Červen 2014

Summer Scoop with McFlurry - 2. červen 2014

9. června 2014 v 19:42 TV, Radio Appearances
Example se stal hostem první epizody nového akčního pořadu Summer Scoop with McFlurry s podnázvem Rickie and Melvin await Example's big surprise. A nutno podotknout, že toto překvapení bylo opravdu velké - Elliot se totiž posadil za volant Monster Trucku, kde mu sekundovali kamarádi z rádiové stanice KISS FM.

Natáčení propěhlo 2. června, ovšem kompletní epizoda bude k dispozici na 4Music už v úterý 12. června v 16:00 (UK Time)!
Invictus Games 2014

7. června 2014 v 21:02 Commercial
Example se připojí k desítkám osobností, kteří letos v září podpoří sportovní akci Invictus Games, která pomáhá žít lidem, kteří si přinesli v rámci vojenské služby různá zranění s trvalými následky, opět aktivní život.


EXAMPLE live @ Sasazu

3. června 2014 v 11:32 Hot News

Spoustě z nás se na facebooku začala v pátek 30. května zobrazovat těžko uvěřitelná zpráva o Elliotově říjnovém návratu zpět do Česka. Myslíme, že nejsme jediní, kterým tato událost nedává spát. Pořadatelé se odvolávají na údajnou tour k nadcházejícímu albu Live Life Living, ale Example ani na okamžik žádnou European Tour nezmínil. Také nám připadalo divné, pokud by se jednalo o tour, kde jsou vypsány další data pro ostatní evropské země. Navíc zatím ani nemluvil o UK tour a to britští fanoušci mají vždycky přednost.

Nicméně jsme pro vás zkusili zapátrat, odkud vítr fouká a tedy ... Výše zmiňovaný koncert, který se koná
3. října 2014 v SaSaZu je speciální akcí, která nemá s Evropským turné nic společného. Takže pokud vám tento termín za jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, můžete zase klidně spát. Example se sem určitě ještě vrátí v rámci European Tour. Může to ale trvat dýl. Jesliže Elliot pojede v létě festivaly a UK tour zatím taktéž neohlásil a to ani netušíme, jestli se nebude pokoušet zabodovat na jiných kontinentech, když jeho tour za Velkou louží byla odložena. Tudíž se sem Example může dostavit za rok, za dva a nebo zde absolvuje 2 bezprostřední koncerty během jednoho roku. Opravdu netušíme.

Proto tento podzimní koncert nepovažujeme za méněcenný, ale jako takové příjemné zpestření v rámci čekání na Evropské turné, které je momentálně k nedohlednu. Věříme ale, že když už se rozhodl vydat novou desku, bude ji chtít odprezentovat co nejdřív a pokud se zajímáte o tohoto britského zpěváka delší dobu, určitě víte, že je neuvěřitelně hyperaktivní a chvíli neposedí.

Vstupenky na tuto speciální akci můžete zakoupit v předprodejích sítí Ticketstream už od pondělí 2. června.
Můžete vybírat ze dvou sekcí ato:
VIP (VIP vchod, šatna, balkon, bar) - 1500,-
Regular (1. vlna) - 750,-

Regular (2. vlna) - 850,-

by Joseph Sinclair for Hot Hot Magazine (June 2014)

3. června 2014 v 10:52 Photoshoots
Včera (02.06.) vyšel Hot Hot Magazine s Elliotem na titulce. O fotky se postaral londýnský fotograf Joseph Sinclair. Časopis je kupodivu zcela zdarma a měl by být k dispozici na všech větších vlakových a autobusových nádražích ve Velké Británii.
Jakmile se objeví další fotky ze shootu, přibydou do tohoto článku.


Behind the scenes of cover shoot for Hot Hot Magazine

3. června 2014 v 10:28 Commercial
Example pro Hot Hot Magazine kromě rozsáhlého rozhovoru nafotil poměrně legrační photoshoot, kde si bez váhání nasadil zelené pěsti ala Hulk, pohrává si s plastovým nožíkem nebo legáčkem. Nepochybujeme, že výsledné fotky budou neméně hravé a úsměvné.interview with HOTHOT magazine

3. června 2014 v 10:16 Interviews
V rozhovoru pro HOT HOT Magazine Elliot mluví o svém novém albu, které považuje za velmi letní. Podle něj obsahuje spousty house, acid house pasáží, které se mísí s 90. lety a je inspirované hlavně Faihtless a Prodigy. Zmínil také, že je na nadcházejícím albu šťastnější a to díky sňatku, který uzavřel v květnu loňského roku s modelkou a moderátorkou Erin Mcnaught.

Co se týče rapu, Elliot ho vnímá tak, že člověk potřebuje být s něčím nespokojený, rozrušený a být v sociálních konfliktech. Páté album je ovšem mírumilovné a povznášející, čímž naznačuje, že se na desce rapované party objeví minimálně. Nicméně podotknul, že měl sen o svém šestém albu, které bylo laděno do hiphopu :D

Dále mluví například o svých koncertech, healinerováním na festivalech nebo kolaboracích. Rozhovor je bezmála 20minutový, takže je víceméně jisté, že každý si v něm najde kousek, který ho zajímá.