Únor 2014

Listen Example's night show No 2 at Capital FM right now!

22. února 2014 v 19:55 Hot News

Minulý týden Example absolvoval svou první show na radiu Capital FM. Musíme uznat, že se role moderátora zhostil nad míru dobře. Naservíroval nám desítky převážně zremixovaných aktuálních pecek jako například: Ellie Goulding - Burn, Goodness Gracious, Avicii - Hey Brother (ten zazněl dokonce 2x), Enrique Iglesias - A Freaker, ...

Zazněly i songy na přání mezi nimiž byla i nová Katy Perry s Dark Horse. Elliot nezapomněl ani na svůj novinkový single Kids Again, hit desetiletí Changed The Way You Kiss Me a na přání rovněž zahrál nostalgický Kickstarts.

Troufáme si říct, že playlist bude pro dnešní večer obdobný, a proto nalaďte TuneIn.com, protože jeho v pořadí druhá show, která trvá od 20:00 do 23:00, začíná již zhruba za 5 minut!

Jinak pokud si myslíte, že se Example musel svou show hodně obohatit, nemáte pravdu. Elliot vzkázal na Twitteru, že se moderování ujal z dobré vůle a prostě to dělá zdarma!

NALADIT CAPITAL FM


The BRIT Awards 2014, Inside Arrivals - 20. únor 2014

21. února 2014 v 19:29 Events
by David M Benett, Richard Young
image host image host image host

image host

The Big Music Project

21. února 2014 v 19:04 Commercial
Britská rádiová stanice Capital FM rozjíždí velkolepý The Big Music Project. Ten je určen pro hudební nadšence ve věku 14 - 24, kteří by rádi vybudovali kariéru právě v tomto průmyslu.

K dispozici máme teaser, do kterého se zapojil i náš Example.
Více informací na TheBigMusicProject.co.uk.ZOO Britain's Coolest Man 2014

21. února 2014 v 18:40 Recension, Articles

Tak a je to tady! Example tento týden obdržel svou první cenu vůbec! Pokud přemýšlíte nad tím, zda se náhodou nejedná o včerejší středeční Brits a zda byl vůbec nominován, zachovejte klid. Paradoxně se totiž o hudební cenu nejedná. Čtenáři britského erotického ZOO Magazine ho jmenovali "Britským nejcoolovějším mužem roku 2014".

Elliot dobyl čtenářskou anketu a přeběhl tak herce Idrise Elbu a kulečníkového hráče Ronnieho O'Sullivana. Loňská dvojka princ Harry spadnul až na čtvrtou pozici. Navzdory nadšení z vítězství, Example překvapivě řekl, že je to první ocenění, které za svou kariéru dostal!

Doslova řekl: "Je to doklad toho, jak zbytečné a hloupé galavečery jsou, bez urážky, že jsem za celou svou osmiletou kariéru nikdy nic nevyhrál."

POSLECHNOUT

Example se tak svým triumfem připojí k minulým vítězům této ankety, což jsou: Noel Gallagher, Michael Bisping Dynamo a Carl Froch.

Redaktor magazinu ZOO Damien McSorley dodal: Example je titulu "Britain's Coolest Man 2014" velmi hoden, protože povýšil sám sebe k tomu, aby se stal jedním z předních britských hudebníků.

"Má slávu, štěstí, nádhernou manželku, ale zároveň zůstává pořád stejný - nohama na zemi. Porazil Idrise Elbu, Ronnieho O'Sullivana and Prince Harryho, což ukazuje že postavení, pozadí nebo dokonce profese na "Muži Británie" nezáleží - stačí tvrdá práce, víra v sama sebe a trocha legrace."


Top 20 Coolest Men in Britain 2014:
  1. Example
  2. Idris Elba
  3. Ronnie O'Sullivan
  4. HRH Prince Harry
  5. Benedict Cumberbatch
  6. Guy Martin
  7. Dapper Laughs
  8. Tom Daley
  9. Michael Bisping
  10. Alex Turner

Collaboration with Ruben Haze

21. února 2014 v 17:37 Hot News

O této spolupráci se mluvilo už v červenci 2012, kdy byl znám i název jejich společného songu. Tento počin tudíž nese název One Way Ticket a objeví se na nedávno dokončeném EPčku tohoto australského hudebníka.

Na jeho oficiálních stránkách máme k dispozici prozatím krátké ukázky všech songů. Oficiálního vydání celé kompilace bychom se měli dočkat do několika týdnů, a že je to velmi napínavé čekání. V samotné ukázce One Way Ticket totiž Example není zachycen vůbec, tak vůbec netušíme, jakým stylem se songu Elliot nakonec zhostil.

One Way Ticket ft. Example (preview)


Novinky o nadcházejícím albu!

21. února 2014 v 17:06 Hot News
Začátkem tohoto týdne Elliot vyvěšil na svou facebookovou zeď následující vzkaz týkající se detalů ohledně nového alba, který rozhodně potěšil nejednoho fanouška. Je vidět, že album je relativně blíž než si myslíme.

17. únor 2014, Facebook
Dnes dělám malá vylepšení na albu číslo 5. Název, obal,
předobjednání & detaily vydání přijdou za pár týdnů.


Listen Example's FIRST show at Capital FM right now!

15. února 2014 v 19:55 Hot News

Jak jsme již informovali v tomto článku, Elliot se stal na čtyři únorové soboty moderátorem na rádiu Capital FM. Jeho PRVNÍ show, kterou nás bude provázet až do 23:00 (stř. čas), začíná zhruba za 5 minut.

Pokud žijete v přesvědčení, že v našich končinách Capital FM naladit nelze, máte poloviční pravdu. Z oficiálních stránek jej opravdu nenaladíte. Ovšem pokud použijete server TuneIn.com, jste tohoto problému úspěšně zbaveni. Pro ještě větší komfort prostě použijte následujících odkaz:

NALADIT CAPITAL FM