Leden 2015

Pražský koncert definitivně zrušen

15. ledna 2015 v 14:32 Hot News
Koncert v SaSaZu pořadatelské agentury DJ Production, jehož náhradní termín byl stanoven na jaro 2015, se ruší. Lístky se budou moci vrátit zpět v síti Ticketstream. Instrukce byste měli mít v e-mailu, který jste zadávali v registraci.

Podle všeho Elliot sám neví, o jaký přesunutý koncert se mělo jednat. Vyplývá to z reakce na můj tweet. Každopádně je to pochopitelné. Koncertní podia vyměnil za kočárek a rodný Londýn za australskou Brisbane.

Pokud jste mail od společnosti Ticketstream neobrželi, stačí rozliknout tento článek, kde najdete instrukce, jakým způsobem vrátit vstupenky.


Elliot má syna!

15. ledna 2015 v 12:30 Hot News
Zdravím poprvé v roce 2015 prvním a dost neaktuálním článkem. Upřímně jsem se sem nechtěla vracet. Chtěla jsem tento blog přenechat nějakému mladšímu a to zapálenějšímu fanouškovi britského rappera, ale nějak se neozývá. Na druhou stranu mám po zkouškách, tudíž proč necelý měsíc času nevěnovat "aktualizaci", žejo :D

"Náš syn Evander Maxwell Gleave se narodil ve 02:06, 21.12.14 (australský čas). Matka i dítě jsou nádherní 😍 @mcnaughty jsi diamant"

Takto Example okomentoval radostnou událost jen několik málo minut po narození syna na Instagramu s přiloženou dojemnou fotkou, kterou můžete vidět níže. Erin se tak postarala o předčasný vánoční dárek. Všimněte si, že rodiče pokračují v iniciálech EG.

A pozor, babyboom pokračuje! Těhotná je i Elliotova o dva roky mlaší sestra Elise, která se začátkem prosince vdala. Takže už ne Elise Gleave, ale Elise Sheehy a to i na Instagramu :)