Jonny Drummachine Jenkins opouští kapelu! Víme, kdo jej nahradí

10. června 2014 v 11:59 |  Hot News

Už to budou téměř 2 roky, co klávesista, kytarista a příležitostný vokalista David Stewart opustil Elliotovu kapelu poté, co se rozhodl věnovat své sólové kariéře. Dosud se s tím někteří fanoušci nestihli zcela smířit a už je čekal zcela nečekaný odchod bubeníka Johna Jenkinse, známějšího pod pseudonymem Jonny Drummachine. Informoval o tom sám Example na svém Instagramu, kde vzkázal, že s nimi Jonny odehrál svůj poslední koncert právě na německém festivalu Rock Im Park. Přesné příčiny jeho odchodu prozatím nejsou známy. Na dotaz "proč?" Elliot argumentoval, že prostě všechno má svůj konec.

Tento talentovaný bubeník navázal s Elliotem kontakt již v roce 2005, kdy bubnoval u The Streets a Lily Allen. Oběma těmto hudebním počinům Example předskakoval, tudíž pro něj nebylo problém si jeho spolupráci zajistit. Od roku 2009 Jonny zaujal místo v Examplově kapele a v průběhu let se stal neodmyslitelnou součástí tohoto live bandu, kdy s Elliotem odehrál na tisíce koncertů včetně těch třech koncertů v České republice. Avšak po 5 letech Jonny dává kapele sbohem...

Example ovšem nebude bez bubeníka dlouho. Jonnyho místo zaujme již někdejší člen Ellova live bandu Chris Maas. Že vám toto jméno nic neříká? Mělo by... tento lucemburský živel seděl za bubny od roku 2006, tedy v době, kdy Example poskakoval polonahý v britských klubech a drze rapoval do kultovných melodií The Carpenters, Irmy Thomas, Muddy Waters a dalších. Songy mu tehdy produkoval kamarád z výšky Josh Gardner aka Mr. Rusher. Maas sice potom hrál ve své kapele, ale přesto ho čeká velký návrat a to opravdu velmi brzy. Své umění představí již 20. června na utajeném koncertě rádia KISS FM. U nás si "nový" bubeník odbyde svou premiéru 3. října v pražském klubu SaSaZu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama