ZOO Britain's Coolest Man 2014

21. února 2014 v 18:40 |  Recension, Articles

Tak a je to tady! Example tento týden obdržel svou první cenu vůbec! Pokud přemýšlíte nad tím, zda se náhodou nejedná o včerejší středeční Brits a zda byl vůbec nominován, zachovejte klid. Paradoxně se totiž o hudební cenu nejedná. Čtenáři britského erotického ZOO Magazine ho jmenovali "Britským nejcoolovějším mužem roku 2014".

Elliot dobyl čtenářskou anketu a přeběhl tak herce Idrise Elbu a kulečníkového hráče Ronnieho O'Sullivana. Loňská dvojka princ Harry spadnul až na čtvrtou pozici. Navzdory nadšení z vítězství, Example překvapivě řekl, že je to první ocenění, které za svou kariéru dostal!

Doslova řekl: "Je to doklad toho, jak zbytečné a hloupé galavečery jsou, bez urážky, že jsem za celou svou osmiletou kariéru nikdy nic nevyhrál."

POSLECHNOUT

Example se tak svým triumfem připojí k minulým vítězům této ankety, což jsou: Noel Gallagher, Michael Bisping Dynamo a Carl Froch.

Redaktor magazinu ZOO Damien McSorley dodal: Example je titulu "Britain's Coolest Man 2014" velmi hoden, protože povýšil sám sebe k tomu, aby se stal jedním z předních britských hudebníků.

"Má slávu, štěstí, nádhernou manželku, ale zároveň zůstává pořád stejný - nohama na zemi. Porazil Idrise Elbu, Ronnieho O'Sullivana and Prince Harryho, což ukazuje že postavení, pozadí nebo dokonce profese na "Muži Británie" nezáleží - stačí tvrdá práce, víra v sama sebe a trocha legrace."


Top 20 Coolest Men in Britain 2014:
 1. Example
 2. Idris Elba
 3. Ronnie O'Sullivan
 4. HRH Prince Harry
 5. Benedict Cumberbatch
 6. Guy Martin
 7. Dapper Laughs
 8. Tom Daley
 9. Michael Bisping
 10. Alex Turner
 11. Tom Hardy
 12. David Beckham
 13. Jack Whitehall
 14. Jason Statham
 15. Noel Gallagher
 16. Keith Lemon
 17. Professor Green
 18. David Haye
 19. Russell Howard
 20. Boris Johnson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama