Květen 2014


účast na Mille Miglia v Itálii

17. května 2014 v 20:22 Hot News
Example odletěl 14. května do Itálie a je zde i nyní. Kdo by čekal, že Ell jede nějakou šňůru po tomto Apeninském polostrově, plete se.

Elliot se totiž se svojí drahou polovičkou Erin McNaught účastní Mille Miglia, což je vytrvalostní závod na tisíc mil se "svým" Jaguárem 1952 XK120, jehož fotku z workshopu v Essexu zpěvák zveřejnil na instagramu již před dvěma týdny. Nedokážeme říct, do kdy se v Itálii zdrží, ale vzhledem k tomu, že zítra Elliot a Erin oslaví 1. výročí od své svatby, určitě tento "výlet" spojí s náležitými oslavami.

Možná by nebylo od věci vám trochu závod Mille Miglia přiblížit. Do závodu se vybírají výhradně historické modely automobilů a účastní se ho nadšenci z celého světa. Example s manželkou jsou překvapivě v Týmu Jaguáru. V odpoledních hodinách se startuje v Brescii, což je srdce Mille Miglie. Ve večerních hodinách je předpokládán příjezd do Padovy. Druhý se jede podél polostrova, projíždí se přes San Marino a L'Aquila do Říma. Dále se očekává zastávka v Boloňi a poté trasa pokračuje zpět do Brescie, což je místo, kde se předávají slavností ceny. [ více ]

Mille Miglia 2014 probíhá od 15. do 18. května. Tudíž zítra tento závod vrcholí a my držíme naší zamilované dvojici palce, ať oslaví výročí svatby nějakým pěkným umístěním.Sweat the Small Stuff - Season 3 Episode 6

17. května 2014 v 18:52 Commercial
Example se 10. května zúčastnil natáčení zábavného pořadu Sweat the Small Stuff s Nickem Grimshawem. Spolu s ním byli hosty pořadu Rita Ora, Römesh Ranganathan a Elis James.

Tato epizoda byla odvysílána v úterý 13. května v 22:00 (UK time) na BBC Three.
My ale máme celou tuto epizodu k dispozici na YouTube.


BBC Radio1 Breakfast with Nick Grimshaw - 12. květen 2014

17. května 2014 v 17:42 TV, Radio Appearances
12. května byl Elliot hostem ranní show na rádiu BBC1 Nicka Grimshawa, kde se rozpovídal o kocovině po své rozlučce se svobodou svého kamaráda a DJ Wirea nebo o workshopu BBC Radia 1, představil svůj aktuální single One More Day a pomohl vyřešit několik problémů svých fanoušků.

Celý rozhovor s ním si můžete poslechnout [zde] v čase [ 01:43:43 - 02:09:10 ]
source: Twitter

Take It On, BBC Radio 1's Academy - 11. květen 2014

17. května 2014 v 16:58 Events
Example se v neděli 11. května zúčastnil workshopu s názvem Take It On rádia BBCR1. Nebyl zde sám. Pozvání pro tento den přijali také napříkad Nina Nesbitt a Yvie Burnett.
source: Twitter, FacebookVevo UK Go Show, Brooklyn Bowl at London's O2 Arena - 1st of May

17. května 2014 v 15:45 On stage-vids
Určitě si vzpomínáte, jak jsme minulý týden upozorňovali na Elliotův koncert pro VEVO, který byl zcela zdarma. Vstupenky se daly ovšem pouze vyhrát, a přesto byla bowlingová hala narvaná.

Nyní pro vás máme hned několik HQ videí, o které se postaralo právě VEVO (koneckonců se dalo očekávat, že tuto výjimečnou událost zdokumentují)

Níže totiž můžete zhlédnout unikátní záběry od teaseru, přes nejlepší okamžiky koncertu obohacené o proslovy jak šťastných fanoušků, tak samotného Exampla; po kompletní vystoupení s nadcházejícím singlem One More Day nebo další song Only Human, který rovněž naleznete na novém albu Live Life Living, který vyjde poslední červnový den.

Teaser


The Great Escape Festival, Brighton Dome (08.05.2014)

10. května 2014 v 15:54 On stage
Máme pro vás zatím jedno, ale zato úplně perfektní video z The Great Escape Festivalu, které zachycuje Elliotův nový song Take Me As I Am! Kvalita je opravdu výborná a je zaručeno, že se vám při zhlédnutí bude tajit dech.

Take Me As I Am