EXAMPLE live @ Sasazu

3. června 2014 v 11:32 |  Hot News

Spoustě z nás se na facebooku začala v pátek 30. května zobrazovat těžko uvěřitelná zpráva o Elliotově říjnovém návratu zpět do Česka. Myslíme, že nejsme jediní, kterým tato událost nedává spát. Pořadatelé se odvolávají na údajnou tour k nadcházejícímu albu Live Life Living, ale Example ani na okamžik žádnou European Tour nezmínil. Také nám připadalo divné, pokud by se jednalo o tour, kde jsou vypsány další data pro ostatní evropské země. Navíc zatím ani nemluvil o UK tour a to britští fanoušci mají vždycky přednost.

Nicméně jsme pro vás zkusili zapátrat, odkud vítr fouká a tedy ... Výše zmiňovaný koncert, který se koná
3. října 2014 v SaSaZu je speciální akcí, která nemá s Evropským turné nic společného. Takže pokud vám tento termín za jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, můžete zase klidně spát. Example se sem určitě ještě vrátí v rámci European Tour. Může to ale trvat dýl. Jesliže Elliot pojede v létě festivaly a UK tour zatím taktéž neohlásil a to ani netušíme, jestli se nebude pokoušet zabodovat na jiných kontinentech, když jeho tour za Velkou louží byla odložena. Tudíž se sem Example může dostavit za rok, za dva a nebo zde absolvuje 2 bezprostřední koncerty během jednoho roku. Opravdu netušíme.

Proto tento podzimní koncert nepovažujeme za méněcenný, ale jako takové příjemné zpestření v rámci čekání na Evropské turné, které je momentálně k nedohlednu. Věříme ale, že když už se rozhodl vydat novou desku, bude ji chtít odprezentovat co nejdřív a pokud se zajímáte o tohoto britského zpěváka delší dobu, určitě víte, že je neuvěřitelně hyperaktivní a chvíli neposedí.

Vstupenky na tuto speciální akci můžete zakoupit v předprodejích sítí Ticketstream už od pondělí 2. června.
Můžete vybírat ze dvou sekcí ato:
VIP (VIP vchod, šatna, balkon, bar) - 1500,-
Regular (1. vlna) - 750,-

Regular (2. vlna) - 850,-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama