Listopad 2014

BBQ Pork Skewers with Jamie, Gennaro & Example

15. listopadu 2014 v 11:53 Commercial
Example byl začátkem září přítomen na The Big Feastivalu kulinářského mistra Jamieho Olivera. Při této příležitosti spolu "uvařili" grilovaný vepřový špíz podle Oliverovy & Gennarovy receptury.
10 Million People - remixes

14. listopadu 2014 v 17:00 Hot News
Single 10 Million People oficiálně vyšel již 3. října. Kromě samotné skladby máme tradičně k dispozici několik oficiálních remixů, na kterých se podíleli přední DJjové. Můžete si je poslechnout níže a následně si tento balíček koupit na iTunes.

1.10 Million People (Extended Mix)[ poslechnout ]
2.10 Million People (Kove Remix)[ poslechnout ]
3.10 Million People (Eli & Fur Remix)[ poslechnout ]
4.10 Million People (Static Revenger Remix)[ poslechnout ]
5.10 Million People (Mike Millrain Remix)[ poslechnout ]
6.10 Million People (Critikal Remix)[ poslechnout ]

LIVE LIFE LIVING "full" album

14. listopadu 2014 v 16:25 Hot News
Skladby z nového alba jsou na VeVo Channelu nějaký ten pátek. Dalo by se říct, že je zde vyvěsili krátce po vydání tohoto alba. Kromě songů, které Elliot vydal jako single a těch, které jsou na deluxe edici, můžete níže naposlouchat celou desku. Pokud LLL stále nevlastníte, může být poslech těchto skladeb jistým impulsem si album pořídit třeba na vánoce :)

Next Year
10 Million People
Only Human
Seen You
Can't Face the World Alone
Live Life Living
At Night
Longest Goodbye

UK Tour - October/November 2014

14. listopadu 2014 v 12:44 Tours
17 Oct 2014
Example Live
@ Venue Cymru
LLANDUDNO, UK

18 Oct 2014
Example Live
@ Victoria Hall
STOKE, UK

19 Oct 2014
Example Live
@ Auditorium
GRIMSBY, UK

UK Tour 2014

14. listopadu 2014 v 12:41 Tours

Souhrn toho nejpodstatnějšího za poslední čtvrt rok

7. listopadu 2014 v 18:43 Hot News
Zhruba před týdnem jsem vám slibovala, že shrnu všechny významné události v Elliotově životě do jednoho jediného článku. Snad se mi to povedlo a zachytila jsem zde vše podstatné. Odstavce jsou časově seřazeny od nejnovějšího po nejstarší.

UK TOUR

V sobotu 18. října odstartovala dlouho očekávaná Oct/Nov UK Tour. Jedná se o nejrozsáhlejší turné po Spojeném Království v jeho kariéře. Do dnešního dne odehrál okolo 10 koncertů, přičemž většinu zastávek má ještě před sebou. Na Elliotově instagramu, který před nedávnem změnil název z Exampstagram na Example, můžete opět nalézt fotky davů, videozáznamy jak ze stage tak ze zákulisí, kde si mimo jiné chladí nohy. Fotky a videa od fanoušků čekejte zase tady.
[ spustit z YouTube ]

NEW SETLIST & MERCH

2 dny před začátkem Oct/Nov UK Tour, tedy 16. října, Elliot zveřejnil potenciální setlist, který označil za neoficiální. Podle jeho slov není jednoduché vybrat 18 songů a z nich setlist sestavit. S novou tour přicházejí také nové merch. Podle všeho se jedná o nejoriginálnější kolekci oblečení, která byla doposud vytvořena. Slogan NOT A SALAD mluví za všechno. Nevím jak vy, ale já se doslova modlím, aby některý z těch dressů byl k dispozici i na pražském koncertě, jehož datum dosud není specifikovám. Stále se však mluví o dubnu 2015.

THE BOY WITH A THORN IN HIS SIDE (FILM)

Ano, Elliot na konci září opravdu točil film. Ačkoliv vystudoval filmovou režii, stál před kamerou ne za ní. Natačení probíhalo během října v Liverpoolu. Film dostal název The Boy with a Thorn in His Side, což by se dalo přeložit jako Chlapec s trnem v oku. Je to drama, které pojednává o mladíkovi Scousovi, který se vydává do Londýna za vidinou lepších zítřků. Děj se odehrává především v nočních klubech, proto produkční tým natáčel v Empire a Salt Dog Slims na Seel Street, aby docílili věrohodné atmosféry. Producent Pete Gibbons popisuje film jako milostný příběh, kde chlapces nachází a ztrácí dívku. Vůbec nemáme tušení, jakou roli zde Elliot dostal a kdy budeme moci dílo zhlédnout. Můžeme vám ale s jistotou zaručit, že fotky z natáčení se zde objeví co nevidět.

FILMING & NEW SONGS

Těsně před návratem, 24. září, Example překvapil následujícím tweetem:" Zítra se vracím do UK. Pár týdnů budu točit film. Nahrávám všechny nové songy, které jsem napsal. Velká tour. Pak odpočinek a čekání na mimi." Elliot jako herec? nové songy? WTF? :D

HOLIDAY

Zhruba od poloviny září si Elliot se svou těhotnou manželkou užíval zaslouženého volna na kouzelných Maledivách. Určitě očekávejte minimálně nějaké instagram fotky z této týdenní dovolené.

