Listopad 2013


Sweat The Small Stuff: S2 Episode 6 - 19th November 2013

29. listopadu 2013 v 16:29 Commercial
Jak jsme již před nedávnem informovali, Example se v polovině listopadu objevil v další zábavné show. Tentokrát se jednalo o Sweat The Small Stuff, kterou uváděl moderátor BBC Radio 1 Nick Grimmshaw.

Kromě jiného se zde Elliot usmířil s Rochelle Humes, členkou dívčí formace The Saturdays, jejichž song se Seanem Paulem na Twitteru označil salátem psích sra*ek.

Tuto epizodu mohli sledovat diváci stanice BBC Three 19. listopadu, ale vy ji můžete zhlédnout v celém svém rozsahu níže a to kdykoliv :)

Part 1Men's Health 'Survival Of The Fittest', UK - 16. listopadu 2013

29. listopadu 2013 v 15:38 Events
V sobotu 16. listopadu se Example se svojí partou (Erin McNaught, Andy Sheldrake, Dj Wire a Amy China) zúčastnili největšího překážkového maratonu 'Survival Of The Fittest' ve Spojeném Království. Trasa byla podle všeho 10kilometrová a vedla následujícími městy: Cardiff, Nottingham, Edinburgh, Manchester a Londýn.
Do tohoto epického maratonu se zapojilo zhruba 25.000 odvážlivců a do cíle doběhli opravdu ti nejlepší - což team Salads (Example a spol.) samozřejmě je.

V cíli se objevili v úctyhodném čase 48:31! Tak aspoň známe důvod, proč je náš Elliot tak zažraný do běhání.

source: Twitter, Instagram

Sweat the Small Stuff, BBC Three - 14. listopadu 2013

16. listopadu 2013 v 10:12 TV, Radio Appearances
14. listopadu byl Elliot hostem zábavné televizní show Sweat the Small Stuff, kterou moderoval Nick Grimmshaw, kterého můžete znát především z rádiové stanice BBC Radio 1.

Pořad uvidíte příští týden na televizním kanálu BBC Three
Twitter

Olympic Cinema - Sneaky preview photoshoot

16. listopadu 2013 v 9:54 Events
5. listopadu se Example zúčastnil focení v londýnském kině Olympic Cinema. Zatím se sice žádná profifotka z tohoto photoshootu neobjevila. Nicméně nám fotografka Jessica vander Weerth poslala malou ochutnávku v podobě BTS fotky :)

Twitter

Nightwork zbožňují Exampla

15. listopadu 2013 v 23:08 Hot News

Pokud občas zabrousíte na seznam.cz, můžete si povšimnout "rubriky" Mixer. Ač je to neuvěřitelné, tento vyhledávač zde poutal na Exampla hned 2x! Dnes je to po třetí, ale vlastně poprvé, co jeho song vybrala nějaká celebrita. Tuto skutečnost ale prolomila až česká skupina Nightwork, která jeho song All The Wrong Places v remixu od Quintina zařadila na svůj playlist. Z toho se dá usoudit, že Nightwork si Exampla tu a tam poslechnou a že na seznamu.cz musí mít Elliota někdo hodně rád :)


New single is coming soon!

15. listopadu 2013 v 22:37 Hot News
Aby těch novinek nebylo málo, zveřejnil Example na Facebooku velmi zajímavou zprávu, na kterou jsme sice čekali, ale přesto přišla jako blesk z čistého nebe :)

Facebook, 15. listopadu 2013
Včera jsme přemýšleli nad dalším singlem. Je tady pár adeptů, což je dost na to, aby způsobili bolest hlavy. Vítěze byste měli uslyšet v polovině ledna 2014. A bude to něco kompletně nového - Nikdy jsem neposílal ukázku ani jsem ho nehrál živě. Více info brzy...


Back to performing!

15. listopadu 2013 v 21:47 Hot News

Nemohli jsme si nevšimnout, že Elliot na nějakou dobu opustil podia, což u něj nebývá zvykem. Důvodem nebylo nic jiného než dokončování 5 studiového alba, které vyjde někdy v březnu příštího roku.
Nicméně na koncertování nezanevřel a hned si jich pro nás několik přichystal. Následujících několik týdnů bude tedy vypadat takto:

Sobota, 16. listopadu: Big Reunion Skegness
Čtvrtek, 21. listopadu: Budapest Freeze Festival
Pátek, 22. listopadu: Vienna Freeze Festival
Sobota, 23. listopadu: Big Reunion Skegness

Hned první datum nám napovídá, že show v Big Reunion ve městě Skegness proběhne již ZÍTRA!
A také oznámil, že bude brzy oznamovat data k tour po ASII!

Live At Earls Court (Highlights)

15. listopadu 2013 v 21:22 On stage-vids
Example zveřejnil začátkem týdne vzpomínkové video z Earls Court, kde vystoupil 23. února tohoto roku. Je zde sestřih toho nejlepšího.

Režíroval Mark Forrer, upravil Henry Norgrove