Zapoj se do natáčení "One More Day" klipu

9. května 2014 v 22:28 |  Hot News
Tuto zprávu o natáčení nového hudebního videa přinášíme poněkud se zpožděním, tudíž výběr už proběhl, ale přesto toto oznámení považujeme za důležité.

29. duben, Facebook
Hledám 5 fanoušků, který by zazářili v mém videoklipu k 'One More Day', které budeme natáčet příští týden... ČTĚTE...

LOKALITA CASTINGU:

Na casting budete muset přijít do Soho v Londýně tento pátek 2. května nebo příští úterý 6. května - vy a vaši přátelé MUSÍTE být k dispozici na natáčení 7. a 8. května. Bude se to konat v Brightonu a ubytování bude poskytnuto na noc 7. května.

STRUČNĚ KE CASTINGU:

Hledáme fanoušky ve věku 18-23, který by zazářili v Examplově novém videu. Hledáme skupinku přátel ve složení 2 kluci a 3 holky NEBO 3 holky a 2 kluci, kteří jsou v pohodě před kamerou, kterým nevadí trocha herectví, MILUJÍ hudbu a MILUJÍ party!

Chceme o vás vědět. Pošlete nám obrázky nebo ideálně video, které nás uvede do vašeho života, domova, k vašim přátelům, autu a dokonce domácím mazlíčkům! Zkušenost s herectvím bude užitečná, ale není nutná. Chceme opravdové fanoušky, kteří budou připraveni tvrdě pracovat na výrobě úžasného videa.

Představte nám vaše kamarády, ukažte nám svůj svět a dokažte, proč bychom vás měli vybrat jako hvězdy Examplova dalšího videa.

Pište nám na: examplecasting@gmail.com

Hodně štěstí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama