Březen 2014

11th March - Under The Bridge, MTV show

16. března 2014 v 12:10 Other performs

V úterý 11. března měli fanoušci v Británii možnost vidět Exampla live úplně zdarma, a to v rámci TV show pro hudební kanál MTV.
Jedinou podmínkou byl věk 14+ a rezervace vstupenek na webu underthebridge.co.uk.

Na natáčení zazněl i nový nadcházející single Stay With Me, který si můžete poslechnout v následujícím videu:

Stay With MeTime to pre-order Live Life Living

16. března 2014 v 11:37 Hot News
Nové album Live Life Living vychází zhruba za 3 měsíce, což pro někoho může znamenat dlouhou dobu. Nikoliv však v tomto případě. Čím dřív si album objednáte, tím větší máte jistotu, že vám dorazí PODEPSANÉ a možná i v jistém předstihu.

V nově otevřeném online obchodě, který je specializován především na Elliotovu novou nahrávku, si můžete objednat jak standardní, tak deluxe edici, kterou můžete pořídit i ve speciálním svazku s bílým nebo černým trikem.

Co se týče cen, tak ty jsou na první pohled velmi lákavé, ovšem po přičtení nemalého poštovného budete rychle vyvedeni v z omylu. Přihlédneme-li ale k faktu, že album bude podepsané a čeští obchodníci pod
500,- u deluxe edice určitě nepůjdou, rozhodně se nákup vyplatí

Přejít do ONLINE-STORE

Capital FM: Example potvrdil další single a to STAY WITH ME

16. března 2014 v 11:07 Interviews

Example se 11. března dostavil do rádia Capital FM opět jako host, kde si s Max popovídal například o tom, jak si roli DJje v rádiu užil a taky přiznal, že by se tohoto moderování klidně ujal znova. Taktéž se vyjářil k návratu Cheryl Cole do britského X-Factoru a především přišla řeč na jeho nadcházející album Live Live Living, které podle jeho slov bude hlavně elektronické a rap se v nahrávce neobjeví vůbec.

Hlavně ale odhalil, že další single vyjde v červnu stejně jako kompletní album, a ponese název Stay With Me.
Celý zhruba 20minutový rozhovor se můžete poslechnout níže.

Example se v Capital FM ujal i Live Session, kde zapíval několik svých songů.

POSLECHNOUT


Ruben Haze - One Way Ticket ft. Example

15. března 2014 v 19:42 Hot News
O songu One Way Ticket, který se objevil na EPčku australského hudebníka Rubena Haze, jsme se zmiňovali koncem února, kdy byla k dispozici krátká ukázka.

Nyní máme k dispozici celý song, jelikož celé EP vyšlo již
11. března. Co se týče spolupráci s Examplem na výše zmiňovaném songu, můžeme říct, že vzniklo skvělé propojení australského indie popu a britského rapu. Ano, Elliot si ve druhé části tohoto songu po delší době
opravdu zarapoval. Žádný náznak zpěvu, čistě Elliotův rap.

Ostatně EP v celkovém rozsahu 4 songů se velmi podařilo. Za zmínku určitě stojí i song City Of Dreams, který byl shodou okolností v polovině loňského roku skvěle zremixován. O remix se postarali Dirty South a Alesso. Na tomto EP se ale pochopitelně objevila původní verze. Objednávejte na iTunes

TRACKLIST

1City of Dreams[poslechnout]
2One Way Ticket (feat. Example)[poslechnout]
3Phoenix[poslechnout]
4Johnny Rocket Man[poslechnout]

Celé EP si můžete poslechnout na oficiálních stránkách RubenHaze.com

The Evolution Of Man is GOLD in UK!

7. března 2014 v 14:14 Hot News
Možná věnujeme novému albu až příliš mnoho pozornosti, protože nám unikla jedna zcela zásadní informace a to, že se Elliotova zatím posledního alba The Evolution Of Man prodalo ve Velké Británii více než 100 000 kopií. Tudíž se jeho deska vydaná v roce 2012, stala začátkem ledna tohoto roku ZLATOU!


Opožděně gratulujeme


by Dylan Don, January 2014

7. března 2014 v 13:06 Photoshoots
Objevily se nové fotky, které Example nafotil v lednu v Miami při natáčení svého nového klipu. Sám Elliot tyto fotografie označil za "the new press pics", takže rozhodně očekáváme, že se v nějakém online článku objeví v daleko lepší kvalitě. Pokud se tak stane, tento článek bude zaktualizován.

image host image host image host

image host image host

New merch!

7. března 2014 v 12:41 Hot News


Vpravo vidíte zbrusu novou merch inspirovanou právě nadcházejícím albem LIVE LIFE LIVING, které vyjde 23. června.


Toto tričko bude k dispozici už i na velkolepé akci Ultimate Weekender, která se koná přesně za týden.


Poté si jej budete moci zakoupit online v oficiálním obchodě. Zde budete mít možnost si předobjednat nové PODEPSANÉ album spolu se zmiňovaným trikem, které bude k dispozici také v černé barvě.