Whisky Story (Official Video)

11. října 2015 v 13:49 |  Hot News
Single Whisky Story vyšel oficiálně 10. července 2015 a stal se tak první vlaštovkou 6. studiového alba, které prozatím jméno nemá, ale už teď víme, že tahle studiovka bude návratem ke kořenům. Lepší pilotní single Elliot opravdu nemohl. Úvodní sample/refrén se totiž nápadně podobá těm "parodickým" songům z jeho prvotiny What We Made a to nás baví!

Se psaním textu začal krátce po narození syna Evandera a hlavní inspirací pro něj byla jedna divoká noc, kterou v dospívání prožil se svými přáteli. Klip byl natočen na jeden zátah v londýnském metru za pomoci "náhodných" kolemjdoucích. Režie se neujal nikdo jiný než Adam Powell, který natočil nespočet Example-klipů včetně Changed The Way You Kiss Me, Stay Awake, Midnight Run nebo Say Nothing.

Co se týče obalu singlu, který vidíte vlevo, na jeho vzhled byla na oficiálních stránkách vypsána soutěž. Tématika byla domácí mazlíček a pochopitelně Whisky. Pokud Elliota sledujete nějakou tu chvíli, určitě vám neunikne fakt, že Elliot již jeden ze svých starších klipů v metru natáčel. Jednalo se o nízkonákladové video k singlu Me and Mandy z roku 2007. Tomu říkáme návrat ke kořenům se vším všudy.

Whisky Story (Official Video)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama