Listopad 2013

Mix videos via Instagram - vol. 4

15. listopadu 2013 v 20:59 Funny & Backstage
Podle všeho do této rubriky patří jen první 2 videa, která jsou komická. Zbývajících 5 je zachyceno z Elliotova dobročinného pobytu v Indii skrz charitativní organizaci Drop 4 Drop.Example for Drop 4 Drop charity

15. listopadu 2013 v 19:30 Hot News

8. listopadu vyrazil Example do Kadapy v Indii s charitativní organizací Drop4Drop na misi, která měla zajistit místním obyvatelům dostatek pitné vody. Od začátku června poskytla organizace Drop 4 Drop čistou vodu pro 50 tisíc lidí za celkové náklady £60,000 - jedná se o peníze z veřejných sbírek a prodejem lahví Life Water.

Za necelý týden tohoto pobytu Elliot obšťastnil 6 tisíc obyvatel pitnou vodou, kterou zasponzoroval i se svou manželkou Erin McNaught. Je vidět, že má Example srdce na pravém místě - kde může, tam pomůže. Připomínáme, že kromě dobročinného "výletu" do Indie s Drop 4 Drop, dlouhodobě podporuje Teenage Cancer Trust jako jeden z jejích velvyslanců.

Více info:

Pet Shop Boys - Thursday ft. Example OUT NOW!

15. listopadu 2013 v 15:57 Hot News
Okej, buďme přesní - single Thursday oficiálně vyšel již 4 listopadu. K rádiové verzi přibyl i remix této skladby, o kterou se postaral Tensnake a 2 skladby, které vyšly pouze k tomuto singlu, takže na samotném Electric je nehledejte.
Oficiální video najdete [zde]. Pokud slyšíte o spolupráci mezi Examplem a PSB, zamiřte [sem]

Stahujte [zde]!

1Thursday (Radio Edit) [feat. Example][poslechnout]
2No More Ballads[poslechnout]
3Odd Man Out[poslechnout]
4Thursday (Tensnake Remix) [feat. Example][poslechnout]

Soccer AM - Example

15. listopadu 2013 v 15:17 Interviews
Example byl začátkem září hostem sportovní TV show Soccer AM. Hlavním důvodem této návštěvy bylo upozornit na právě vycházející single All The Wrong Places.

Kromě toho se dozvídáme že byl Elliot týden před natáčením tohoto pořadu nemocný. Prý ho zmohlo nesčetné množství koncertů, které absolvoval během léta. Také prozradil více detailů ohledně svatby. Obřad a vlastně celou touto událost provázely filmové melodie. Za svědka šel Ellovi jeho DJ - Samuel Wire a jako hlavní chod se podávalo hovězí.

Toto a více se dozvíte v rozhovoru níže.