THE BIG FEASTIVAL w/ JAMIE OLIVER

Poslední srpnový den Elliot přijal pozvání na The Big Feastival, který pořádal kulinářský mág Jamie Oliver. Jak už okolnosti napovídají, Example zde nezpíval, ale vařil! tedy spíše vypomáhal. Na to, co Jamie a Elliot společně ukuchtili se budete moci podívat ve videu, které vám nabídneme v některých za našich dalších článků.

A NIGHT OF CHAMPIONS

28. srpna se Example s Erin, která zde opět hrdě ukazovala své zakulacené bříško, účastnili charitativního večírku A Night of Champions, olympijského vítěze a kamaráda Mo Faraha. Elliot na Twitteru událost komentoval následovně: "Vybrala se hromada peněz (a chutných desertů taky)." Fotky z akce jsme vám poskytli [ zde]

SPECIAL MEET & GREET EVENT 4
TEENAGE CANCER TRUST

Ačkoliv byl Example proti vybírání peněz od fanoušků za Meet & Greet, rozhodl se na své podzimní UK Tour udělat výjimku a to kvůli charitativní organizaci Teenage Cancer Trust, jejíž je ambasadorem. Cena těchto speciálních balíčků, která bude zahrnovat kromě setkání v backstagi fotku, přátelský pokec, podpis, tričko a dokonce i objetí se bude pohybovat v rozpětí £75 - £99. Veškerý výtěžek z této akce poputuje na adresu výše jmenované charitativní organizace.

OCT/NOV UK TOUR ANNOUNCED

V pátek 15. srpna v 10:00 byla vyhlášena zmiňovaná UK Tour. Turné o 27 koncertech probíhá během října a listopadu. Jako support byli vybráni Feed Me, Delta Heavy DJ Wire & Benjamin Please, kterého známe jako DJ Baller B. Elliot byl s výběrem měst opravdu důkladný. Nevynechal žádné větší městečko - STOKE ** GRIMSBY ** NEWCASTLE ** CARLISLE ** YORK ** LEEDS ** BATH ** BOURNEMOUTH ** NEWPORT ** PLYMOUTH ** SOUTHEND ** MARGATE ** FOLKSTONE ** EASTBOURNE ** NOTTINGHAM ** SHEFFIELD ** LEICESTER ** PORTSMOUTH ** LONDON ** CAMBRIDGE ** NORWICH ** LIVERPOOL ** BIRMINGHAM ** LLANDUDNO ** HULL ** GLASGOW ** DUNDEE ** MANCHESTER

GIG IN PRAGUE CANCELED

8. srpna nás zasáhla zpráva, která se tak nějak (ne)dala očekávat. Exampleův management se rozhodl zrušit pražský koncert v SaSaZu, který se měl konat 3. října 2014. Co si budeme nalhávat. Od začátku se nám poněkud nenadálý návrat do Česka nezdál. Ovšem česká pořadatelská agentura za odvolání akce nemůže. To jen Elliot opět přecenil své síly, kdy se rozhodl září a říjen věnovat své domovině a naplánoval zde 30 koncertů. Praha se sem pochopitelně nehodila.

NEW COLLABORATIONS

dohledné době budeme moci určitě očekávat zajímavé spolupráce. Koncem července se na Ibize zavřel do studia s Hardwellem, v Belgii s Netskym a na Ultra Music Festivalu se setkal s Martinem Garrixem, se kterým stál o spolupráci již dříve, takže se rozhodně máme na co těšit.

ERIN GLEAVE IS PREGNANT!

Dá se s jistotou říct, že zpráva, kterou zveřejnila Elliotova manželka Erin McNaught 24. srpna prostřednictvím Twitteru s doprovodnou fotku, kde hrdě ukazuje svoje těhotenské bříško, je událostí roku. Example fotografii sdílel se slovy: "Já a moje žena jsme v očekávání". Nadmíru se těšíme až se na konci roku setkáme s chlapečkem/holčičkou." Netušíme, zda si nechali pohlaví děťátka sdělit, avšak i kdyby jej znali, stejně nás udržují v napětí a s veškerými otázkami na téma holka nebo kluk, svorně mlží. Každopádně gratulujeme a těšíme se na první přírůstek do rodiny Mr a Mrs Gleave.

NEW MUSIC VIDEO

Elliot se ve druhé polovině června se rozhodl spojit vystoupení na francouzském festivalu Benicassim, kde vystoupil 19. července, a natáčení klipu k aktuálnímu singlu "10 Million People", které proběhlo ten samý den jen o pár kilometrů dál na pláži v Castellonu. Klip měl premiéru na Vevo channelu 28. srpna. Singl i s oficiálními remixy vyšel 3. října 2014. Na tyto remixy se rovněž zaměříme v samostatném článku.

SUMMER FESTIVALS

Během festivalové sezóny Elliot odehrál, jak už je u něj zvykem nespočet koncertů po celé Evropě. Nicméně v polovině července poranil nohu, ale žádné rušení koncertů neproběhlo. Podle jeho slov "Show must go on" bez výraznějších poskoků na stagei. Když si to shrneme, Example obsolvoval 27 letů a 23 koncertů jenom jenom v červnu a červenci. Svou show odehrál i na takových festivalech jako je V Festival, T In The Park a další. Dodatečně určitě budete moci očekávat nejrůznější fotky a videa.