Únor 2014

BBC Radio 1, Toddla T (07.02.2014)

10. února 2014 v 18:56 Hot News

V pátek 7. února byl Example opět hostem BBC Radia 1, tentokrát ale v rámci BBC Radio 1 Extra, kde se zúčastnil Jungle Jukeboxu s Toddla T.

Nic závratného se zde nedozvíte (přecejen je to jen "jukebox"), ale počkat si na Ellovy vyvolené tracky se rozhodně vyplatí. - SELECTA
Exampla očekávejte v čase 38:20, který byl uveden Zed Bias remixem nového singlu Kids Again

POSLECHNOUT CELOU RELACIPremiere of music video Kids Again on MONDAY!

7. února 2014 v 19:31 Hot News

Skutečnost, že se klipu k aktuálnímu singlu Kids Again dočkáme hned po víkendu - tedy v pondělí 10. února, uvedl Elliot na svém instagramu již tuto středu. Zveřejnil zde fotku z klipu (viz výše), kde je on sám zachycený na střeše. Upozorňuje, že v novinkovém videu bude spousta vzrušujících věcí než je záběry ze střechy.

Poznamenáne, že se natáčelo v Miami a režie se ujal oceňovaný Jon Jon Augustavo, který se podílel například na klipech Thrift Shop, Can't Hold Us, Same Love a dalších výjimečných hudebních videí dvojice Macklemore a Ryan Lewis.

Více informací dodáme v pondělí, na několik fotek z natáčení právě zmiňovaného klipu se těšte v nejbližších dnech.


BBC Radio 1, Greg James Show (05.02.2014)

7. února 2014 v 18:20 Hot News

Ve středu 5. února byl Elliot opět hostem BBC Radia 1, ale tentokrát se jednalo o show Grega Jamese.
V éteru Example promlouvá o Vánocích strávené v Austrálii. Zmiňuje, že to byla velmi aktivní dovolená, která ku příkladu zahrnovala cyklistiku, kayaking, běh po horách a další. Ve studiu byla mimo jiné přítomna i jeho manželka Erin McNaught.

Také se vyjadřuje k novému albu, které podle jeho slov bude "šťastnější" než jeho předchozí počiny. Celkově sound alba bude celkově odlišný. Dále připomíná, že album vyjde v červnu - a pozor - další single vyjde v tomtéž měsíci.

Upozornil na svou březnovou minitour po Británii a také se zmínil o tom, že v létě pojede festivaly a další tour odstartuje v listopadu tohoto roku

Také vyjádřil svůj názor na Miley Cyrus - to a mnohem více si můžete poslechnout v odkazu níže.

Song Kids Again můžete slyšet v čase 01:16:34, který byl pro ten den "Songem Dne" a bude nasazen i do dalších relací radia BBC 1, kdy si ho budou moci fanoušci poslechnout minimálně jednou denně.

POSLECHNOUT CELOU RELACI

Kiss FM interview

1. února 2014 v 11:18 Interviews
Example taktéž dorazil do rádia KissFM, kde si s Rickiem, Melvinem and Charlie povídá o vánočním pobytu v Austrálii u rodiny a o tom, že ho vlastně manželství ani nezměnilo - prostě jen dostal prstýnek.

Rovněž vzpomněl i to, že letošní rok bude pro něj velmi rušným. Už teď má totiž naplánováno kolem 100 koncertů. Hlavním tématem však byl The Ultimate Weekender, na který i tady zve své fanoušky. Mluví o tom, že na třech ze šesti koncertů na jeho oblíbených koncertních místech, se bude konat i afterparty, před kterou bude stejně tak vystupovat.

To vše a ještě více se dozvíte v následujících 2 videích, které jsou vesměs stejné. To delší video je pouze prokládáno rozhovorem s Also Rickiem a připojeno o úvod a závěr s Examplem.

Ve dvou téměř identických videích, které najdete pod perexem, Elliot opět přijal výzvu. Tentokrát se jednalo o to, kdo nejrychleji sní čínskými hůlkami čokoládové bonbony. Pokud vás zajímá, kdo vyhrál, tak se rozhodně podívejte.