Duben 2014

One More Day (MJ Cole Remix)

30. dubna 2014 v 18:32 Hot News
Example rozhodně nezahálí. Pouhý týden po rádiové premiéře standardní verze třetího singlu s názvem 'One More Day' se rozhodl do světa vypustit jeho remix, o který se postaral MJ Cole. Ten zazněl 24. dubna v éteru MistaJam & DJ EZ show.

Oficiální verzi songu Example stačil Elliot taktéž zveřejnit. Přieditovali jsme ji proto [ zde ].

Jenom doplníme že single 'One More Day (Stay with Me)' vyjde i s remixy 22. června, což je týden před vydáním kompletního alba LIVE LIFE LIVING, které vychází 30. června.

One More Day (MJ Cole Remix)


Konečné úpravy alba LIVE LIFE LIVING vrcholí

30. dubna 2014 v 18:03 Instagram Sets
Zhruba před týdnem Example na Facebooku oznámil, že trávil dlouhý den ve studiu kvůli finálním úpravám nadcházejícího alba. Také dodal, že ukázky songů by měly být přidány na iTunes za méně než 2 týdny.

Máme se proto na co těšit! Přikládáme ještě 2 fotky ze studia, kde můžeme vidět Elliota s britským DJjem a producentem Wez Clarkem. Z těchto obrázků si můžeme rovněž vyvodit, dlouhé hodiny ve studiu klukům moc neprospívají a působí psychické újmy na zdraví :D


30th April - VEVO Go Show

30. dubna 2014 v 17:20 Hot News
Dnes Elliot odehraje pro VEVO v rámci Go Show koncert na utajeném místě v Londýně! Vstup je zdarma, tudíž bylo jen za potřebí zúčastnit se této soutěže a mít trochu stěstí.

Na to, jak vypadalo výherní oznámení, se můžete podívat níže:
debut of One More Day

19. dubna 2014 v 23:52 Hot News
Dnes si odbyl premiéru Elliotův v pořadí třetí single z nacházejícího alba Live Live Living a to na dvou rádiových stanicích současně. V 18:15 stř. času totiž premiéroval song One More Day jak na Capital Xtra, tak na BBC Radio 1, kde byl Example přítomen přímo ve studiu.

Zde stačil také zdůvodnit, proč byl původní název Stay With Me změněn na One More Day. Singl s totožným názvem stačil vydat již před nedávnem britský kolega z branže Sam Smith. Proto je možné že přejmenování singlu Stay With Me zapříčinilo zpoždění vydání alba o týden.

Pokud vám premiéra singlu One More Day unikla, nezoufejte. Můžete si ho spustit na iPlayeru BBC Radia 1 - Dance Anthems with Danny Howard. Část s Elliotem + nový single najdete v čase [01:07:14 - 01:22:26] a také si jej můžete spustit přímo z YouTube flashe, které najdete níže:

EDIT 30.04.: Přidána studiová verze z oficiálního VEVO Channelu


datum nového alba LIVE LIFE LIVING odsunuto na konec června!

18. dubna 2014 v 16:36 Hot News

Jak se zdá, Elliot začíná holdovat odkladům. Jeho páté album, jehož datum vydání bylo přesunuto již několikrát, je opět přesměrováno. Navzdory již přesně stanovému datu 23. června, bylo album odloženo na 30. června! Čekání se sice prodlouží jen o týden, ale je potřeba si uvědomit, že Examplovo album mělo vyjít koncem loňského roku.

I přesto všechno nám nezbývá nic jiného, než zůstat trpěliví a doufat, že se čekání na nový materiál nebude dál prohlubovat.

new single Stay With Me is debuting tommorow!

18. dubna 2014 v 16:09 Hot News
Song Stay With Me jsme mohli poprvé slyšet v polovině března v MTV show Under The Bridge. Tentýž měsíc potvrdil tento song jako již v pořadí 3. single z nového alba v rádiové stanici Capital FM a nyní už známe přesný datum, kdy tento song oficiálně na výše jmenované stanici zazní!

A vězte, že nový singl je nám blíž, než si myslíme - debutovat bude totiž už zítra 19. dubna! Přesný čas zatím není znám, ale jakmile bude oznámen, přieditujeme ho přímo zde.

Nový single má nakonec název 'One More Day', avšak jak můžeme vidět na obrázku vpravo Stay With Me zůstal v závorce jako krycí název. Debutovat bude již za 2 minuty, což je v 18:15 stř. času na BBC Radio 1, kde je Example momentálně živě a na Capital Xtra. Takže nalaďte BBC Radio 1, protože má dosah až k nám do České republiky.


72hr with Example - The Ultimate Weekender

18. dubna 2014 v 14:07 Funny & Backstage
Na téma The Ultimate Weekender jsme vám poskytli nespočet článků, obrázků a videí, a přesto ještě není konec. Objevilo se totiž nové video, které zachycuje, jak už název napovídá, 72 hodin s Examplem a šťastnými výherci, kteří si mohli gratis vychutnat všech 6 koncertů během jednoho jediného víkendu.

Následující záběry byly zachyceny v Manchester Academy a postarala se o ně společnosti Sony (jak jinak) v rámci Xperia Access. Zvukovou kulisu videa tvoří Elliotův nový song Only Human.