vybrat, kde a kdy se bude promítat, prostřednictvím serveru OurScreen.com, takže se vše bude prakticky odvíjet od poptávky.

Obávám se však, že do Česka tato romantická komedie nedorazí, navzdory tomu, že Elliot hraje jednu z hlavních rolí a v ukázkách je snad v každém záběru. I když nikdy neříkej nikdy. Třeba budeme mile překvapeni. Nicméně, kromě traileru bylo zveřejněno hned několik filmových ukázek, což nám může posloužit jako taková menší náplast. Neváhejte a rozklikněte článek.

Více info: b2wfilm.com

Trailer

FHM cover shoot June 2015

10. května 2015 v 14:40
Po tom, co Erin Gleave (McNaught) pozovala s teprve 2týdenním Evanderem pro australský magazín WHO, tentokrát se s "už" 3měsíčním synkem postavil před fotoaparát i Example a pro pánský časopis For Him Magazine, známější jako FHM UK, nafotili sérii roztomilých fotek. Než je vám ale nabídneme, mrkněte na video, kde je zachyceno, jak focení probíhalo. Mimo to v něm Example prozrazuje, jak se jeho život změnil po tom, co se stal otcem a jakými radami týkajících se otcovství se řídí.

BBQ Pork Skewers with Jamie, Gennaro & Example

15. listopadu 2014 v 11:53
Example byl začátkem září přítomen na The Big Feastivalu kulinářského mistra Jamieho Olivera. Při této příležitosti spolu "uvařili" grilovaný vepřový špíz podle Oliverovy & Gennarovy receptury.

4th July - Ruisrock 2014

23. července 2014 v 12:04
Den na to se Example s kapelou objevili ve finském Tarku na festivalu Ruisrock.

3rd July - Hove Festival 2014

23. července 2014 v 11:40
3. července zamířil Example s kapelou na norský Hove Festival

TRAILER

Live Life Living (TV ad)

5. července 2014 v 22:42
Abychom byli přesní, tak v Irsku LIVE LIFE LIVING oficiálně vyšlo již v pátek. Na podporu alba byla vytvořena velmi pěkná upoutávka, která v Irsku již běží. Snad se podobná reklama objeví i u nás :)

27th June - Ibiza Rocks

2. července 2014 v 17:20
K Mallorca Rocks patří neodmyslitelně Ibiza Rock. I zde bude Example za podpory svého DJ Wirea hned několikrát v sezóně. Svou první zdejší show odstartoval hned pátek.

TRAILER

26th June - Mallorca Rocks (WAR)

2. července 2014 v 16:37
Ve čtvrtek Elliot absolvoval s DJ Wirem vůbec svou první letošní show v rezidenci Mallorca Rocks v Magalufu.

TRAILER

Chatty Man

18. června 2014 v 12:43
Example byl začátkem června hostem v zábavné talkshow Chatty Man u Alana Carra. Elliot zde živě představil svůj aktuální single One More Day. Tento záznam si můžete přehrát níže.

Invictus Games 2014

7. června 2014 v 21:02
Example se připojí k desítkám osobností, kteří letos v září podpoří sportovní akci Invictus Games, která pomáhá žít lidem, kteří si přinesli v rámci vojenské služby různá zranění s trvalými následky, opět aktivní život.

Behind the scenes of cover shoot for Hot Hot Magazine

3. června 2014 v 10:28
Example pro Hot Hot Magazine kromě rozsáhlého rozhovoru nafotil poměrně legrační photoshoot, kde si bez váhání nasadil zelené pěsti ala Hulk, pohrává si s plastovým nožíkem nebo legáčkem. Nepochybujeme, že výsledné fotky budou neméně hravé a úsměvné.


Sweat the Small Stuff - Season 3 Episode 6

17. května 2014 v 18:52
Example se 10. května zúčastnil natáčení zábavného pořadu Sweat the Small Stuff s Nickem Grimshawem. Spolu s ním byli hosty pořadu Rita Ora, Römesh Ranganathan a Elis James.

Tato epizoda byla odvysílána v úterý 13. května v 22:00 (UK time) na BBC Three.
My ale máme celou tuto epizodu k dispozici na YouTube.

The Fox Problem, Episode 4: The Girl Power

21. března 2014 v 16:04
Example byl hostem 4 epizody zábavného pořadu The Fox Problem, kde mu byla položena otázka: "Pokud byste se jednoho dne probudili vedle opačného pohlaví, co by byla ta první věc, kterou byste udělali?" Abychom byli přesní, tuto otázku Elliot poslal dál a to do řad jeho fanoušků, kteří mu mohli poslat svou odpověď na Twitter. Také s moderátorkami diskutoval na téma "ženská síla", kterému byl vpodstatě věnovaný celý tento díl.

Pokud budete pozorní, tak vám neunikne, že v pozadí se objevila i Elliotova žena Erin. Ta však na rozdíl o svého muže, hostem pořadu nebyla - těmi byli jiní: John Newman, exSpice Girl Melanie C, Eliza Doolittle, Lauren Laverne a Laura Dockrill.

Celý pořad můžete zhlédnout níže:

Live At Five, Transmitter TV

21. března 2014 v 15:31
17. března byl Example hostem zábavné talkshow Live At Five společně s formací The Midnight Beast.
Tento přenos jste mohli sledovat také online, protože byl v pondělí streamován překvapivě od 17:00 (UK time) na YouTube channelu TV Transmitter.

