Elliot se objeví v dalším filmu!

18. října 2015 v 15:05 |  Hot News
Romantická komedie Between Two Worlds, ve které Example ztvárnil jednu z hlavích postav, ještě nestihla ani odpremiérovat a už je obsazen v dalším filmu! Tentokrát se jedná o roli Maca v indie filmu "A Bus Could Run You Over". Elliot o tom koncem září informoval na svém Facebooku, avšak s hledáním komparzu se začínalo již v první polovině zářiového měsíce.

Co se týče děje, film je popisován jako komediální triller s temným podtextem, který se odehrává na Ibize, kdy se Connorův (Lyndon Ogbourne) nejlepší kámoš nevinně zaplete do plánů tamějšího gangu. Connor navíc je jediný, kdo mu může pomoci, ale to taky znanemá návrat na ostrov, kterému se vyhýbal od tragické smrti kamaráda, který zde před lety pracoval. Po návatu se Con opět shledá se svým bývalým bývalým šéfem a poradcem Leem (Billy Zane), ze kterého se stal neplatič "amerického návrhu", proto se pokouší o sebevraždu. Uprostřed chaosu explodujících vil, ponorek a nádherné potapěčky se Leo svou cestou učí, že každý další den je vzácný a Connor poznává, že život v Londýně není tak dokonalý, jak se zdá a pokud se vyrovná, se svou minulostí, bude Ibiza jediným místem, kde bude doopravdy šťastným. Vše, co pro to musí udělat je, zůstat dostatečně dlouho naživu, aby si to mohl užít.

V popisu o Elliotovi nepadla ani zmínka, ale pokud se podíváte níže na obrázky z Instagramu, Mac podle všeho bude řádný bitkař nebo taky oběť. To se zatím neodvažujeme odhadnout.

Režie: Ben Turner
Obsazení: Billy Zane, Lyndon Ogbourne, Billy Boyd, Gala Gordon
Vydání: 2016
Více info: Facebook, Twitter

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama