účast na Mille Miglia v Itálii

17. května 2014 v 20:22 |  Hot News
Example odletěl 14. května do Itálie a je zde i nyní. Kdo by čekal, že Ell jede nějakou šňůru po tomto Apeninském polostrově, plete se.

Elliot se totiž se svojí drahou polovičkou Erin McNaught účastní Mille Miglia, což je vytrvalostní závod na tisíc mil se "svým" Jaguárem 1952 XK120, jehož fotku z workshopu v Essexu zpěvák zveřejnil na instagramu již před dvěma týdny. Nedokážeme říct, do kdy se v Itálii zdrží, ale vzhledem k tomu, že zítra Elliot a Erin oslaví 1. výročí od své svatby, určitě tento "výlet" spojí s náležitými oslavami.

Možná by nebylo od věci vám trochu závod Mille Miglia přiblížit. Do závodu se vybírají výhradně historické modely automobilů a účastní se ho nadšenci z celého světa. Example s manželkou jsou překvapivě v Týmu Jaguáru. V odpoledních hodinách se startuje v Brescii, což je srdce Mille Miglie. Ve večerních hodinách je předpokládán příjezd do Padovy. Druhý se jede podél polostrova, projíždí se přes San Marino a L'Aquila do Říma. Dále se očekává zastávka v Boloňi a poté trasa pokračuje zpět do Brescie, což je místo, kde se předávají slavností ceny. [ více ]

Mille Miglia 2014 probíhá od 15. do 18. května. Tudíž zítra tento závod vrcholí a my držíme naší zamilované dvojici palce, ať oslaví výročí svatby nějakým pěkným umístěním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama