Květen 2014

VEVO Go Show, Brooklyn Bowl (01.05.2014)

9. května 2014 v 21:57 On stage-vids
Máme pro vás několik docela kvalitních videí z free koncertu pro VeVo. Elliot zde odehrál 5 nám již důvěrně známých skladeb z nadcházející alba Live Live Living. Example sám poskytl také setlist a dodal, že seznam 17 skladeb se podstatně lišit nebude od toho seznamu festivalového:

We'll Be Coming Back, Say Nothing, Watch The Sun Come Up (Remix), All The Wrong Places into Quintino Remix, Perfect Replacement, Midnight Run into Flux Pavilion Remix, Playing In The Shadows, Close Enemies into Jakob Liedholm Remix, Only Human, Won't Go Quietly (remix), Take Me As I Am, Stay Awake, Kids Again, Kickstarts, One More Day (Stay With Me), Natural Disaster (remix), Changed The Way You Kiss Me into Chuckie Remix

All The Wrong Places


VEVO Go Show, Brooklyn Bowl - 1. květen 2014

9. května 2014 v 21:26 On stage
Koncert měl být původně uskutečněn již 30. dubna. Tyto plány však překazila nějaká stávka. Tudíž byl "free gig" přesunut o den později.

source: wjlondon.com

Setkání s královnou

9. května 2014 v 21:03 Instagram Sets
Example se 29. dubna setkal s britskou královnou Alžbětou II. a princem Filipem při příležitosti jejich návštěvy stáčírny balené vody Live Water v Pembrokeshiru. Elliot zde byl přítomen jako velvyslanec charitativní organizace Drop 4 Drop, díky které navštívil v listopadu loňského roku Indii a přispěl tak k zajištění pitné vody "Live Water" do problematických oblastí.

Nebyl by to Example, kdyby tuto významnou událost nezachytil prostřednictvím instagramu a nepodělil by se o ni se svými fanoušky. Na otázku, jaká královna byla, odpověděl: "nádherná a upovídaná"

Právě jsem potkal Královnu !!! Hluboké poděkování
patří @lifewateruk , kteří mě dnes sem pozvali
jakožto ambasadora pro charitu [instagram]
Více z akce setkání se s Královnou z dneška v
Pembrokeshiru. Tohle je můj setkávácí se výraz
s Královnou [instagram]