Byl pro něj připraven hudební kvíz a i zde mu mohli fanoušci posílat otázky prostřednictvím Twitteru. Ty nejzajímavější se v pořadu opravdu objevily. Také se svěřil, že z duše nenávidí, když mu někdo klade otázku, která se týká jeho manželství. Konkrétně, jak manželství ovlivnilo jeho tvorbu.

The Big Music Project

21. února 2014 v 19:04
Britská rádiová stanice Capital FM rozjíždí velkolepý The Big Music Project. Ten je určen pro hudební nadšence ve věku 14 - 24, kteří by rádi vybudovali kariéru právě v tomto průmyslu.

K dispozici máme teaser, do kterého se zapojil i náš Example.
Více informací na TheBigMusicProject.co.uk.

Účast na uvedení Jaguar F-Type Coupé

15. února 2014 v 11:13
Ve čtvrtek 13. února se Elliot se svou ženou Erin McNaught zúčastnili uvedení nového modelu automobilu Jaguar F-Type Coupé na trh. Na této události bylo přítomno spousta známých osobností včetně patrona Jaguaru Jose Mourihna, který je především bossem fotbalového klubu Chelsea.

Podle fotek, které máme k dispozici v HQ lze ale odhadnout, že se Elliot k Mourihnovi moc neměl, nýbrž se zdžoval ve společnosti sportovního komentátora Garyho Likenera a olympijského vítěze Anthonyho Josua.

Ceny samotného automilu začíná na £51,235 pro F-TYPE R Coupé a končí na £85,000. Zákazníci si budou moci taktéž vyzvednout F-TYPE Coupé S za £67,500. Nový Jaguar F-TYPE půjde do prodeje v polovině roku 2014.

Z akce je k dispozici i následující video. Elliot je zde mluví v čase [01:04]

MTV #CALLITOUT campagne, 2013

14. února 2014 v 22:57

Koncem roku 2013 Example podpořil kampaň MTV proti šikaně v partnerských vztazích s názvem CALL IT OUT. Tuto kampaň můžete podpořit i vy na Twitteru vložením následujícího odkazu.

Pokud máte pocit, že se pohybujete na hraně této šikany, ale nejste si tím stoprocentně jistí, rozhodně absolvujte následující test, který naleznete níže. - (Základní znalost angličtiny nutností). Zde si totiž můžete ověřit příznaky.

Do projektu se zapojil nejen Example, ale spousta dalších známých osobností. Ve Velké Británii běžel v televizích i spot na podporu tohoto počinu. Naleznete jej taktéž níže, ale bohužel ve velmi špatné kvalitě.


13th December - ZoukOut Festival

20. prosince 2013 v 19:41

Pátek třináctého rozhodně nebyl pro hudební fanoušky ze Singapuru nešťastným. Konal se zde totiž velkolepý festival ZoukOut, na kterém vystoupilo desítky hvězd současné hudební scény a Example rozhodně nemohl chybět!

21st November - Budapest Freeze Festival

29. listopadu 2013 v 17:31

PROMO VID


Sweat The Small Stuff: S2 Episode 6 - 19th November 2013

29. listopadu 2013 v 16:29
Jak jsme již před nedávnem informovali, Example se v polovině listopadu objevil v další zábavné show. Tentokrát se jednalo o Sweat The Small Stuff, kterou uváděl moderátor BBC Radio 1 Nick Grimmshaw.

Kromě jiného se zde Elliot usmířil s Rochelle Humes, členkou dívčí formace The Saturdays, jejichž song se Seanem Paulem na Twitteru označil salátem psích sra*ek.

Tuto epizodu mohli sledovat diváci stanice BBC Three 19. listopadu, ale vy ji můžete zhlédnout v celém svém rozsahu níže a to kdykoliv :)

Part 1


Celebrity Juice Series 10 Episode 3

17. září 2013 v 13:47
Example byl již potřetí hostem zábavné soutěžní britské TV show zvané Celebrity Juice.

Tvořil team s hvězdou hudebního seriálu Glee Kevinem McHaleem a spolumoderátorkou tohoto pořadu Fearne Cotton. Proti nim se postavila herečka Georgia May Foote a moderátor Top Gearu Richard Hammond.

Očko News - Example (04.09.2013)

15. září 2013 v 18:50
To, že je Example stále populárnější, dokazuje i rubrika Óčko News na naší první české hudební stanici Óčko TV. V půl minutové zprávě se dozvíte, jak velmi pozitivně mu zasáhla do života svatba s Erin McNaught.

31st August - Sundown Festival

8. září 2013 v 18:00
Poslední srpnový den byl ve znamení Norfolkského festivalu Sundown a Exampla, který pro tento den festu healineroval.
Určitě si neodpustíme i nějaké to promo, takže se můžete podívat níže.


14th August - Ibiza Rocks

15. srpna 2013 v 11:14
I tady Example vystoupil se svou doprovodnou kapelou. Podle všeho zde zazněly 3 nové songy, které by se měli objevit na nadcházejícím pátém albu ato - "Take Me As I am", "Only Human" a single "All The Wrong Places", ke kterému se přímo v této rezidenci včera pořizovaly záznamy k remixu této skladby.

Promo:


 
 

Reklama