Sdíleny tři nové skladby!

5. července 2014 v 17:47 |  Hot News
Nové album Live Life Living se nezadržitelně blíží. Proto se nám Elliot rozhodl ukrátit čekání sdílením třech nových skladeb prostřednictvím třech různých serverů.

Tou první je Next Year, což je úvodní skladba, kterou Elliot napsal se Stuartem Pricem v Los Angeles. K tomuto tracku dodal: "Chtěli jsme směřovat ke starší tvorbě Chemical Brothers a Massive Attack. Bylo pro mě ale těžké zpívat přes akordy, aniž bych nenapodoboval Liam Gallaghera. Track je v podstatě o všech mých přátelích, kteří tvrdě makají a pak se těší na jeden festivalový víkend, kde mohou zcela ztratit hlavu. Zároveň se však nemohou dočkat toho samého festivalu nebo dovolené, která proběhne zase za rok. O tomhle vlastně celé album je - o požitkářství - proto je právě tohle perfektní song, který celou desku otvírá."

NEXT YEAR

premiere: 30.06.2014


Den poté byla prostřednictvím 4Music sdílena energická skladba, po které je album pojmenované. Ano, jedná se o Live Life Living, kterou Example okomentoval následovně: "Tenhle track je jedním z posledních vytvořených skladeb na albu. Název pochází z verše "Bez tebe nechci žít své životní žití." Název jsem si zamiloval natolik, že jsem ho musel použít jako název alba. Je tak pozitivní a povznášející - úplný opak mých posledních dvou alb, které byly docela depresivní, čišila z nich samota a negativa, co se týče jeho obsahu. Track jsem produkoval já a Critical - nový chlápek, kterého mám v týmu. Nebyl jsem si jistý, jestli máme ten správný zvuk, proto jsem se zeptal Calvina Harrise, jaký konektor použil pro remix Eat. Sleep. Rave. Repeat, tudíž jsme vycházeli ze stejného základu."

LIVE LIFE LIVING

premiere: 01.07.2014


Poslední sdílená skladba před oficiálním vydání alba je Seen You. Elliot se dokonce netají tím, že by ji chtěl jako další single. "Původně byla napsaná pro kytaru, tudíž jako demo zněla úplně jinak. Napsal jsme ji s Fraserem T Smithem a pak z toho vznikla klubová bomba, kterou jsem produkoval s Critikalem a Sheldrakem. Inspirovali jsme se 'Let Me Be Your Fantasy' od Baby D. Slova jsou o tom, jak jsem potkal svou ženu, ale když jsme ji hráli několika lidem, mysleli si, že byla o 'lásce na první pohled, když přistanete na Ibize'. Je to jeden z mých nejoblíbenější tracků, jaký jsem kdy napsal a doufám, že z toho později vznikne single."

SEEN YOU

premiere: 03.07.2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama