Srpen 2013


Example - #hits Minimix

5. srpna 2013 v 11:23 Hot News
Jak jsme již zmiňovali v nedávných článcích, dnes 5. srpna vychází Elliotova výběrovka #hits. Tímto albem završuje dlouholetou spolupráci s labelem Ministry Of Sound, který vyměnil v polovině července za perspektivnější Epic Records společnosti Sony.

Domnívali jsme se, že na oficiálním webu ministryofsound.com konečně zjistíme cenu za fyzické album, ovšem i zde odkazují pouze na iTunes, kde pořídíte všechny skladby za £7.99. Takže jedna z možností je ebay, kde se album pohybuje v rozmezí £7.00 - £11.00. Podívat se můžete také na Amazon, kde budou ceny obdobné.

MoS také zveřejnil na svém YouTube channelu oficiální minimix tohoto alba. Tracklist je stejný, jak jsme již uveřejňovali - až na jednu výjimku. Příjemný song Two Lives byl vyměněn za temný a Ellův oblíbený Playing In The Shadows. Nevíme, jestli se to týká jen digitální verze nebo i fyzického alba. To zřejmně zjistíme, až se nám tato deska dostane přímo do ruky.Example - iRadio

5. srpna 2013 v 11:01 Interviews
Example v rámci irského Oxegen Festivalu udělat řadu rozhovorů. Kromě vtipného úvodu s chipsy Mr. Tayto Example mimo jiné prozradil iRadiu, že má již hotových 10 tracků na nové album a příští týden ho čekají 3 nebo 4 nové tracky napsat a vyprodukovat. Nezapomněl také upozornit na svůj zbrusu nový single All The Wrong Places.
3rd August - Oxegen Festival

4. srpna 2013 v 11:10 Commercial
Včera proběhl proslulý irský festival Oxegen, na kterém vystoupila řada hvězd.
Elliot s kapelou zahráli svůj set na main stagei ve 22.15

Promo:

EXAMPLE'S INVITATION
Example Weekend Winners‬ - challenge No.3

3. srpna 2013 v 15:13 Hot News

Před týdnem jsme vás informovali o exkluzivních soutěžích, které toto této example pořádá prostřednictvím stránky exampleweekendwinners.com.
Do 31. července se hrálo o noční projížďku limuzínou

Tento týden mají fanoušci šanci vyhrát jeden pár zbrusu nových tenisek, které si v případě výhry mohou sami vybrat.
Vše, co pro to mohou udělat, je - poslat skrz Twitter nějaký povedený vtip.
V případě, že Exampla zaujme a pobaví natolik, že vás vybere, je výhra vaše! Nezapomeňte své vtípky otagovat následujícím: #ExampleGags #ATWP (Tweet Challenge )

Toto kolo se uzavírá ve středu 7. srpna