Červen 2014

Capital FM - Manchester (18.06.2014)

25. června 2014 v 18:01 Funny & Backstage
Elliot na své "radio" tour navštivil i Capital FM v Manchesteru, kde si pro něj mimo jiné připravili úkol spojený s Winbledonem, který v Británii v těchto dnech začíná. Na tomto tenisovém svátku prý lidé hodně jedí jahody a Example předvedl, jak toto ovoce sníst co nejvíc sexy :D

V druhém videu Example sleduje Světový pohár v plážovém fotbálku. Jsou zde zachyceny zpěvákovy velmi emotivní grimasy, takže lze předpokládat, že samotná hra byla velmi napínavá :)

Example's Sexy Strawberry
One More Day OUT NOW!

25. června 2014 v 13:08 Hot News
Elliotův aktuální single One More Day vyšel v neděli 22. června na iTunes. Již tradičně je k dispozici hned několik remixů této skladby, které si můžete poslechnout níže.

Podpořte Examplovu novinku její koupí na iTunes právě teď. Nicméně skutečnost, jestli je single k dispozici i na českém iTunes jsme zatím nezjišťovali.

1One More Day (Stay with Me) [Extended Mix][poslechnout]
2One More Day (Stay with Me) [MJ Cole Remix][poslechnout]
3One More Day (Stay with Me) [Shadow Child Remix][poslechnout]
4One More Day (Stay with Me) [Erik Arbores Remix][poslechnout]
5One More Day (Stay with Me) [Metro Remix][poslechnout]

Example on KISS - live stream!

20. června 2014 v 20:43 Hot News

Jen bychom chtěli připomenout, že za 3 minuty začíná Elliotův tajný koncert pro KISS FM, který bude přenášen online. Zazní staré známe hity i novinky z nadcházejícího alba. Rovněž se představí nový bubeník Chris Maas.
Na nic nečekejte a laďte narozeninový koncert právě teď!

LIVE STREAM


Happy 32nd birthday, Elliot!

20. června 2014 v 15:55 Extra

Jak už všichni věrní Elliotovi fanoušci víme, dnes 20. června slaví náš idol 32. narozeniny. Tento den jsme Ellův velký den nepojali nijak velkolepě, jako tomu bylo před 2 lety, kdy jsme si pro něj připravili narozeninové fanvideo, které se nám povedlo dostat až k němu, což byl účel. Do dnešního dne jej zhlédlo necelých 4000 lidí.

Přesto jsem se rozhodla 20. červen nějak obvzláštnit a skoro po roce jsem změnila design. Netuším, jaké pocit ve vás vyvolává. Každopádně jsem se vrátila k mé oblíbené bílo-šedé kombinaci. Co se týče růžové, tak ta se vymyká úplně všemu. Rozcestníky hodlám upravit během příštího týden, aby byly dostatečně viditelné. Původní nápad byl spojený s barvami nového alba, ale nakonec jsem si řekla proč vlastně?

Nebudu tady rozvádět návštěvnost nebo nostalgicky vzpomínat na to, jak jsem s tímto fanblogem začínala. To si nechám na začátek srpna. Example sám o sobě tento den taky nijak zvlášť neprožívá. Už roky na své narozeniny koncertuje a dnes tomu nebude jinak. Dnes má pro své fanoušky společně s rádiem KISS FM přichystaný utajený koncert, který bude dokonce streamován!

A víte co? nebude naškodu si připomenout 2 roky staré články, které jsme si k tomuto dni připravili. Upozorňujeme však, že některé postřehy odtud nemusí být dostatečně aktuální - [Birthday Special: A few facts about Example], [Birthday Special: Older Music], [Birthday Special: Stand-Up Comic],[Birthday Special: Funny Moments], [Birthday Special: One week ago], [Birthday Special: Little Elliot].

Greenda & team

Forever Sports, July 2014

19. června 2014 v 20:27 Scans
O shootu, který Example nafotil s Elliottem Morganem pro magazín Forever Sports jsme informovali zhruba před měsícem. Nyní je červencový výtisk k dispozici ve Velké Británii. My pro vás máme několik scannů v horší kvalitě, ale pevně doufáme, že se co nevidět objeví kvalitnější fotografie.
source: Twitter

Juice FM, Liverpool - 17. června 2014

19. června 2014 v 19:28 TV, Radio Appearances
V úterý 17. června Elliot absolvoval mini radio tour po městech Velké Británie na podporu nového singlu a alba.
source: Twitter

BBC Radio 5 Live - 10. červen 2014

19. června 2014 v 18:51 TV, Radio Appearances
10. června Elliot navštívil sportovní stanici BBC Radio 5 Live, kde se v show Richarda Bacona v šokující zpovědi přiznal, že během celosvětového úspěchu, který odstartoval song Changed The Way You Kiss Me, musel navštívit poradce. Důvodem prý byl rozchod s bývalou přítelkyní a rodina na druhé straně zeměkoule.
[ přejít na rozhovor ]

source: Twitter


15th June - BCM Planet Dance

19. června 2014 v 17:32 Hot News

V neděli 15. června proběhla Elliotova první letošní show na Mallorce a můžeme vás ujistit, že nebyla ani zdaleka poslední. V něčem ale přecejen zvláštní byla - v místním klubu BCM se točilo video pravděpodobně k jednomu z remixů aktuálního singlu One More Day.