Červenec 2014


Ruisrock 2014 Festari-TV: Example

23. července 2014 v 17:52 Interviews
Přinášíme vám krátký rozhovor v backstagei Ruisrock Festivalu, ve kterém se Example svěřil, že Finsko navštívil již po osmé a lidé jsou tady velmi zdvořilí.


4th July - Ruisrock 2014

23. července 2014 v 12:04 Commercial
Den na to se Example s kapelou objevili ve finském Tarku na festivalu Ruisrock.


Interview with Example at HOVE Festival 2014

23. července 2014 v 11:49 Interviews
Žádné fotky vystoupení na tomto norském festivalu jsme bohužel nenašli. Máme pro vás ale poměrně obsáhlý rozhovor. Ve druhém videu se pak můžete podívat, jak to Example na Hove rozjel live.

INTERVIEW


3rd July - Hove Festival 2014

23. července 2014 v 11:40 Commercial
3. července zamířil Example s kapelou na norský Hove Festival

TRAILER


Odhalen festivalový setlist

23. července 2014 v 11:10 Hot News
Stalo se tak 7. července na instagramu Elliota. Můžeme zde vidět, že setlist se skládá ze 16 hitů převážně na zremixovaném podkladu. Seznam obsahuje 5 skladeb z nového alba včetně nadcházejícího singlu 10 Million People.

Pokud vás zajímají všechny festivalové zastávky, zabruste [sem]


Take Me as I Am (official video)

8. července 2014 v 17:09 Hot News
Jak již bylo řečeno v tomto článku, Example se rozhodl natočit klip k songu Take Me As I Am. Jedná se ovšem rovnou o oficiální promo video určeno hlavně k propagaci nového alba Live Life Living, které vyšlo včera.

Co se týče videoklipu, tak ten je nesmírně povedený. Zpěvák po delší době vsadil hlavně na sebe a svou crew, kterou netvoří nikdo jiný než Andy Sheldrake, Kai Smith, DJ Wire a DJ Baller B. Video je doplněno o záběry z vystoupení v klubu BCM na Balleárech. Zajímavostí také je, že si videoklip Example natočil sám za pomoci Kristiana Younga


LIVE LIFE LIVING out now!

7. července 2014 v 22:31 Hot News

Po několikanásobném odkladu se tak konečně stalo o dnešní půlnoci. Když se podíváme na magický datum vydání 7.7. 7+7, není se ani třeba podivovat nad tím, proč bylo vydání alba posunuto. Šťastnější datum snad ani neexistuje.

Album sice fyzicky ještě k dispozici nemám, ačkoliv jsem si podepsanou kopii nechávala posílat z UK. Nicméně už je mi doručováno téměř týden, ale i přesto mám desku díky YouTube dokonale naposlouchanou. Proto by nebylo na škodu podělit se s vámi o mé dojmy.

Podle mého názoru se Elliotovi povedlo nahrát neprvoplánové album, které se vám jen tak neohraje. Za jedinou odrhovačku bych považovala právě single Kids Again, která však do konceptu dokonale promyšlených textů a melodií zapadá. Naopak bych vyzdvihla skladbu Live Life Living, která paradoxně vznikala jako poslední a jmenuje se po ní celé album. Také mě už měsíce zpátky zaujal song Take Me As I Am, který Example prezentoval živě už v létě loňského roku a nyní si jej vybral jako svůj další single. Kupodivu mi příjemně zní i poslední skladba na albu Longest Goodbye a to i přesto, že mi z ukázky připomínala jakési "volání divočiny". Dále rozhodně stojí za zmínku i Only Human, jehož studiová verze byla tuším k dispozici fanouškům, kteří si album předobjednali na iTunes. Kamarádka by tuto skladbu zařadila spíše na album Playing In The Shadows a musím jí dát za pravdu. Jistá podobnost v beatech tam určitě je. Ovšem za absolutní pecku považuji Can't Face The World Alone, která má zapamatovatelnou melodii a určitý hitový potenciál. Zbytek skladeb se mi zatím pomalu zarývá pod kůži. Tuším, že si brzy oblíbím 10 Million People, ve kterém si Example malinko i zarapoval.

by Simon Webb, 2014

5. července 2014 v 23:43 Photoshoots
Tento týden se objevila Elliotova roztomilá fotka s číčou Fizgig. Jedná se o snímek z photoshootu pro časopis Heatworld, o který se postaral fotograf Simon Webb. Doufáme, že se objeví ještě více fotek z tohoto focení.


is 'Take Me As I Am' the new single?

5. července 2014 v 23:31 Hot News
O možnosti, že by mohla být skladba Take Me As I Am dalším singlem, lze ode dneška jistojistě koketovat. Example totiž odepsal fanouškovi na Twitteru, že video k tomuto tracku vyjde již v úterý. Následně však doplnil, že se bude jednat o video z koncertu, které bylo pořízeno minulý týden na BCM na Mallorce. Nic na tom ale nemění fakt, že oficiální videoklip může být klidně vypuštěn, jakmile se natočí. O tom zatím můžeme jen polemizovat.