Happy 32nd birthday, Elliot!

20. června 2014 v 15:55 |  Extra

Jak už všichni věrní Elliotovi fanoušci víme, dnes 20. června slaví náš idol 32. narozeniny. Tento den jsme Ellův velký den nepojali nijak velkolepě, jako tomu bylo před 2 lety, kdy jsme si pro něj připravili narozeninové fanvideo, které se nám povedlo dostat až k němu, což byl účel. Do dnešního dne jej zhlédlo necelých 4000 lidí.

Přesto jsem se rozhodla 20. červen nějak obvzláštnit a skoro po roce jsem změnila design. Netuším, jaké pocit ve vás vyvolává. Každopádně jsem se vrátila k mé oblíbené bílo-šedé kombinaci. Co se týče růžové, tak ta se vymyká úplně všemu. Rozcestníky hodlám upravit během příštího týden, aby byly dostatečně viditelné. Původní nápad byl spojený s barvami nového alba, ale nakonec jsem si řekla proč vlastně?

Nebudu tady rozvádět návštěvnost nebo nostalgicky vzpomínat na to, jak jsem s tímto fanblogem začínala. To si nechám na začátek srpna. Example sám o sobě tento den taky nijak zvlášť neprožívá. Už roky na své narozeniny koncertuje a dnes tomu nebude jinak. Dnes má pro své fanoušky společně s rádiem KISS FM přichystaný utajený koncert, který bude dokonce streamován!

A víte co? nebude naškodu si připomenout 2 roky staré články, které jsme si k tomuto dni připravili. Upozorňujeme však, že některé postřehy odtud nemusí být dostatečně aktuální - [Birthday Special: A few facts about Example], [Birthday Special: Older Music], [Birthday Special: Stand-Up Comic],[Birthday Special: Funny Moments], [Birthday Special: One week ago], [Birthday Special: Little Elliot].

Greenda & team
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama