Červenec 2014

Live Life Living (TV ad)

5. července 2014 v 22:42 Commercial
Abychom byli přesní, tak v Irsku LIVE LIFE LIVING oficiálně vyšlo již v pátek. Na podporu alba byla vytvořena velmi pěkná upoutávka, která v Irsku již běží. Snad se podobná reklama objeví i u nás :)


LIVE LIFE LIVING je venku!

5. července 2014 v 22:35 Hot News
Sice ještě ne oficiálně. Ale neleaknulo, nebojte. To si jenom Example přivezl v pondělí 1. července první kousky jak standardní, tak deluxe edice. Následující den však byly rozesílány fanouškům speciální vlastnoručně podepsané kousky. A jelikož je britská pošta extrémně rychlá, někteří šťastlivci obdrželi své album již nyní!

Tudíž například na YouTube lze naleznout kompletní album. Sony sice tyto účty blokuje, nicméně den ode dne se rojí nové a nové kanály nabízející poslech tohoto alba. Pokud tedy nemůžete vydržet do pondělí, nabízíme vám několik odkazů, kde můžete nalézt všechny skladby pohromadě (netušíme, kdy je Sony zablokuje, proto vám poskytujeme více zdrojů).

[ 01 ] [ 02 ] [ 03 ] [ 04 ] [ 05 ] [ 06 ] [ 07 ]
Example, Facebook

fans, Twitter

Sdíleny tři nové skladby!

5. července 2014 v 17:47 Hot News
Nové album Live Life Living se nezadržitelně blíží. Proto se nám Elliot rozhodl ukrátit čekání sdílením třech nových skladeb prostřednictvím třech různých serverů.

Tou první je Next Year, což je úvodní skladba, kterou Elliot napsal se Stuartem Pricem v Los Angeles. K tomuto tracku dodal: "Chtěli jsme směřovat ke starší tvorbě Chemical Brothers a Massive Attack. Bylo pro mě ale těžké zpívat přes akordy, aniž bych nenapodoboval Liam Gallaghera. Track je v podstatě o všech mých přátelích, kteří tvrdě makají a pak se těší na jeden festivalový víkend, kde mohou zcela ztratit hlavu. Zároveň se však nemohou dočkat toho samého festivalu nebo dovolené, která proběhne zase za rok. O tomhle vlastně celé album je - o požitkářství - proto je právě tohle perfektní song, který celou desku otvírá."

NEXT YEAR

premiere: 30.06.2014


Den poté byla prostřednictvím 4Music sdílena energická skladba, po které je album pojmenované. Ano, jedná se o Live Life Living, kterou Example okomentoval následovně: "Tenhle track je jedním z posledních vytvořených skladeb na albu. Název pochází z verše "Bez tebe nechci žít své životní žití." Název jsem si zamiloval natolik, že jsem ho musel použít jako název alba. Je tak pozitivní a povznášející - úplný opak mých posledních dvou alb, které byly docela depresivní, čišila z nich samota a negativa, co se týče jeho obsahu. Track jsem produkoval já a Critical - nový chlápek, kterého mám v týmu. Nebyl jsem si jistý, jestli máme ten správný zvuk, proto jsem se zeptal Calvina Harrise, jaký konektor použil pro remix Eat. Sleep. Rave. Repeat, tudíž jsme vycházeli ze stejného základu."

LIVE LIFE LIVING

premiere: 01.07.2014


Poslední sdílená skladba před oficiálním vydání alba je Seen You. Elliot se dokonce netají tím, že by ji chtěl jako další single. "Původně byla napsaná pro kytaru, tudíž jako demo zněla úplně jinak. Napsal jsme ji s Fraserem T Smithem a pak z toho vznikla klubová bomba, kterou jsem produkoval s Critikalem a Sheldrakem. Inspirovali jsme se 'Let Me Be Your Fantasy' od Baby D. Slova jsou o tom, jak jsem potkal svou ženu, ale když jsme ji hráli několika lidem, mysleli si, že byla o 'lásce na první pohled, když přistanete na Ibize'. Je to jeden z mých nejoblíbenější tracků, jaký jsem kdy napsal a doufám, že z toho později vznikne single."

SEEN YOU

premiere: 03.07.2014

Spotify: Example's Radio Shows

5. července 2014 v 15:12 Hot News

Elliotova aktuální muzika je nově na Spotify. Při té příležitosti se rozhodl nahrát 4 radio shows, které sem bude nahrávat v následujících 4 týdnech. Slibuje, že tahle vysílání budou nabitá letními hity, které skvěle doplní jeho charakteristický hlas. Posoudit to můžete již nyní. První dvě show nejsou k dispozici nikde jinde než právě na Spotify

SPUSTIT SPOTIFY


Example does the airplane with Leanne

5. července 2014 v 14:38 Interviews
Example přijal výzvu Radia City a tudíž se stal druhou celebritou, která s moderátorkou Leanne vytvořila letadýlko, které určitě všichni známe z dětství. Otázka, co na to Erin :D


Example Interview Lincs FM

5. července 2014 v 14:26 Interviews
Ve čtvrthodinovém rozhovoru pro rádio Lincs FM se mimo jiné dozvíte detaily, jak probíhala příprava focení nového alba, o změně nahrávací společnosti, videoklipech, festivalech, top-singlech a mnohém dalším.


Example Trax Fm

5. července 2014 v 14:17 Interviews
Máme pro vás další rozhovor. Tentokrát pro rádiovou stanici Trax FM, ve které Elliot mluví o tom, že byl zvolen časopisem The ZOO nejvíc cool týpkem. Pak tradičně o festivalech po Evropě, novém albu, singlu, ale také o Willu Smithovi a dalším.


Example speaks to Neev at our secret gig - Kiss FM (UK)

5. července 2014 v 10:47 Interviews
Přinášíme vám interview ze zákulisí tajného narozeninového koncertu, který se Elliot odehrál překvapivě 20. června :D

V rozhovoru se především dozvíte, jak se Example připravuje na své show. Také se zmínil o novém singlu One More Day, festivalech a mnohém dalším.

Rozhovor je prokládám i záznamem právě z narozeninového koncertu, který byl streamován live.


Example talks dressing as Pitbull and One More Day at Kiss FM (UK)

2. července 2014 v 20:22 Interviews
V rozhovoru pro rádiovou stanici KISS FM, kterou navštívil 24. června, Example mluví o tom, jak řídil Monster truck a o celkové lásce k autům. Dále padla zmínka o fotce, na které Elliot paroduje rappera Pitbulla při jeho vystopení na Mistrovství světa ve fotbale a nezapomněl ani uvést svůj aktuální single One More Day.