Between Two Worlds (movie 2015)

11. října 2015 v 16:05 |  Commercial
Film Between Two Worlds, s pracovním názvem The Boy with a Thorn in His Side, o kterém jsme vás informovali na konci minulého roku, míří do kin!

Děj filmu jsme vám taktéž již nastínili, pojďme si ale přiblížit roli samotného Elliota. Ve své historicky první filmové roli získal roli "pracháče" Johna Moriartyho. Jeho postava má opravdu svěží charakter, na nějž slovní spojení "víno, ženy, zpěv" opravdu sedí. V níže přiloženém traileru můžeme vidět, že se Elliot - tedy John opravdu nestydí jít do trenek, pařit v nočních klubech a laškovat se spoře oděnými ženami.

Opakem by mohl být jeho parťák, spisovatel se zlomeným srdcem Ryan Stevenson (Chris Mason), kterého se John snaží tak trochu rozveselit. Moriarty se svým kámošem Connorem (Lucien Laviscount) - nadějným hollywoodským hercem, Ryanovi ukazují svůj požitkářský party styl v ulicích Londýna. Zdá se však, že i přes veškeré úsilí vše přemůže láska a Ryan potkává dívku svých snů, kterou nachází v majitelce umělecké galerie Anně (Hannah Britland).

Film bude mít premiéru 23. října 2015 v Londýně, dále si pak můžou sami diváci vybrat, kde a kdy se bude promítat, prostřednictvím serveru OurScreen.com, takže se vše bude prakticky odvíjet od poptávky.

Obávám se však, že do Česka tato romantická komedie nedorazí, navzdory tomu, že Elliot hraje jednu z hlavních rolí a v ukázkách je snad v každém záběru. I když nikdy neříkej nikdy. Třeba budeme mile překvapeni. Nicméně, kromě traileru bylo zveřejněno hned několik filmových ukázek, což nám může posloužit jako taková menší náplast. Neváhejte a rozklikněte článek.

Více info: b2wfilm.com

Trailer
Exclusive scene I


Exclusive scene II

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Sb6t8QrU-RA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 11. října 2015 v 16:18 | Reagovat

Dáš prosím "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :) moc díky!! :)
(podmínka je přihlášení na facebook)

2 BethanyQtu BethanyQtu | E-mail | Web | 19. října 2017 v 10:36 | Reagovat

https://www.storeboard.com/blogs/social-media/buy-valium-online-without-prescription/805903

3 BethanyHnt BethanyHnt | 26. října 2017 v 2:27 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his sleeplessness. I totally told him to <a href=http://atozbookmarkc.com/story.php?title=generic-drugs>site</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama