Říjen 2014Mahiki Rum Bar, Chelmsford, England - August 16, 2014

31. října 2014 v 19:30 Events
source: David M. Benett/GettyImages
image host image host image host

image host image host image host

Kendal Calling Festival, Lowther Deer Park - August 3, 2014

31. října 2014 v 19:13 On stage
source: Andrew Benge/GettyImages
image host image host image host

MTV Crashes, Plymouth Hoe, England - July 15, 2014

31. října 2014 v 18:32 On stage
source: Adam Gasson/Getty Images via Zimbio.com
Po čtvrt roce jsme zpátky! Vítejte v novém

31. října 2014 v 15:23 Web news

Jedna z nejlepších (protože je, dalo by se říct, jediná :D) fanstránek o britském zpěváku Example, prodělala největší pauzu za poslední 3 roky. Celé tři měsíce jste neměli možnost mít všechny informace, aktuální fotky a videa pohromadě. Důvodem této pauzy nebyl nedostatek času, ale jakási nechuť, a to i přesto že Examplea stále obdivuju. Ono možná není tak jednoduché vést fanblog hyperaktivnímu interpretovi, který se ani na chvíli nezastaví. Stačí týden, dva neaktualizovat a už máte v novinkách velké trhliny, které jen stěží doháníte.

Také jsem chtěla vyzkoušet "něco" nového. Založila jsem fanblog talentovanému reggae mladíkovi - CrisCab-fans.blog.cz. Impulsem pro mě nebyla až tak jeho muzika, která je vážně úžasná a nezvykle návyková, ale jeho follow mého účtu na Twitteru! Nicméně jsem na těch fanstránkách nevydržela ani měsíc, jelikož se mi od Crise už pak nedostalo žádné zpětné vazby. I tak si myslím, že kdyby se mnou komunikoval, o FansForExample byste nepřišli. Hodlala jsem tady přidávat pouze HQ fotky. Vždyť pro to zde nejvíc fanoušků chodí. Nicméně jsem se rozhodla vrátit v plném nasazení. Ovšem jsem se rozhodla shrnout všechny důležité informace za uplynulý čtvrt rok do jednoho jediného článku, na kterém budu pracovat zhruba týden.

Tudíž zde zatím očekávejte aspoň fotky. Dělám to pro vás, abyste si neřekli - změnila design a pak se tu zase ani neukáže. Jo a ještě něco. Jsem na správu celého blogu zase sama, takže pokud by mi někdo z vás chtěl pomoct s doplňovaním informací, klidně se mi může ozvat. Jak do komentářů, na facebook nebo mi může napsat e-mail na adresu, kterou najde dole v menu. Komunikace s vámi a zpětná vazba je pro mě důležitější než si myslíte. Také mě překvapuje, že návštěvnost není nulová, když je blog neaktivní. To je vlastně také jeden z důvodů, proč se vracím - cítím, že to, co dělám, není zbytečnost.

Greenda

Na dnešního Example nechoďte. Zrušil pražský koncert

3. října 2014 v 10:02 Hot News
Informace o tom, že Example přesunul pražský koncert, který se měl konat dnes 3. října v pražském Sasazu, se objevila na facebookových stránkách pořadatelské agentury DJproduction již začátkem srpna tohoto roku. Nicméně stále kolují zavádějící informace, o tom, že by zde Elliot měl dnes přecejen vystoupit. Odpověď je taková, že opravdu NEVYSTOUPÍ. Náhradní termín koncertu bude časem upřesněn, ale spekuluje se o jaru 2015. Komu to však již nevyhovuje, může vstupenky do 5.10.2014 vrátit v sítích Ticketstream. Více v následujícím prohlášení:
Facebook, 8. srpen 2014
Vážení návštěvníci,

dnes jsme bohužel obdrželi špatnou zprávu od managemntu Exampla ohledně jeho plánovaného vystoupení v Praze 3.10.2014:

Kvůli vydání nového singlu a náročnosti následné tour ve Velké Británii není bohužel možné dorazit do našeho města a show uskutečnit. Máme možnost celou akci přesunout na příští rok počínaje dubnem 2015. Velice nás celá situace mrzí a všem co již mají lístek se hluboce omlouváme. Veškeré peníze za lístky budou samozřejmě vráceny prostřednictvím Ticketstream. Stále uvažujeme o nabídce přesunout celou akci, ale toto bychom rádi rozhodli spolu s Vámi, pokud si přejete akci ponechat a těšit se na příští rok, budeme rádi pokud vyjádříte svůj názor, na možnost navrácení lístku to samozřejmě nebude mít vliv. Ještě jednou se Všem omlouváme.

Facebook, 25. srpen 2014
Example se bude přesouvat na duben příštího roku, prosíme sledujte naší událost. Konkrétní datum bude oznámeno po dohodě s managementem. Již zakoupené lístky je možno vracet do 5.10.2014 dle zákona v síti Ticketstream, ostatní budou automaticky platit na nové datum.