Únor 2014


Účast na uvedení Jaguar F-Type Coupé

15. února 2014 v 11:13 Commercial
Ve čtvrtek 13. února se Elliot se svou ženou Erin McNaught zúčastnili uvedení nového modelu automobilu Jaguar F-Type Coupé na trh. Na této události bylo přítomno spousta známých osobností včetně patrona Jaguaru Jose Mourihna, který je především bossem fotbalového klubu Chelsea.

Podle fotek, které máme k dispozici v HQ lze ale odhadnout, že se Elliot k Mourihnovi moc neměl, nýbrž se zdžoval ve společnosti sportovního komentátora Garyho Likenera a olympijského vítěze Anthonyho Josua.

Ceny samotného automilu začíná na £51,235 pro F-TYPE R Coupé a končí na £85,000. Zákazníci si budou moci taktéž vyzvednout F-TYPE Coupé S za £67,500. Nový Jaguar F-TYPE půjde do prodeje v polovině roku 2014.

Z akce je k dispozici i následující video. Elliot je zde mluví v čase [01:04]


MTV #CALLITOUT campagne, 2013

14. února 2014 v 22:57 Commercial

Koncem roku 2013 Example podpořil kampaň MTV proti šikaně v partnerských vztazích s názvem CALL IT OUT. Tuto kampaň můžete podpořit i vy na Twitteru vložením následujícího odkazu.

Pokud máte pocit, že se pohybujete na hraně této šikany, ale nejste si tím stoprocentně jistí, rozhodně absolvujte následující test, který naleznete níže. - (Základní znalost angličtiny nutností). Zde si totiž můžete ověřit příznaky.

Do projektu se zapojil nejen Example, ale spousta dalších známých osobností. Ve Velké Británii běžel v televizích i spot na podporu tohoto počinu. Naleznete jej taktéž níže, ale bohužel ve velmi špatné kvalitě.Capital Presents: What Not To Do On Valentine's Day

14. února 2014 v 22:00 Funny & Backstage
Jelikož je dnes svátek sv. Valentýna, několik hvězdsoučasné hudební scény - včetně Elliota - si připravilo pro Capital FM několik následujících rad, co rozhodně na Valentýna nedělat:

  • Pixie Lott si myslí, že cpát si do úst nadměrné množství čokolády není působivé
  • Enrique Iglesias zastává názor, že španělština je sexy pouze tehdy, jste-li rodilí mluvčí
  • Little Mix poněkud tvrdě naznačily, že pokud neumíme tančit, ať netančíme
  • The Vamps radí, abychom nerandili s mamkou od svýho kamaráda
  • To nejlepší na konec. Jak jinak než Example, který se snažil být originální, ostatně jako vždy. Přišel totiž s radou, abychom svému vyvolenému neposílali debilní obrázky prostřednictvím snapchatu (online chat).

Ve videu níže můžete zhlédnout Ellovu část v čase [ 1:06 ]


New album! New logo!

13. února 2014 v 19:53 Hot News
Přesně takto se Example vyjádřil na Twitteru, když komentoval přebal svého novéhu singlu Kids Again. Zcela na místě by mohla být i fráze - New album! New logo! New record label! Epic Records ho má totiž v hrsti. Těžko říct, jestli je to dobře nebo špatně. To vyplyne postupem času... i když co se týče loga, tak si svůj názor necháme raději pro sebe, ale vy se klidně vyjádřete.

Tento shoot, za kterým stojí fotograf Dylan Don vznikal rovněž v Miami, a to v době, kdy Example natáčel svůj aktuální klip k singlu "Kids Again"


Elliot se touto fotkou prezentuje jak na Facebooku, tak na Twitteru.

Kids Again (Official Video)

13. února 2014 v 18:51 Hot News
Jak jsme již pozorňovali zkraje týdne, oficiální vydání klipu bylo přesunuto z pondělí až na středu. Ovšem ani středeční zveřejnění se nevyhnulo komplikacím. Ačkoli Example odkaz na oficiální klip pověsil na facebook už v ranních hodinách, milé VEVO jej zpřístupnilo pouze pro obyvatele Velké Británie a po chvíli si přišlo na své i USA. Evropa a pravděpodobně i zbytek světa neměl možnost klip zhlédnout dříve než ve středu večer, což bylo kapku diskriminační. Troufáme si říct, že se tímto postupem Elliot ochudil o podstatnou část zhlédnutí za první den.

Co se týče podstaty klipu, myslíme že ji netřeba rozebírat. Parta přátel se pomocí "kouzelných hodinek" vrátí v čase a jsou Kids Again. Stručně řečeno, že děj není nijak komplikovaný, ale zároveň celý koncept je velmi milý a neškodný. Jen je trochu škoda, že Example do videa moc nezapadá a v určitých záběrech se zdá nepatrně zbytečný.
Když pomineme celý ráz videa, Exampleův styl se vlastně kompletně změnil - Temné tóny a tmavé klipy jsou naráz ta tam. Elliot je šťastný a nebojí se radost předávat svým fanouškům prostřednictvím hravých tónů a veselých klipů.

Pokud bychom si měli shrnout několik zásadních detailů:
  • Režie se ujal skvělý Jon Jon Augustavo. Mimo jiné se podílel na mnoha videoklipech rappera Macklemora a Ryana Lewise - např. Thrift Shop, Can't Hold Us, Same Love
  • Jon je velmi komunikativní a vděčný člověk - komunikoval se mnou na Twitteru, takže ho followněte. Určitě vám odepíše nebo lajkne váš vzkaz
  • Natáčelo se v Miami
  • V klipu Elliot řídí Mustang 69
A nyní už samotný klip. K dispozici ho budete mít vždy vpravo MENULive on Capital FM with Max (09.02.2014)

13. února 2014 v 17:39 Interviews

V neděli 9. února od 20:00 byl Elliot hostem na rádiové stanici Capital FM.
Kromě nového singlu Kids Again, který zde představil, učinil zásadní oznámení a to, že posílí team právě rádia Capital FM.

Elliot zde totiž bude mít po celý únor novou noční show, ve které každou sobotu v tomto měsíci od 20:00 (stř. čas) uvede ty nejčerstvější klubové tracky.

Sám Example o své nové show řekl: "Chcete-li moderovat svou vlastní show a mít šanci pustit něco z těch nejčerstvějších tanečních tracků posluchačům Capital FM po celé zemi, upevňujte i nadále takový vřelý vztah, který jsme už vybudovali. Nemůžu se dočkat, až se na to vrhnu."

Takže pokud budete chtít slyšet Ella v roli moderátora, určitě si jeho první show v sobotu 15. února od 20:00 nenechte ujít.


Premiéra Kids Again odložena na středu!

10. února 2014 v 19:58 Hot News
Pokud jste dnes očekávali nové hudební video k aktuálnímu singlu Kids Again, budeme vás muset zklamat. Je vidět, že i sám Example byl mírně zmatený, co se týče oficiálního klipu k tomuto songu.

Ještě totiž ve čtvrtek oznamoval, že se na video můžeme těšit v pondělí. Včera mi shodou okolností odepsal, že video vyjde v úterý.


Dnes před pár minutami láká na instagramu videem (viz níže), na kterém je zachycen krátký sestřih klipu + záběr, na kterém Elliot odkazuje právě na středu a instagram pro více info. Tak snad se konečně dočkáme.