Po čtvrt roce jsme zpátky! Vítejte v novém

31. října 2014 v 15:23 |  Web news

Jedna z nejlepších (protože je, dalo by se říct, jediná :D) fanstránek o britském zpěváku Example, prodělala největší pauzu za poslední 3 roky. Celé tři měsíce jste neměli možnost mít všechny informace, aktuální fotky a videa pohromadě. Důvodem této pauzy nebyl nedostatek času, ale jakási nechuť, a to i přesto že Examplea stále obdivuju. Ono možná není tak jednoduché vést fanblog hyperaktivnímu interpretovi, který se ani na chvíli nezastaví. Stačí týden, dva neaktualizovat a už máte v novinkách velké trhliny, které jen stěží doháníte.

Také jsem chtěla vyzkoušet "něco" nového. Založila jsem fanblog talentovanému reggae mladíkovi - CrisCab-fans.blog.cz. Impulsem pro mě nebyla až tak jeho muzika, která je vážně úžasná a nezvykle návyková, ale jeho follow mého účtu na Twitteru! Nicméně jsem na těch fanstránkách nevydržela ani měsíc, jelikož se mi od Crise už pak nedostalo žádné zpětné vazby. I tak si myslím, že kdyby se mnou komunikoval, o FansForExample byste nepřišli. Hodlala jsem tady přidávat pouze HQ fotky. Vždyť pro to zde nejvíc fanoušků chodí. Nicméně jsem se rozhodla vrátit v plném nasazení. Ovšem jsem se rozhodla shrnout všechny důležité informace za uplynulý čtvrt rok do jednoho jediného článku, na kterém budu pracovat zhruba týden.

Tudíž zde zatím očekávejte aspoň fotky. Dělám to pro vás, abyste si neřekli - změnila design a pak se tu zase ani neukáže. Jo a ještě něco. Jsem na správu celého blogu zase sama, takže pokud by mi někdo z vás chtěl pomoct s doplňovaním informací, klidně se mi může ozvat. Jak do komentářů, na facebook nebo mi může napsat e-mail na adresu, kterou najde dole v menu. Komunikace s vámi a zpětná vazba je pro mě důležitější než si myslíte. Také mě překvapuje, že návštěvnost není nulová, když je blog neaktivní. To je vlastně také jeden z důvodů, proč se vracím - cítím, že to, co dělám, není zbytečnost.

Greenda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama