Květen 2014

One More Day (Stay with Me) [Official video]

31. května 2014 v 20:29 Hot News
Oficiální videoklip k novému singlu One More Day sice vyšel už v neděli 25. května, ale trvalo pěknou chvíli než jsme ho vstřebali.

Elliot opět hledal prostřednictvím sociálních sítí fanoušky, kteří si v novince zahráli. Nejednalo se ale o žádnou kulisu do davu. Tentokrát byli fanoušci ve výrazném popředí. Po prvních zhlédnutí videoklip postrádá děj a smysl songu. Možná až po chvíli si uvědomíte, že zde dva chlapci tak trochu bojují o dívku. V této situaci je fráze "Stay with me for just one more day" i vhodná.

Záběry, kde vidíme Elliota nefalšovaně poskakovat na stagi, jsou zachyceny z koncertu v The Great Escape v Brighton Dome, který se konal 8. května 2014.

V recenzi od [ musicserveru ] klip dostal hodnocení 6/10 a docela drsný doprovodný komentář. Je jen na vás, jestli s nimi budete sympatizovat, či nikoli...


Example with Bev Lyons at the BBC Big Weekend

31. května 2014 v 19:34 Interviews
V následujícím rozhovoru, který byl pořízen na BBC Big Weekendu, Elliot mluví o svých čtyřech předešlých albech, ale především o tom pátém nadcházejícím. Dále se například svěřil, že chce být brzo otcem.Radio 1's Big Weekend - Glasgow, Scotland (24.05.2014)

31. května 2014 v 19:16 On stage-vids
Máme pro vás kompletní Examplův set z Big Weekendu BBC Radia 1 přesně tak, jak byl streamován britským fanouškům. K nám se bohužel nedostal ani audio stream, protože Radio 1 vysílalo k naší smůle z jiné stage. Nyní si to ale můžeme vynahradit :)

Pokud vás pouze zajímá, jak Example dává nový single One More Day, zabruste do celého článku.

FULL PERFORMANCEHot news for May

31. května 2014 v 18:08 Hot News

ZAKTUALIZOVÁNY ELLIOTOVY OFICIÁLNÍ STRÁNKY
Examplovy stránky dosáhly 21. května nového vzhledu. Obsahují nové logo a jsou laděny do červené a modré. I s obrázky tedy jsou kompletně svázány s nadcházejícím albem Live Life Living.
[ trythisforexample.com ]

LIFE LIVE LIVING K POSLECHU NA ITUNES
Abychom byli přesní, jedná se o ukázky dlouhé zdruba minutu a půl ze standardní edice. Fanoušci si je mohou pouštět již od 23. května. [ iTunes ]

OFICIÁLNÍ KLIP K ONE MORE DAY
Videoklip vyšel již 25. května a mnohé jeho zpracování velmi překvapilo, jelikož na většině záběrů figuruje čtveřice fanoušků, tudíž Exampla zde můžeme vidět minimálně. Tomuto hudebnímu videu se budeme věnovat v některém z dalších článků. [ YouTube ]

EXAMPLE SE ÚDAJNĚ VRACÍ DO PRAHY
Tato těžko uvěřitelná zpráva o jeho říjnovém návratu se začala šířit Facebookem již včera, ačkoliv Elliot žádnou European Tour ani nenaznačoval. Nicméně vstupenky jdou do předprodejů v sítích Ticketstream už v pondělí. První vlna startuje na 750,-. I k této události se vrátíme v některém z našich dalších článků.
[ Facebook Event ]
24th May - BBC Radio 1's Big Weekend

24. května 2014 v 21:47 Hot News
Example se objeví za necelou čtvrt hodinu na In New Music We Trust Stagei v rámci Big Weekendu BBC Radia 1. Čas uvedený na fotce je samozřejmě UK Time. Set bude podle všeho hodinový. Britští fanoušci mají k dispozici i obrazový live stream. My se budeme muset spokojit pouze s rádiovým přenosem. Laďte právě teď

ZDE