Leden 2016

Example returns to Media Arts, Royal Holloway - October 2015

15. ledna 2016 v 20:44 Interviews

Mnohým z vás nemohl uniknout ani fakt, že Elliot v druhé půlce října navštívil svou domovskou londýnskou univerzitu Royal Holloway, kde v roce 2003 úspěšně odpromoval v oboru "BA in Media Arts". Jeho návštěva byla spojena s přednáškou, kde se prezentoval. Této přednášky se účastního na 300 studentů napříč všemi obory. Vstupné bylo zdarma, tudíž se není čemu divit, že sál byl narván doslova k prasknutí. Hlava fakulty Dr James Bennett, se nechal slyšet, že Elliotovo povídání bylo velmi inspirativní a pro studenty povzbuzující na to, aby si začali více věřit a tvrdě na sobě makali. Možná se všichni z nich nestanou rapující superstar, ale snáze se vyrovnají s mnohdy těžkými začátky v nastartování kariéry těsně po promoci.

Jeho návštěvu zdokumentovali studenti tamější univerzity a vzniklo z toho následující video. V tom druhém se dozvíte, která žena ho v životě inspirovala. Pokud hádáte Erin, tak se mýlíte.


"Between Two Worlds" - interviews about the movie

15. ledna 2016 v 19:58 Commercial
Možná se ptáte, proč až teď 4 měsíce po uvedení filmu Between Two Worlds, sem sázím fotky a videa. Ehm, nejdřív bych Vám ale ráda popřála úspěšný start roku 2016 a tak trochu bych se chtěla i omluvit za dlouhodobější neaktivitu, která se bohužel podepsala i návštěvnosti. Nicméně ta zde nebyla nikdy velká, takže si nemáme co vyčítat, žejo...

Ale zpět k tématu. Důvod článků vracejících se k Ellově debutu BTW je prostý. Konečně se mi tento film povedlo stáhnout z iTunes! Neřekla bych, že bych z něj za cca 300,- byla unešená a není to žádný velký trhák, nicméně jsem si ho pořídila jen kvůli Examplovi a ten svou roli zvládl s přehledem.

Možná jsem vás ke koupi filmu nijak nenalákala, ale pokusím se o to prostřednictvím videí níže, kde Example a další protagotisté popisují své role.