Září 2013

Makin' of "All the Wrong Places" (BBC Radio 1)

17. září 2013 v 12:09 Making of
S videi s natáčením singlu All The Wrong Places se očividně roztrhl pytel. Již se třetím Making Of přichází Radio BBC 1Očko News - Example (04.09.2013)

15. září 2013 v 18:50 Commercial
To, že je Example stále populárnější, dokazuje i rubrika Óčko News na naší první české hudební stanici Óčko TV. V půl minutové zprávě se dozvíte, jak velmi pozitivně mu zasáhla do života svatba s Erin McNaught.


SK Vibemaker interviews

15. září 2013 v 18:24 Interviews
SK Vibemaker odchytil Examplea na radiové stanici Rinse FM HQ, aby si s ním popovídali o jeho novém singlu 'All The Wrong Places' a jeho transformaci z rappera na krále tanečních parketů.


Teenage Cancer Trust: Example at Ibiza Rocks

15. září 2013 v 15:43 Interviews
Example v backstagi rezidence Ibiza Rock, kde letos v létě vystupoval, promluvil o charitativní organizaci Teenage Cancer Trust, jakožto její velvyslanec.


MTV shoot, 2013

15. září 2013 v 15:31 Photoshoots
by MTV UK

My Playlist on BBC Radio 1

15. září 2013 v 14:58 Hot News

Ve středu ve 22:00 stř. času převzal kontrolu nad stanicí BBC Radio 1 a stal se tak na chvíli DJem.
Vybral deset následujících tracků, které se ho v životě nějak dotkly buď svým textem, interpretem nebo něčím jiným. A nezapomněl začlenit i svůj nový single All The Wrong Places.

POSLECHNOUT CELOU RELACI

PLAYLIST

  1. Faithless - Insomnia
  2. The Streets - Blinded By The Lights
  3. Kasabian - Underdog
  4. Skream & Sam Frank - Rollercoaster
  5. Example - All The Wrong Places
  6. Fatboy Slim & Riva Starr -Eat Sleep Rave Repeat (Calvin Harris Mix)
  7. The Chemical Brothers - Let Forever Be
  8. Dizzee Rascal & Wiley - 2 Far
  9. Nirvana - Heart Shaped BoxDigital Spy: "Připadá mi, že nastal ten správný čas být celosvětový"

10. září 2013 v 18:11 Recension, Articles

Máme pro vás rozhovor, který s Elliotem udělal server digitalspy.co.uk. V interview se dozvíte jak staré, tak nové skutečnosti ohledně nového alba, svatby a mnoho dalšího.
Přeložila Greenda


Loni se Example odvážil vysmeknout elektronické taneční hudbě se svým čtvrtým albem The Evolution of Man, kde se namísto toho rozhodl vydat grunge skladby se smíšeným hodnocením.

Od té doby opustil nezávislou nahrávací společnost Ministry of Sound a podepsal významnou smlouvu se Sony pro páté album, které podle něj bude ovlivněno kousavým house zvukem, kterým se pyšní třeba Chemical Brothers a The Prodigy.

Setkali jsme se s ním, abychom zjistili více o této nahrávce, jeho cílech a o tom, jak nakládá se svým manželským životem.

Čau Example. Už je to dlouho, co jsme s tebou mluvili a teď ses upsal Sony labelu... co se stalo?
"Vyzývali mě už mnohokrát. Ministry of Sound byla výzva, protože se postaralo o úspěch mých největších hitparádových hitů. Už jsem toho docílil poměrně dost, ale Sony ze mě chce celosvětovou jedničku. Chtějí, abych hrál show v arénách po celém světě. Ani nevím, jak se to podařilo, všechno byla to náhoda! Sony na mě klade nároky, abych psal i více nejlepších songů, jaké jsem kdy udělal."