Leden 2014


Instagram mix: 13.11. - 26.11.2013

21. ledna 2014 v 11:41 Instagram Sets
Těchto následujících několik fotek zachycují pobyt Exampla ve Vídni, v Budapešti, ve Skegnessu a v ledovém království


image host image host image host

Kids Again during few weeks

9. ledna 2014 v 15:21 Hot News
O tom, že máme nový singl na dosah svědčí i fakt, že máme hned několik nových indií. Tak tedy - podle všeho single Kids Again produkoval Grammy ověnčený Fraser T Smith, který mimo jiné dělal i na několika trackcích z alba 21 zpěvačky Adele.

Samotného songu se dočkáme koncem ledna, kdy by se měl objevi v rádiích.
Oficiální vydání singlu je plánováno na 16. března.

Dost ale jakési teorie, protože teprve nyní pro vás máme opravdový bonbonek - včera se objevil celá verze remixu holandského DJ MOTiho, takže si ho vychutnejte!

V druhém videu pak můžete slyšet kousek live verze, která zazněla někdy, tuším 22. listopadu ve Skegnessu (Big Reunion), kdy se k tomuto remixu natáčel videoklip.

MOTi Remix

Live version


Britský rapper vyzývá fanoušky, aby se chovali jako děti

7. ledna 2014 v 16:22 Hot News
Tak takto nějak budou zřejmě vypadat titulky hudebních serverů zhruba v polovině ledna, kdy vyjde Elliotův nový single. Důvodem, proč zmiňujeme novinkový song Kids Again už teď, je ten, že se koncem roku 2013 objevila jeho nová část, přesněji nová zremixovaná část. Bavíme se totiž stále o remixu DJ MOTiho, jehož ukázka je na soundcloudu vyvěšena zhruba od půlky prosince.

Z "novější" verze můžeme zachytit několik frází textu, který nás nutí k zamyšlení:

We'll be whoever we wanna be,
Behave like despicable creatures,
We'll see wherever we wanna see,
We don't need Nintendos or Adidas.
...
Bring your friends
let's pretend
let's behave like Kids Again
...

Elliot se nám tímto zřejmě snažil naznačit, jak bezstarostní jsme jako děti byli. Postupem let jsme totiž deformováni jakousi nastavenou morálkou a ubíjíme svou kreativitu a fantazii. Teprve tehdy, kdybychom se vrátili do dětských let, mohli bychom být tím, čím chceme být. Nikdo by nás neodsuzoval za to, že se chováme jako odporná stvoření.
V textu je uveden taktéž obrovský problém dnešní doby - "Můžeme se vidět kdykoliv chceme a nepotřebujeme Nintenda nebo Adidas".Bohužel to tak v dnešní době, kdy se schováváme za monitory a světové značky nám udávají směr, není.
A proto by nebylo na škodu se jako děti chovat.

Kids Again (MOTi Remix)