Září 2013

2nd ANNIVERSARY of their first met

28. září 2013 v 11:15 Hot News

Abychom byli přesní, jejich první setkání proběhlo 26. září 2011, kdy s Elliotem Erin McNaught, jako tehdejší moderátorka australské verze MTV, dělala rozhovor. Tudíž ve čtvrtek oslavili druhé výročí jejich setkání.
Níže se můžete podívat na sladká poselství, která zveřejnily naše stále zamilované hrdličky prostřednictvím Twitteru a Instagramu:

Erin McNaught: ❤️ Dnes, před 2 lety jsem potkala osobu, která změnila navždy můj život - můj nejlepší kamarád, přítel a stejný idiot jako já - Example - Děkuji Ti, žes vstoupil do mého života x #TBT #prvnídenmanželskéhoživota ❤️ [ original ]

Example: Dnes jsou to dva roky, co jsem potkal moji ženu. Věděl jsem, že jsme se v ten den potkali, abychom se vzali. Teď ti píšu song, Erin McNaught, krásko x [ original ]I Like Music: Interview #810 - Example

23. září 2013 v 9:49 Recension, Articles

O tento extrémně vyčerpávající rozhovor se postarala @kimhillyard prostřednictvím serveru ilikemusic.com. Určitě stojí zato, si jej přečíst celý, protože se dozvíte i nová fakta nebo ta, o kterých Elliot dosud s nikým veřejně nemluvil.
přeložila Greenda

Vytrvalá pracovní morálka, nesmírný smysl pro enthusiasmus a nekonečná dávka sebevědomí. Rodák z Fulhamu, Example zaznamenal vzestup ze skromných poměrů k jedné z nejvyhledávanějších britských hitparádových hvězd posledních let.

Letos v létě byl hlavní hvězdou šesti festivalů, vystupoval 20krát v rezidenci Mallorca a Ibiza Rocks, zarezervoval rozsáhlé americké podzimní turné a upsal se přední nahrávací společnosti Sony. Také si našel čas pracovat na svém pátém albu, představuje svůj akutální single 'All The Wrong Places' - laserem prosvětlená klubová hymna zakončena masivně dopadajícím a luxusním videem, který je na hony vzdálený drzému užvaněnému rapu, se kterým Example začínal.

Milujte ho nebo nenáviďte, jeho úspěch mluví sám za sebe. V tomto čtvrtém rozhovoru, jsme mluvili o tom, jak daleko zašel, jakým způsobem skládá své songy, proč o sobě nikdy nepochybuje a proč chce vždycky, ale vždycky víc.

ILM: Ahoj Example. Ráda tě zase vidím.
Example: Jo! Haha. O čem se budeme bavit tentokrát?

ILM: Ehm...O hudbě.
Example: Ach tak, samozřejmě. Mám Rád Hudbu [I Like Music]. Miluju povídání o hudbě.

USA & Canada tour ZRUŠENA

18. září 2013 v 13:47 Hot News

Ano, čtete správně! Tato nečekaná zpráva vyrazila dech nejednomu fanouškovi a troufáme si říct, že s otevřenou pusou nekoukaly jenom státy za Velkou louží, kde ho čekalo zhruba 20 koncertů. Vždyť na tuto událost čekal i Example celou věčnost.
Veřte ale, že se v žádném případě nejedná o vtip. Co se vlastně stalo a co úplnému zrušení vytoužených show předcházelo? Vše se dozvíte níže v oficiální tiskové zprávě:

17. září, Facebook
Odklad Examplovy USA & Kanada tour. S politováním oznamujeme, že Examplova nadcházející tour po USA a Kanadě, která byla naplánována od 10. října do 4. listopadu 2013, byla nyní odložena na rok 2014. Tento odklad je kvůli tomu, že je Examplovou absolutní prioritou dokončit nahrávání a mastering svého pátého studiového alba a smluvní závazky mu nařizují, že si teď nemůže vzít oddechový čas, dokud nebude album dokončeno. Doufáme, že porozumíte těmto okolnostem, na základě kterých jsme učinili toto rozhodnutí, i když se Example na tuto tour velmi těšil. Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti způsobené jeho fanouškům a ujistíme vás, že se Example k tour po USA a Kanadě vrátí hned, jak jen to bude možné, protože se opravdu těšil! Nashle v roce 2014

by Viktor Vauthier, 2013 [mq]

17. září 2013 v 15:13 Photoshoots
Objevila se nová fotka v průměrné kvalitě. Čekáme, až se objeví i v HQ. Zbylé 2 fotky, které vidíte "pod", jsou k dispozici v HQ [zde] i s fotkou kapely.
Celebrity Juice Series 10 Episode 3

17. září 2013 v 13:47 Commercial
Example byl již potřetí hostem zábavné soutěžní britské TV show zvané Celebrity Juice.

Tvořil team s hvězdou hudebního seriálu Glee Kevinem McHaleem a spolumoderátorkou tohoto pořadu Fearne Cotton. Proti nim se postavila herečka Georgia May Foote a moderátor Top Gearu Richard Hammond.Matt Edmondson - Even More Music Month, BBC Radio 1

17. září 2013 v 12:44 Interviews
V tomto videu vás Matt Edmondson zavede do zákulisí stanice BBC Radio 1 v rámci Even More Music Month, kde objeví i náš Example. Čekujte ho v čase [03:38]

Kromě něj se můžete těšit také na osobnosti jako je Gabrielle Aplin, Conor Maynard, Olly Murs, Greg James, Scott Mills, Chris Stark, Gemma Cairney a Nick Grimshaw.