Červen 2014

Example gives his World Cup predictions

18. června 2014 v 13:34 Interviews
Example těsně před začátkem Mistrovství světa ve fotbale prozradil televiznímu kanálu Sky Sports své tipy na vítěze a vyjádřil se rovněž k britskému mladistvému týmu. Jak mu jeho tipy vyšly nebo nevyšly, se můžete podívat.


World Cup Party with the fans, London - 14. června 2014

18. června 2014 v 13:07 Events
Tato party vznikla na základě soutěže, která byla uspořádána v rámci MS světa ve fotbale a prvního brazilského utkání Velké Británie. Elliot při této příležitosti poctil 20 šťastlivců drinky, pizzou a nejen svou přítomností. Na fotce níže můžeme vidět, že fotbalové utkání sledovala i jeho manželka Erin, tour brothers Kai s Andym, DJ Baller B, Soozilla nebo manželé Wireovi.
source: Twitter

Chatty Man

18. června 2014 v 12:43 Commercial
Example byl začátkem června hostem v zábavné talkshow Chatty Man u Alana Carra. Elliot zde živě představil svůj aktuální single One More Day. Tento záznam si můžete přehrát níže.


Jonny Drummachine Jenkins opouští kapelu! Víme, kdo jej nahradí

10. června 2014 v 11:59 Hot News

Už to budou téměř 2 roky, co klávesista, kytarista a příležitostný vokalista David Stewart opustil Elliotovu kapelu poté, co se rozhodl věnovat své sólové kariéře. Dosud se s tím někteří fanoušci nestihli zcela smířit a už je čekal zcela nečekaný odchod bubeníka Johna Jenkinse, známějšího pod pseudonymem Jonny Drummachine. Informoval o tom sám Example na svém Instagramu, kde vzkázal, že s nimi Jonny odehrál svůj poslední koncert právě na německém festivalu Rock Im Park. Přesné příčiny jeho odchodu prozatím nejsou známy. Na dotaz "proč?" Elliot argumentoval, že prostě všechno má svůj konec.

Tento talentovaný bubeník navázal s Elliotem kontakt již v roce 2005, kdy bubnoval u The Streets a Lily Allen. Oběma těmto hudebním počinům Example předskakoval, tudíž pro něj nebylo problém si jeho spolupráci zajistit. Od roku 2009 Jonny zaujal místo v Examplově kapele a v průběhu let se stal neodmyslitelnou součástí tohoto live bandu, kdy s Elliotem odehrál na tisíce koncertů včetně těch třech koncertů v České republice. Avšak po 5 letech Jonny dává kapele sbohem...

Example ovšem nebude bez bubeníka dlouho. Jonnyho místo zaujme již někdejší člen Ellova live bandu Chris Maas. Že vám toto jméno nic neříká? Mělo by... tento lucemburský živel seděl za bubny od roku 2006, tedy v době, kdy Example poskakoval polonahý v britských klubech a drze rapoval do kultovných melodií The Carpenters, Irmy Thomas, Muddy Waters a dalších. Songy mu tehdy produkoval kamarád z výšky Josh Gardner aka Mr. Rusher. Maas sice potom hrál ve své kapele, ale přesto ho čeká velký návrat a to opravdu velmi brzy. Své umění představí již 20. června na utajeném koncertě rádia KISS FM. U nás si "nový" bubeník odbyde svou premiéru 3. října v pražském klubu SaSaZu.

8th June - Rock Im Park

10. června 2014 v 10:37 Hot News
Měsíc červen většinou bývá předzvěstí festivalové sezony, ovšem v některých městech šlapou v tomto období festivaly na plné obrátky. Jinak tomu nebylo ani v německém městě Nurnberger, kde od 6. - 9. června probíhal světoznámý festival Rock Im Park/Rock Am Ring 2014.

Navzdory tomu, že se jednalo o převážně rockový festival, Example zde taktéž vystoupil ato v neděli 8. června a nutno podotknout, že se na tomto festivalu neobjevil poprvé.Vydání alba Live Live Living přesunuto na 7. července!

9. června 2014 v 21:27 Hot News
Ačkoliv Example datum vydání pátého alba měnil minimálně 4x, v žádném případě se nejedná se o vtip. Pokud vás tato informace o opětovém přesunu nadcházenícího alba o týden znepokojila, může vás potěšit alespoň fakt, že pokud jste si objednali Live Life Living již nyní z oficiálního obchodu, Elliot se 4. června pustil do jejich podepisování. Na podpis tudíž čeká zhruba 2 000 bookletů.

Twitter

Zapoj se do natáčení na Mallorce

9. června 2014 v 21:04 Hot News
Elliot se opět obrací prostřednictvím sociálních sítí na své fanoušky se žádostí, zda by si nechtěli zahrát ve videoklipu. Nabízí se možnost účasti na natáčení některého z remixů nového singlu One More Day, ovšem stoprocentně to zatím říct nemůžeme.

6. červen, Facebook
Někdo, kdo bude příští neděli 15. na Mallorce a chce být součástí mého natáčení? Pokud vám bylo 18 a jste k dispozici v rozmezí 18:00 - 22:00 v Magalufu, prosím pošlete své foto a informace na examplecompetition@gmail.com

Example Answers Your Questions

9. června 2014 v 20:48 Hot News

Hudební server Amazon.uk uspořádal při příležitosti vydání alba Live Life Living speciální akci, kde mohou fanoušci Examplovi pokládat své zvídavé otázky. Několik vybraných Elliot zodpoví v krátkém videu, které bude určeno speciálně pro Amazon.uk.

Otázky můžete pokládat na facebookovou zeď AmazonMusicUK nebo prostřednictvím Twitteru @AmazonMusicUK za použití tagu #AskExample. Otázky můžete posílat do 13. června! [více informací]


WORLD CUP WITH EXAMPLE

9. června 2014 v 20:07 Hot News

Britští fanoušci mají opět možnost zapojit se do jedinečné soutěže, kde budou mít možnost se 14. června s Examplem nejen setkat, ale také s ním sledovat fotbalové utkání Anglie : Itálie v rámci Světového poháru 2014. Zápas bude z Brazílie promítán v Londýně na velkoplošné obrazovce a Elliot 20(?) šťastlivcům zacvaká všechny drinky, které v průběhu vypijí.

Zapojit se do soutěže