Květen 2014

8th May - The Great Escape Festival

10. května 2014 v 15:33 Hot News
Example ve čtvrtek vystoupil na The Great Escape Festivalu v Brighton Dome. Nějaké vstupenky byly k dispozici i u vstupu. Harmonogram byl následující.
10pm: Show N Prove
10.45: Shift K3Y
11.15: DJ Wire
11.45: Example

Zajímavostí je, že Elliot v ten samý den na tom samém místě začal natáčet klip k nadcházejícímu singlu One More Day. Jak už víte, ve videu budou opět účinkovat fanoušci, kteří byli vyzváni přes sociální sítě. Režie se podle všeho ujímá opět Adam Powell, který stojí za většinou z Ellových videoklipů.


Ukázky nových songů již příští týden na iTunes!

10. května 2014 v 15:06 Hot News
S touto zprávou přišel Example už před 3 dny (7. května). Na instagram totiž zveřejnil následující fotku, na které můžete vidět masteringy všech skladeb, které se objeví na pátém albu Live Life Living.

Dodal, že songy jsou již zkontrolovány a schváleny. Audio ukázky budou zveřejněny příští týden na iTunes. Kompletní album vyjde 30. června, ale to už jistě všichni víte.
Shooting for Fault Magazine (Behind The Scenes)

10. května 2014 v 13:55 Events
Elliot v druhé polovině března nafotil několik póz pro lifestylový Fault Magazine. Pravidelnost vydávání tohoto magazínu je nám zatím opředena záhadou, tudíž netušíme, kdy se Elliot na titulce objeví.

source: Twitter

Shooting for Forever Sports (Behind The Scenes)

10. května 2014 v 10:45 Events
Example byl 5. května zachycen na střeše londýnských Box ateliérech, aby zde nafotil shoot pro britský sportovní magazín Forever Sports. Focení se ujala fotografka Elliott Morgan. Example s ní nespolupracuje poprvé - již spolu v roce 20.. nafotili překvapivý "smokingový" shoot pro Disorder Magazine.

source: Twitter

Example: How I got into the music industry - The Big Music Project

9. května 2014 v 23:45 Interviews
O velkolepém talentovém projektu s příznačným názvem The Big Music Project jsme se zmiňovali už před časem. Elliot spolu s dalšími britskými hvězdami vyzýval v krátkém spotu nadějné začínající umělce, aby se zde zapojili.

V následujícím videu sám mluví o tom, jak vplul do hudebního průmyslu a že ta cesta nebyla přímočará. Také dává několik rad, jak odstartovat kariéru - přes festivaly a nejrůznější sociální sítě. Rovněž promluvil o songu, o kterém si myslí, že mu změnil život. Možná někoho (ne)překvapí výběr Kickstarts.

Ač nemám ve zvyku projevovat své názory ve článcích, tady si to neodpustím... Nevím, kolik z vás zná Exampla od éry právě songu Kickstarts (2010). Já osobně jsem Elliota začala vnímat o rok později, kdy měl globální úspěch Changed The Way You Kiss Me... také trochu ironické je to, že buď mém okolí mám lidi, kteří znají Ellův Kickstarts (takže ho znají dýl než já) nebo ho neznají vůbec :DExample - Kids Again (From Manchester Academy) [Xperia Access]

9. května 2014 v 22:38 On stage
Od speciální minitour po Elliotových oblíbených koncertních lokalitách The Ultimate Weekender uběhly téměř 2 měsíce a my pro vás máme upravený záznam z koncertu v Manchester Academy. Celkovou atmosféru dokresluje zatím ještě stále nový single Kids Again.


Zapoj se do natáčení "One More Day" klipu

9. května 2014 v 22:28 Hot News
Tuto zprávu o natáčení nového hudebního videa přinášíme poněkud se zpožděním, tudíž výběr už proběhl, ale přesto toto oznámení považujeme za důležité.

29. duben, Facebook
Hledám 5 fanoušků, který by zazářili v mém videoklipu k 'One More Day', které budeme natáčet příští týden... ČTĚTE...

LOKALITA CASTINGU:

Na casting budete muset přijít do Soho v Londýně tento pátek 2. května nebo příští úterý 6. května - vy a vaši přátelé MUSÍTE být k dispozici na natáčení 7. a 8. května. Bude se to konat v Brightonu a ubytování bude poskytnuto na noc 7. května.

STRUČNĚ KE CASTINGU:

Hledáme fanoušky ve věku 18-23, který by zazářili v Examplově novém videu. Hledáme skupinku přátel ve složení 2 kluci a 3 holky NEBO 3 holky a 2 kluci, kteří jsou v pohodě před kamerou, kterým nevadí trocha herectví, MILUJÍ hudbu a MILUJÍ party!

Chceme o vás vědět. Pošlete nám obrázky nebo ideálně video, které nás uvede do vašeho života, domova, k vašim přátelům, autu a dokonce domácím mazlíčkům! Zkušenost s herectvím bude užitečná, ale není nutná. Chceme opravdové fanoušky, kteří budou připraveni tvrdě pracovat na výrobě úžasného videa.

Představte nám vaše kamarády, ukažte nám svůj svět a dokažte, proč bychom vás měli vybrat jako hvězdy Examplova dalšího videa.

Pište nám na: examplecasting@gmail.com

Hodně štěstí