Březen 2014The Fox Problem, Episode 4: The Girl Power

21. března 2014 v 16:04 Commercial
Example byl hostem 4 epizody zábavného pořadu The Fox Problem, kde mu byla položena otázka: "Pokud byste se jednoho dne probudili vedle opačného pohlaví, co by byla ta první věc, kterou byste udělali?" Abychom byli přesní, tuto otázku Elliot poslal dál a to do řad jeho fanoušků, kteří mu mohli poslat svou odpověď na Twitter. Také s moderátorkami diskutoval na téma "ženská síla", kterému byl vpodstatě věnovaný celý tento díl.

Pokud budete pozorní, tak vám neunikne, že v pozadí se objevila i Elliotova žena Erin. Ta však na rozdíl o svého muže, hostem pořadu nebyla - těmi byli jiní: John Newman, exSpice Girl Melanie C, Eliza Doolittle, Lauren Laverne a Laura Dockrill.

Celý pořad můžete zhlédnout níže:


Live At Five, Transmitter TV

21. března 2014 v 15:31 Commercial
17. března byl Example hostem zábavné talkshow Live At Five společně s formací The Midnight Beast.
Tento přenos jste mohli sledovat také online, protože byl v pondělí streamován překvapivě od 17:00 (UK time) na YouTube channelu TV Transmitter.

Byl pro něj připraven hudební kvíz a i zde mu mohli fanoušci posílat otázky prostřednictvím Twitteru. Ty nejzajímavější se v pořadu opravdu objevily. Také se svěřil, že z duše nenávidí, když mu někdo klade otázku, která se týká jeho manželství. Konkrétně, jak manželství ovlivnilo jeho tvorbu.


Sport Relief - 18. března 2014

21. března 2014 v 15:02 Events
Example 18. března podpořil "shoutoutem" svého kamaráda a moderátora rádia BBCr 1 Nicka Grimshava, který se aktivně přijal výzvu 12hodinové jízdy na kole v rámci charitativní akce Sport Relief 2014.

Nick na sebe může být právem pyšný, protože v konečném výsledku "vyšlapal" pro charitu £115,000.

- Twitter

The Ultimate Weekender Fan Bus

21. března 2014 v 14:35 Funny & Backstage
Opět se vracíme k jedinečné minitour, která se odehrála minulý týden během jednoho jediného "víkendu" s názvem The Ultimate Weekender a věřte, že se k této tour nevracíme naposled.

Jak už víte, Example v termínu 13. - 15. března odehrál ve třech britských městech rovnou 6 koncertů. Na každý den strávený v daném městě připadaly 2 koncerty. Aby Elliot dokázal, že se nejedná o ledajaké turné, pro 12 šťastných fanoušků vypravil speciální fanbus a absolvovali s Ellem všech 6 koncertů a dostali se také do jeho bezprostřední blízkosti!

My pro vás máme 2 záznamy z tohoto Tourbusu - z prvního dne, který se odehrává v Londýně a ze druhého dne z Manchesteru. Uvidíme, zda se objeví i záznam ze dne třetího a tudíž z Glasgow.

Nicméně pro The Ultimate Weekender byl vytvořen speciální účet na Twitteru (@UltimateWkndr), kde jsou zachyceny veškteré aktivity účastníků "zájezdu", což určitě stojí za follow nebo při nejmenším za zpětné zkouknutí.

Day 1: London


Capital Live Session (11.03.2014)

21. března 2014 v 13:56 Other performs
Jak jsme již uváděli minulý týden [ přejít na článek z 11.03. ], Example se 11. března na rádiu Capital FM v Noční show s Max neujal jen rozhovoru, nýbrž se v Capital Live Session postavil před mikrofon a střihnul si tři své fláky: Megahit Changed The Way You Kiss Me, aktuální single Kids Again a song All The Wrong Places, který se taktéž objeví na nadcházejícím albu Live Life Living.

Na to, jak mu to šlo, se můžete podívat přímo zde:

Kids Again


YINKA & FRIENDS: EXAMPLE

21. března 2014 v 13:13 Interviews
Example se sešel s moderátorkou Yinkou z rádiové stanice Rinse ve stylovém prostředí Far Rockaways Shoreditch, kde si povídali o novém albu Live Life Living, které je plné veselých a povznášejících songů, idiomickém singlu Kids Again, Elliot také rozebral své předcházející grunge & rockové album, které bylo inspirováno především Nirvanou.

Upozornil také na svou minitour The Ultimate Weekender po britských městech, která proběhla minulý týden, a stačil také přiznat, že zatím nikdy neudělal 6 koncertů během třech dnů. Zmínil rovněž o prosincovou tour po Asii.
Tyto a další informace se dozvíte ve videu níže:Kids Again is OUT NOW!

16. března 2014 v 19:26 Hot News
Ano, konečně jsme se dočkali. Právě dnes oficiálně vychází Elliotův aktuální single Kids Again.
Už teď ho můžete zakoupit na iTunes. Těžko říct, proč spolu s rádiovou verzí nejsou k dispozici i remixy.