Srpen 2013

Premiéra klipu k All The Wrong Places již ZÍTRA!

14. srpna 2013 v 10:46 Hot News
Minulý týden se Elliot zmínil, že máme klip k All The Wrong Places očekávat v nejbližších dnech. Zbytek zůstal zahalen tajemstvím. Včera na sociálních sítích zveřejnil, že klip bude premiérova ve středu na kanálu VEVO.

Kromě připojeného screenu z klipu (níže) jsme opět bez indicií. Nikde zmínka o tom, zda máme nové video očekávat ráno nebo odpoledne. Nicméně se budeme muset nechat překvapit. V případě změn zde budeme přidávat další informace.
EDIT: Podle Elliotova odpoledního oznámení na Facebooku víme, že klip bude premiérovat již v 1:00 stř. času! Tak pokud chcete, ponocujte, nebo si přivstaňte ;D


North America tour dates on Monday!

14. srpna 2013 v 10:17 Hot News
Example včera na sociálních sítích oznámil zásadní věc, která mu zcela jistě pomůže ve zlomové éře své kariéry. Oznámil totiž, že v pondělí zveřejní data dlouhoočekávané tour, která proběhne na podzim v Severní Americe.

My Evropané si s největší pravděpodobností budeme muset počkat až do dalšího roku, kdy Elliot vydá své nové album.

13. srpna, Facebook
USA / CANADA - moje říjnová/listopadová tour po Severní Americe bude oznámena příští pondělí. Vnesu do Států plno live show zážitků. 19 dat. Šiřte to dál!

Go Think Big O2: Sound Advice

14. srpna 2013 v 10:02 Commercial

Pokud jste ve stádiu dospívání, určitě jste už přemýšleli nad tím, co dělat, jakou prosperující práci si najít a jak dosáhnout toho, abyste v ní byli úspěšní. Nejednoho z vás zcela jistě napadla pěvěcká dráha, ale jak se v takovém zábavním průmyslu pohybovat, abyste dosáhli toho, co se povedlo vašim idolům?

Poslechněte si následující rady od Seana Paula, Jahmene Douglas a především Examplea, který mluví úplně poslední tedy v čase [0:46]


Example o novém albu: ''Je to party album plné dělobuchů; nic příliš experimentální nebo příliš chytré"

10. srpna 2013 v 19:20 Recension, Articles

Přinášíme vám čerstvý rozhovor o který se postaral John Balfe ze serveru entertainment.ie. V interview vás čeká plno překvapivých novinek a aktualit! Více netřeba prozrazovat. Prostě si jej přečtěte.
Přeložila Greenda


V dnešní době není ve světě taneční hudby moc větších jmen než Example. Londýňan - který minulý týden navštívil naše město, aby vystoupil na Oxegen festivalu - se chystá vydat své páté album v březnu příštího roku a prozrazuje Johnovi detaily o nahrávání alba, o tom, jak pomalu definoval svůj styl hudby během let a o hraní před irským publikem. Jen mu neříkejte rapper, okay?

John Balfe: Jak jsi na tom, pokud jde o pátou desku?
EXAMPLE: Většina alba je hotová, myslím, že jsem dokončil okolo jedenácti nebo dvanácti tracků a potřebuju napsat ještě tři nebo čtyři. Není to moje volba, je to volba nahrávací společnosti. Single, 'All the Wrong Places' vychází v září. Druhý single vyjde v prosinci a další pak březnu, takže album vyjde taky v březnu. Bude to pravděpodobně moje první album, které bude k dostání po celém světě. V minulosti moje alba vycházela jen ve Spojeném Království, Irsku a Austrálii. Všude jinde na světě to byla noční můra sladit licenční ujednání pro album, ale teď by to mělo být jednodušší, když jsem u Sony.

JB: Podle všeho se ti upsáním labelu Sony, otvírá více bran do světa, je to tak?
E: Přesně. Bude to album na víkend. Je to party album plné dělobuchů; nic příliš experimentálního nebo příliš chytrého, žádné balady nebo experimentální momenty s kytarou. Je to "co se ozývá, když mluvíte do plechovky" electronické/synth/rave party album a je to to nejlepší, co jsem udělal v průběhu let, takže pokud si myslím, že to není rozbité, neopravuju to.

Zapoj se do natáčení klipu k remixu All the Wrong Places!

10. srpna 2013 v 14:57 Hot News

Prázdninujete na Ibize? My o tom nepochybujeme :D takže pokud budete mít cestu okolo rezidence Ibiza Rock, máte jedinečnou šanci objevit se v oficiální remix verzi k novému singlu a to stojí zato, ne? :)

9. srpna, Facebook
Kdo bude příští týden na mé live show v rámci Ibiza Rocks? Máte chuť natočit své zážitky z tohoto dne (středa) se svými kamarády a být pronásledováni po Ibize kameramanem, který bude zachycovat záběry na oficiální remixové video k All The Wrong Places? Spojte se zde pro detailní informace examplecompetition@gmail.com

7th August - POW WOW = Canceled

10. srpna 2013 v 13:11 Hot News

7. sprna měl Elliot vystoupit po boku svého DJ Wirea na chorvatském festivalu POW WOW. Tato show byla bohužel ale zrušena. Proč tomu tak bylo, vysvětlit Example na oficiálním eventu:

6. srpen, Facebook
Example toho velmi lituje, ale vzhledem k nevyhnutelným mediálním závazkům ve Velké Británii a stejně tak jako tlak na dokončení svého dalšího alba do termínu, musí tento týden zrušit své vystoupení v Aquarius Club v PAG. Mnohokrát se omlouváme všem fanouškům v Pow Wow, na kterých by to nemělo mít žádný odraz a všem těm, kteří v plánu tam jít, ale nemohlo tomu být jinak. Doufejme, že to v této části planety vyjde někdy v budoucnu.


"Lady Time" on BBC Radio 1

9. srpna 2013 v 13:01 Interviews
Včera se Example zastavil v rádiové stanici BBC Radio 1.
Od 18:00 s ním probíhalo netradiční live interview s Gregem Jamesem nazvané Lady Time, ve kterém fanynkám radil ohledně partnerů a dalších problémů :D

Důvodem této poradny byl prý fakt, že prý v minulé show to bylo všechno o chlapech, takže mysleli, že by to pro tentokrát mohli udělat víc "dívčí". Takže Lady Time byla jasná volba.

Zde máte krátkou ukázku, jak "Ellova poradna" probíhala :D

Example Gives Fart Advice With GregExample Weekend Winners‬ - challenge No.4

9. srpna 2013 v 12:12 Hot News

Pakliže potřebujete v létě změnit svůj šatník, je pro vás právě přichystaná už čtvrtá soutěž v rámci exampleweekendwinners.com to pravé!
Hraje se totiž o poukazy v hodnotě 100 liber na nákup v buticích TOPSHOP a TOPMAN

Co pro to udělat?
Stačí nahrát na Instagram obrázek vašeho letního outfitu. Tedy boty, kraťasy, trička a brýle - pro holky a kluky. Označte své fotky následujícími tagy: @Exampstagram #ExampleWeekendWinners #SummerGarms

Soutěž probíhá do 14. sprna, tak hodně štěstí

All the Wrong Places - teaser

9. srpna 2013 v 11:42 Hot News
Ve středu nás Elliot překvapil na instagramu kouskem nového videa k singlu All The Wrong Places.
Stačil také dodat, že klip oficiálně vyjde už příští týden!

Teaser spustíte kliknutím na obrázek