Spolupráce Exampla a Eda Sheerana se zřejmě nedočkáme

29. března 2014 v 19:47 |  Recension, Articles

Určitě si vzpomínáte na The Brits 2012, kde Elliot veřejně rozhlašoval, že s Edem Sheeranem pracují na společném songu s názvem Throw It All Away. Ten měl vyjít tentýž rok v červnu zcela zdarma. Nestalo se tak, protože prý oba umělci měli nové singly, tudíž neměli důvod vydávat něco dalšího. Postupem času toto téma poněkud vyšumělo a nyní Example přišel s nepříliš dobrou zprávou. Pro Daily Star řekl, že si oba vzájemně spolupráce na nových albech zakázali.
přeložila Greenda


Example řekl, že si s Edem Sheeranem spolupráce na jakýchkoliv věcech odepřeli, protože přišel čas, aby se namísto toho zaměřili na svou vlastní hudbu.

Elliot i Ed jsou tento rok připraveni oznámit nebo vydat své nové nahrávky a říkají, že omezí hvězdné spolupráce, aby se ujistili, že jejich nová hudba je postavena na vlastních zásluhách.

"Oba jsme příliš obaleni spolupracemi na našich posledních albech," prozradil Example tento týden deníku Daily Star. "Ed chce svůj hlas nachvíli postavit do středu pozornosti.

"Souhlasím [s ním]. Před dvěma lety jsem udělal devět spoluprací v jednom roce, takže všechn, co jsem udělal loni, byl track s Pet Shop Boys," vysvětlil. "Mé nové album jsem komplet já."

Britská hvězda také otevřeně promluvila o svém blízkém kamarádstvím s Edem Sheeranem a říká, že miluje sound další zpěvákovy nahrávky.

"Moc často Eda nevídávám, protože je v těchto dnech v zahraničí, ale nedávno jsme se sešli na obědě, odhalil. "Pouštěl mi něco z nového alba a zní to hodně dobře.

"Každý song zní jako číslo jedna," dodal Example.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama